Panele Polisteroli te veshur me gure natyral per shtepite,zyren,bisnesin tuaj Tirane

Ndertime dhe Ristrukturime Data: 07/03/2018 22:23


Pagesa Me Marreveshje
Qyteti - Zona Tirane - Stacioni trenit/Rruga e Dibres
Adresa Rruga Bardhok Biba
Lexime 3457

Shesim panele polisteroli te veshur me gure natyral per muret anesor dhe tavanet si per ambjentet e jashtme dhe te brendshme. Panelet jane ze izolues,termo izolues, kundra lageshtires, me nje rezistence dhe jetegjatesi te larte. Panelet jane praktike, te shpejte ne montim dhe te lehte.
Pervec ketyre cilesive modelet e ndryshme antike,rustike dhe moderne zbukurojne dhe tjetersojne pamjen e ambjentit tuaj, qofte shtepi, zyre, bar,restorant apo hotel.
Produktet jane Made in ITALY.
Dekor ITALY ka tashme showroomin e pare te tij ne Tirane, Dekor Point Tirana ne rrugen Bardhok Biba,pas hotel Internacional Tirana, tek ish kinema 17 Nentori.
Ju ftojme te gjitheve te na vizitoni nga e hena ne te shtune 9:00-19:00.