Hekur ne forme rrethi Tirane

Ndertime dhe Ristrukturime Data: 18/12/2019 23:12


Pagesa Me Marreveshje
Qyteti - Zona Tirane - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Adresa Rruga e kavaj
Lexime 74

Hekur ne forme rrethi, nga Elastron, nje nga kompanite me te medha ne Greqi per produktet e celikut.
Produktet jane te certifikuara sipas standarteve Europiane.


Per me shume informacion:
1- vizitoni websitin tone http://ficom.al/
2- dergoni email ne info@ficom.al
3-ose kontaktoni ne numrin e tel: .