Materiale ndertimi ne shitje (derrasa + binare) Berati

Ndertime dhe Ristrukturime Data: 13/02/2020 13:48

15,000 Leke

  • Materiale ndertimi ne shitje (derrasa + binare)


Pagesa 15,000 Leke
Qyteti - Zona Berati - Qendra
Adresa Rruga 5 Maji, Berat, Albania
Lexime 123

Shes materialet e meposhtme per arsye mbyllje biznesi:
(1). Derrasa - Jane rreth 1 meter kub derrasa te gjatesive 2,3 dhe 4 metroshe. Edhe 1.5 meter kub jane tako te gjatesive te ndryshme. Derrasat + takot, gjithsej 2.5 meter kub kushtojne 150 mij leke.
(2). Binare - Jane 50 binare te gjatesive 1, 2, 3 dhe 4 metro. Cmimi eshte 1 mije leke metri linear.

Materialet jane ne gjendje shume te mire. Shiten te gjitha ose me pjese. Cmimi eshte i diskutueshem. Faleminderit!