punime hidraulike per banjo te thjeshta 

 Online 7 lexues | 1 njoftime ne pritje

3,000 Leke Sherbime Ndertime dhe Ristrukturime Shtrim pllakash,izolime termike,montim kartonxhezi..gips

Shtrim pllakash,izolime termike,montim kartonxhezi..gips

Brryli | Tirane (1.34 Km nga qendra)

B Kryejm punime. si:shtrim pllakash montim gipsi ,kartonxhez,izolime termike .. ..0676993767...

3,000 Leke

Tirane
0 Sherbime Ndertime dhe Ristrukturime Shesim materjalin derrimi per motiv qe jetoj jasht shteti

Shesim materjalin derrimi per motiv qe jetoj jasht shteti

Qender | Kavaje

B Shesim materjale ndertimi 0693870541 pergjegjem vetm ne whatsapp ...

0

Kavaje
120,000 Leke Sherbime Ndertime dhe Ristrukturime Pllaka per shtepi

Pllaka per shtepi

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (0.99 Km nga qendra)

B Pllaka per shtepi jane te blera, te reja nga dy kompani te njohura. per disa arsye familjare pllakat nuk jane perdorur dhe jane ne kuti. jane per nje ambjent 100 m2. ( duke perfshire edhe 2 tualete) cmimi ne total 120 000 leke te reja. per ambjentin e shtepise pllakat jane te madhesise 60 me 60,...

120,000 Leke

Tirane
130,000 Leke Sherbime Ndertime dhe Ristrukturime Pllaka ne shitje 600x600x9.5 modeli j6t00

Pllaka ne shitje 600x600x9.5 modeli j6t00

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (0.07 Km nga qendra)

B Shiten pllaka te pershtatshme per shtepi biznese dhe ambjente te ndryshme per nje siperfaqe 100m2 te paperdorura ( ne kuti) te bardha. foto bashkangjitur. -46 pako mr 4 pllaka secila. cmimi 130 000 all te reja. nr kontakti 0695305452...

130,000 Leke

Tirane
200 Euro Sherbime Ndertime dhe Ristrukturime Mobilje

Mobilje

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane

B Divan per sallone pritjeje si: berber shop, parukeri,klinika etj cilesi ,garanci, estetike dhe per me teper cmime te arsyeshme sfyngjer 6000 cope cilesore dru bredhi suedez...

200 Euro

Tirane
50,000 Leke Sherbime Ndertime dhe Ristrukturime Mobileri Nori

Mobileri Nori

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra)

B Arredime te shtepise ,biznesit tuaj , bare ,restorante, sallone ,institucione te ndryshme, me cmimet me te arsyeshme ne treg dhe riparime te mobiljeve tuaja, me cmimet me te arsyeshme ne treg...

50,000 Leke

Tirane
0 Sherbime Ndertime dhe Ristrukturime Tenda Dielli , Tenda Kalceto , Tenda Kamioni

Tenda Dielli , Tenda Kalceto , Tenda Kamioni

Zone Periferike | Durres

B Ndertojme fort te jetoje gjate. web : www.mabeplastik.com prodhojme tenda kamioni , tenda dielli , tenda kalceto, etj. struktura hekuri dhe karroceri kamionesh. bejme printime ne baner dhe ne adezive nr tel: 0692050511 autostrada durres- tirane km 4 mabe plastik eshte sipermarrja me nje eks...

0

Durres
30,000 Leke Sherbime Ndertime dhe Ristrukturime Ofroj licence per Mbikqyres dhe Kolaudim te punimeve te ndertimit

Ofroj licence per Mbikqyres dhe Kolaudim te punimeve te ndertimit

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.47 Km nga qendra)

B Disponoj licence per mbikqyres dhe kolaudim te punimeve te ndertimit.te interesuarit te kontaktojne ne nr. 0692675945...

