Kerkoj puntor krahu ne Mal te zi saktesisht ne kotorr afer budves per qmim dhe te tjera me kontakton Tirane

Ndertime dhe Ristrukturime Data: 11/09/2019 08:25


Pagesa Me Marreveshje
Qyteti - Zona Tirane - Ali Demi/Tregu Elektrik
Adresa Ali Pashe i Tepelena, Prizren
Lexime 63

Per qdo gje me kontaktoni ne viber +