kerkoj pompe sovatimi Tirane

Ndertime dhe Ristrukturime Data: 22/11/2018 01:17


Pagesa Me Marreveshje
Qyteti - Zona Tirane - Stacioni trenit/Rruga e Dibres
Adresa Rruga Siri Kodra, Tirana, Albania
Lexime 401

te jete ne gjendje te mire me cmim te arsyeshem ..per me shum kontaktoni ne