Bombina te galvanizuara Tirane

Ndertime dhe Ristrukturime Data: 04/09/2019 09:23

100,000 Leke

  • Bombina te galvanizuara
  • Bombina te galvanizuara


Pagesa 100,000 Leke
Qyteti - Zona Tirane - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Adresa Rruga e Kavajes, Tirana, Albania
Lexime 9

Llamarina, bombina te galvanizuara, nga Elastron, nje nga kompanite me te medha te produkteve te celikut dhe llamarinave ne Greqi.Produktet jane te certifikuara sipas standarteve europiane.
Per me shume informacion:
1- vizitoni websitin tone http://ficom.al/
2- dergoni email ne info@ficom.al
3-ose kontaktoni ne numrin e tel: .