Llamarina te ndryshme Tirane

Ndertime dhe Ristrukturime Data: 06/03/2020 17:16

500 Euro

  • Llamarina te ndryshme
  • Llamarina te ndryshme
  • Llamarina te ndryshme
  • Llamarina te ndryshme


Pagesa 500 Euro
Qyteti - Zona Tirane - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Adresa Rruga e Kavajes, Tirane, Albania
Lexime 98

Llamarina te ndryshme nga Elastron, nje nga kompanite me te medha te produkteve te celikut dhe llamarinave ne Greqi.


Produktet jane te certifikuara sipas Standarteve Europiane.


Per me shume informacion:


1- vizitoni websitin tone http://ficom.al/
2- dergoni email ne info@ficom.al
3-ose kontaktoni ne numrin e tel: .