Punime pllake /parket Tirane

Ndertime dhe Ristrukturime Data: 29/02/2020 13:13

Tile Flooring Works

We perform decorative tile works and flooring ..


Pagesa Me Marreveshje
Qyteti - Zona Tirane - Brryli
Adresa Ali Demi, Tirana, Albania
Lexime 362

Kryejm punime decorative pllake dhe shtrim parketi..