ndertimi i maketit te panelit diellor 

 Online 1 lexues | 0 njoftime ne pritje

100,000 Leke Sherbime Ndertime dhe Ristrukturime Panele Sanduic

Panele Sanduic

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Panel sanduic per magazina industriale panel sanduic me veshje pvc per ferma panel sanduic per magazina frigoriferike panele sanduic murale panele sanduic per cati nga kompania greke elastron per me shume informacion: 1- vizitoni websitin tone http://ficom.al/ 2- dergoni email ne info@...

100,000 Leke

Tirane
10,000 Leke Sherbime Ndertime dhe Ristrukturime Punime gipsi shtrime pllakash punime mermeri

Punime gipsi shtrime pllakash punime mermeri

Laprake | Tirane

B Bejme punime te ndryshme shtrime pllakash punime gipsi punime mermeri sistem kapot patinime shtrime betoni riparime catiash. etj...

10,000 Leke

Tirane
500 Euro Sherbime Ndertime dhe Ristrukturime Llamarina te ndryshme

Llamarina te ndryshme

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Llamarina te ndryshme nga elastron, nje nga kompanite me te medha te produkteve te çelikut dhe llamarinave ne greqi. produktet jane te çertifikuara sipas standarteve europiane. per me shume informacion: 1- vizitoni websitin tone http://ficom.al/ 2- dergoni email ne info@ficom.al 3...

500 Euro

Tirane
100 Euro Sherbime Ndertime dhe Ristrukturime sipermarje Aldo

sipermarje Aldo

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane

B Restaurime objektesh, punime gipsi,tavane te varur,mure ndars,patenime lyerje, punime dekorative,sistem kapot,grafiato,veshje me leter murale...

100 Euro

Tirane
10,000 Leke Sherbime Ndertime dhe Ristrukturime Izolime termike dh m katrama.../lyerje dekorative

Izolime termike dh m katrama.../lyerje dekorative

Brryli | Tirane

B Kryejm izolime termike dhe m katrama...cilesi e garantuar... m nje experience gjermane...dh cmime te arsyeshme.... 0676993767 ...

10,000 Leke

Tirane
0 Sherbime Ndertime dhe Ristrukturime Punime pllake /parket

Punime pllake /parket

Brryli | Tirane

B Kryejm punime decorative pllake dhe shtrim parketi.....

0

Tirane
45,000 Euro Sherbime Ndertime dhe Ristrukturime Shiten ose nderrohen skeleri per sovatime dhe pompa te ndryshme

Shiten ose nderrohen skeleri per sovatime dhe pompa te ndryshme

Kamez/Paskuqan | Tirane (18.34 Km nga qendra)

B Shiten ose nderrohen skeleri per sovatime( 1200m2), dhe pompa per sovatime dhe shtrese te varfer....

45,000 Euro

Tirane
1,000,000 Leke Sherbime Ndertime dhe Ristrukturime Profile ne forme T

Profile ne forme T

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Profile në formë t, nga elastron, një nga kompanitë më të mëdha në greqi për produktet e celikut. këto profile, janë aplikuar në industri, ndërtim dhe bujqësi. produktet janë të çertifikuara sipas standarteve europiane. per me shume informacion: 1- vizitoni websitin tone ht...

1,000,000 Leke

Tirane
10,000 Leke Sherbime Ndertime dhe Ristrukturime Sherbime profesionale lyerje per shtepine apo biznesin tuaj

Sherbime profesionale lyerje per shtepine apo biznesin tuaj

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane

B Ofrojme sherbime profesional te lyerjes per ambiente banimi ose biznesi me cmimet me konkuruese ne treg dhe sherbimin me te shpejte. profesionistet tane jane te trajnuar dhe me eksperience te gjate ne shba per me shume informacion ose nje vleresim paraprakbte cmimit per lyerjen e ambienteve t...

10,000 Leke

Tirane
0 Sherbime Ndertime dhe Ristrukturime Tirane, ofrojm Punime Guri

Tirane, ofrojm Punime Guri

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane

B Okazion...ofrojme punime guri te ndryshme,me cilesi, dhe cmimet-50% me lire se tregu,e vertetuar ne terren.punimet: shtepi dhe vila guri nga themeli ne cati. mure dhe veshje dekorative. avlli,kollona,porte guri,cezma,barbekiy, oxhak,mini-bare te brendshe/jashtme,pushimore,kalldrem guri,shtrim me pll...

0

Tirane

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim