Super oferte Tirane

Ndertime dhe Ristrukturime Data: 03/02/2019 14:50


Pagesa Me Marreveshje
Qyteti - Zona Tirane - Ysberisht/Kombinat/Selite
Adresa Rruga e Kavajes, Tirana, Albania
Lexime 815

Super oferte!! Shitet ndarje kati 720 m2 sipas fotos.
Cmimi goxha i arsyeshem.
Numer kontakti : .