punime guri ne gjermani 

 Online 5 lexues | 0 njoftime ne pritje

0 Sherbime Ndertime dhe Ristrukturime Vendosje pllakash

Vendosje pllakash

Qender | Shkoder

B Dua te vendos pllaka ne shtepi jane 3 dhoma...

0

Shkoder
10,000 Leke Sherbime Ndertime dhe Ristrukturime Bejme ndertime riparime shtepiash

Bejme ndertime riparime shtepiash

Laprake | Tirane

B Bejme punime riparime te gjitha llojeve suvatime patinime punime gipsi mermeri shtrime pllaka parketi sistem kapot izolime taracash punime hidraulike dhe elektrike ...

10,000 Leke

Tirane
111,111 Leke Sherbime Ndertime dhe Ristrukturime Shtrim pllakash..

Shtrim pllakash..

Brryli | Tirane

B Kryejm punime ,shtrim pllakash .parket ..izolime termike ..prioritet y yne esht cilesia pastaj cmimi.. .....

111,111 Leke

Tirane
1,111 Leke Sherbime Ndertime dhe Ristrukturime Punime pllake /parketi /izolime termike

Punime pllake /parketi /izolime termike

Brryli | Tirane

B Ofrojm punime decorative pllake dhe shtrim parketi......

1,111 Leke

Tirane
11 Leke Sherbime Ndertime dhe Ristrukturime Shtrim pllakash .izolime.//shtrim parketi

Shtrim pllakash .izolime.//shtrim parketi

Brryli | Tirane (1.15 Km nga qendra)

B Ofrojm sherbim ne,:shtrim pllakash, izolime termike &shtrim parketi... qellimi jone eshte cilesia/ne raport me cmimin... per me teper ju mirpresim ne 0676993767...

11 Leke

Tirane
10,000 Leke Sherbime Ndertime dhe Ristrukturime Trare HEA

Trare HEA

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Elastron, fabrika me e madhe e celikut. trare/beams hea, me gjatesi dhe spesor te ndryshem. per me shume informacion: 1- vizitoni websitin tone http://ficom.al/ 2- dergoni email ne info@ficom.al 3-ose kontaktoni ne numrin e tel: 069 800 5555....

10,000 Leke

Tirane
10,000 Leke Sherbime Ndertime dhe Ristrukturime Panele Sanduic

Panele Sanduic

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Panel sanduic per magazina industriale panel sanduic me veshje pvc per ferma panel sanduic per magazina frigoriferike panele sanduic murale panele sanduic per cati nga kompania greke elastron per me shume informacion: 1- vizitoni websitin tone http://ficom.al/ 2- dergoni email ne info@...

10,000 Leke

Tirane
10,000 Leke Sherbime Ndertime dhe Ristrukturime Ne shitje dyer dritare alumini dhe xhamari

Ne shitje dyer dritare alumini dhe xhamari

Ksamil | Sarande

B Ne shitje dyer dritare alumini te perdorura ne gjendje shume te mire dhe xhamari per ambjente restoranti...

10,000 Leke

Sarande
10,000 Leke Sherbime Ndertime dhe Ristrukturime Profile celiku katrore, drejtkendore dhe rrethore

Profile celiku katrore, drejtkendore dhe rrethore

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Profile celiku katrore, drejtkendore dhe rrethore, nga elastron, kompania me e madhe e produkteve te celikut dhe llamarinave ne greqi. produktet jane te certifikuara sipas standarteve europiane. per me shume informacion: 1- vizitoni websitin tone http://ficom.al/ 2- dergoni email ne i...

10,000 Leke

Tirane
10,000 Leke Sherbime Ndertime dhe Ristrukturime Llamarina te  ndryshme

Llamarina te ndryshme

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Llamarina te ndryshme nga elastron, nje nga kompanite me te medha te produkteve te çelikut dhe llamarinave ne greqi. produktet jane te çertifikuara sipas standarteve europiane. per me shume informacion: 1- vizitoni websitin tone http://ficom.al/ 2- dergoni email ne info@ficom.al 3-ose k...

10,000 Leke

Tirane
10,000 Leke Sherbime Ndertime dhe Ristrukturime Hekur Rrethor

Hekur Rrethor

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Hekur ne forme rrethi, nga elastron, nje nga kompanite me te medha ne greqi per produktet e celikut. produktet jane te certifikuara sipas standarteve europiane. per me shume informacion: 1- vizitoni websitin tone http://ficom.al/ 2- dergoni email ne info@ficom.al 3-ose kontaktoni ne numrin ...

10,000 Leke

Tirane
10,000 Leke Sherbime Ndertime dhe Ristrukturime Profile ne forme L

Profile ne forme L

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Profile ne forme l, nga elastron, nje nga kompanite me te medha ne greqi per produktet e celikut. keto profile, jane aplikuar ne industri, ndertim dhe bujqesi. produktet jane te çertifikuara sipas standarteve europiane. per me shume informacion: 1- vizitoni websitin tone http://ficom.al/ ...

10,000 Leke

Tirane
10,000 Leke Sherbime Ndertime dhe Ristrukturime Bombina te galvanizuara

Bombina te galvanizuara

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Llamarina, bombina te galvanizuara, nga elastron, nje nga kompanite me te medha te produkteve te çelikut dhe llamarinave ne greqi. produktet jane te certifikuara sipas standarteve europiane. per me shume informacion: 1- vizitoni websitin tone http://ficom.al/ 2- dergoni email ne info@fi...

10,000 Leke

Tirane
1,200 Leke Sherbime Ndertime dhe Ristrukturime Panel sanduic per veshje fasade (mur) dhe mbuloje (cati)

Panel sanduic per veshje fasade (mur) dhe mbuloje (cati)

Vore | Tirane

B Shesim [ panel sanduic] per [veshje fasade dhe mbuloje]. panel per veshje fasade (mur) me trashesi 30mm-60mm dhe panel per mbuloje (cati) me trashesi 10mm-50mm. cmimet fillojne nga 10 €/m2 . produkt cilesor italian. ...

1,200 Leke

Tirane
3,000 Leke Sherbime Ndertime dhe Ristrukturime Panel per dhoma frigoriferike

Panel per dhoma frigoriferike

Vore | Tirane

B Shesim [panel] per [dhoma frigoriferike] me trashesi 80mm dhe 100mm.cmimet fillojne nga 24.5 €/m2....

3,000 Leke

Tirane
590 Leke Sherbime Ndertime dhe Ristrukturime Llamarine e valezuar ne forme paneli

Llamarine e valezuar ne forme paneli

Vore | Tirane

B Shesim llamarine e valezuar ne forme paneli me trashesi 0.5mm-0.6mm ne ngjyre te bardhe dhe bardhe-gri.cmimet fillojne nga 590 leke ....

590 Leke

Tirane
10,000 Leke Sherbime Ndertime dhe Ristrukturime Shes Panele Sanduic

Shes Panele Sanduic

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Panel sanduic per magazina industriale panel sanduic me veshje pvc per ferma panel sanduic per magazina frigoriferike panele sanduic muralepanele sanduic per cati per me shume informacion: 1-vizitoni websitin tone http://ficom.al/ 2- dergoni email ne info@ficom.al 3-ose kontaktoni ne numrin...

10,000 Leke

Tirane
111,111 Leke Sherbime Ndertime dhe Ristrukturime  Punime pllake /parketi /izolime termike

Punime pllake /parketi /izolime termike

Brryli | Tirane

B Ofrojm punime decorative pllake dhe shtrim parketi...0676993767...

111,111 Leke

Tirane
10,000 Leke Sherbime Ndertime dhe Ristrukturime Trare HEA

Trare HEA

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Elastron, fabrika me e madhe e celikut. trare/beams hea, me gjatesi dhe spesor te ndryshem. per me shume informacion: 1- vizitoni websitin tone http://ficom.al/ 2- dergoni email ne info@ficom.al 3-ose kontaktoni ne numrin e tel: 069 800 5555....

10,000 Leke

Tirane
0 Sherbime Ndertime dhe Ristrukturime Avolzhime elektromotorash pompa uij gjeneratora  etj gjithcka qe avolzhohet

Avolzhime elektromotorash pompa uij gjeneratora etj gjithcka qe avolz

Kamez/Paskuqan | Tirane

B Kush eshte i interesuar ju mirpresim 24ore hapur...

0

Tirane
28,000 Leke Sherbime Ndertime dhe Ristrukturime Materiale ndertimi

Materiale ndertimi

Qendra | Berati

B Shes materialet e meposhtme per arsye mbyllje biznesi: (1). derrasa - jane rreth 1 meter kub derrasa te gjatesive 2,3 dhe 4 metroshe. edhe 1 meter kub jane tako te gjatesive te ndryshme. cmimi eshte 100 mije leke metri kub. (2). binare - jane 50 binare te gjatesive 1, 2, 3 dhe 4 metro. cmimi esh...

28,000 Leke

Berati
10,000 Leke Sherbime Ndertime dhe Ristrukturime Llamarina te zeza

Llamarina te zeza

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Llamarina te zeza, nga elastron, kompania me e madhe e produkteve te celikut dhe llamarinave ne greqi.produktet jane te certifikuara sipas standarteve europiane. per me shume informacion: 1- vizitoni websitin tone http://ficom.al/ 2- dergoni email ne info@ficom.al 3-ose kontaktoni ne...

10,000 Leke

Tirane
10,000 Leke Sherbime Ndertime dhe Ristrukturime Profile ne form L

Profile ne form L

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Profile ne forme l, nga elastron, nje nga kompanite me te medha ne greqi per produktet e celikut. keto profile, jane aplikuar ne industri, ndertim dhe bujqesi. produktet jane te çertifikuara sipas standarteve europiane. per me shume informacion: 1- vizitoni websitin tone http://ficom.al/ ...

10,000 Leke

Tirane
10,000 Leke Sherbime Ndertime dhe Ristrukturime Llamarina te ndryshme

Llamarina te ndryshme

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Llamarina te ndryshme nga elastron, nje nga kompanite me te medha te produkteve te çelikut dhe llamarinave ne greqi. produktet jane te çertifikuara sipas standarteve europiane. per me shume informacion: 1- vizitoni websitin tone http://ficom.al/ 2- dergoni email ne info@ficom.al 3-ose k...

10,000 Leke

Tirane
400 Leke Sherbime Ndertime dhe Ristrukturime Shtrime Dyshemeje Me Linoleum PVC

Shtrime Dyshemeje Me Linoleum PVC

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane

B Ofrojme sherbime te ndryshme per dyshemete tuaja! +355682034520 shtrime dyshemeje me linoleum shtrime dyshemeje me pvc vinil vinyl shtrime dyshemeje me gome shtrime dyshemeje me autonivelant shtrime parketi laminat druri dhe inxhinierik shtrime dyshemeje me moket shtrime dyshemeje me autoni...

400 Leke

Tirane

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim