Pllaka ne shitje 600x600x9.5 modeli j6t00 Tirane

Ndertime dhe Ristrukturime Data: 13/05/2019 19:53

130,000 Leke

  • Pllaka ne shitje 600x600x9.5 modeli j6t00


Pagesa 130,000 Leke
Qyteti - Zona Tirane - Ali Demi/Tregu Elektrik
Adresa Tirane
Lexime 3658

Shiten pllaka te pershtatshme per shtepi biznese dhe ambjente te ndryshme per nje siperfaqe 100m2 te paperdorura ( ne kuti) te bardha. Foto bashkangjitur. -46 pako mr 4 pllaka secila. Cmimi 130 000 all te reja.
Nr kontakti