Punime gipsi shtrime pllakash punime mermeri Tirane

Ndertime dhe Ristrukturime Data: 22/03/2020 12:55

10,000 Leke


Pagesa 10,000 Leke
Qyteti - Zona Tirane - Laprake
Adresa Rruga Gjergj Legisi, Tirana, Albania
Lexime 41

Bejme punime te ndryshme
Shtrime pllakash
Punime gipsi
Punime mermeri
Sistem kapot
Patinime
Shtrime betoni
Riparime catiash. etj