30,000 Leke

Tirane
0 Sherbime Ndertime dhe Ristrukturime Tenda Dielli, Tenda Kalceto, Tenda Kamioni

Tenda Dielli, Tenda Kalceto, Tenda Kamioni

Zone Periferike | Durres

B Ndertojme fort te jetoje gjate. www.mabepastik.com prodhojme tenda kamioni, tenda dielli, tenda kalceto etj. struktura hekuri dhe karroceri kamionesh. printime ne baner dhe adezive 0692050511 autostrada dr-tr km4...

0

Durres
0 Sherbime Ndertime dhe Ristrukturime Licence ndertimi me pagese klering

Licence ndertimi me pagese klering

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (3.76 Km nga qendra)

B Ofrohen me pagese klering ne funksionin inxhinier ndertimi ne zbatim drejtim , mbikeqyrje etj. preferoj pjesen perendimore te tiranes dhe durres per hollesi kontrate. ...

0

Tirane
0 Sherbime Ndertime dhe Ristrukturime Super oferte

Super oferte

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (1.41 Km nga qendra)

B Super oferte!! shitet ndarje kati 720 m2 sipas fotos. cmimi goxha i arsyeshem. numer kontakti : 0672040282....

0

Tirane
100 Euro Sherbime Ndertime dhe Ristrukturime Panele Plastike Geoplast dhe Panele metalike Faresin

Panele Plastike Geoplast dhe Panele metalike Faresin

Zone Periferike | Tirane (6.25 Km nga qendra)

B Actually we are making some changes on our wearhouse and we have made a very good offer for some articles which can be on your interess. you can consider a disscount of -25% . you are welcome to visit us and to have a look at theese materials. in attached our offer and some pictues ...

100 Euro

Tirane
30,000 Leke Sherbime Ndertime dhe Ristrukturime Vazo me lule dhe gel trasparent

Vazo me lule dhe gel trasparent

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane (2.23 Km nga qendra)

B Shes vazo me bar shume vjecar te mbjellur 5x100 cm me konstruksion hekuri 180 cm te larte te cmontueshem edhe me gelatine te pajisur edhe ajo e levizshem. e keijuar per bar kafe qe te presi eren edhe shiun . per te evituar taksen e hapsires publike te bashkise. ...

30,000 Leke

Tirane
50,000 Leke Sherbime Ndertime dhe Ristrukturime Instal Allias - Materiale Ndertimi

Instal Allias - Materiale Ndertimi

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (2.52 Km nga qendra)

B Instal allias eshte dyqani qe ofron nje game te gjere materialesh ndertimi; pajisje hidrosanitare; instalime dhe punime hidraulike-elektrike; materiale hidraulike; sisteme te furnizimit me uje te ngrohte, sisteme ngrohje-ftohje; tubacione per kanalizime; panele diellore; aksesore tualeti; rakorderi...

50,000 Leke

Tirane
5,000 Leke Sherbime Ndertime dhe Ristrukturime Bojra dhe Verniqe

Bojra dhe Verniqe

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (3.05 Km nga qendra)

B Pigmentcolor sjell produkte importi nga greqia bojra ndertimi dhe verniqe mobiljesh bojra metali etj.. gama e markave eshte erlac benjaminmoore kraft , vivechrom ,duluxtrade berling etj . cilesi e garantuar dhe cmime konkuruese shumice ...

5,000 Leke

Tirane
0 Sherbime Ndertime dhe Ristrukturime restaurime

restaurime

Don Bosko | Tirane (0.91 Km nga qendra)

B Lyerje banesash , biznese, rregullime , shembje muresh , shtrime elektrike, betoni, pllaka. kryesisht merrem me lyerje ,restaurime jam i gatshem per me shume 0684580330,...

0

Tirane
250 Euro Sherbime Ndertime dhe Ristrukturime Elektronotor 1500xhiro...+2500xhiro

Elektronotor 1500xhiro...+2500xhiro

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (5.21 Km nga qendra)

B Elektromotora...

250 Euro

Tirane
150 Leke Sherbime Ndertime dhe Ristrukturime Salvavita 10A/16A/20A/25A/32A

Salvavita 10A/16A/20A/25A/32A

Currilat | Durres

B Tregtoj salvavita te reja.10a/16a/20a/25a/32a. cmimi 150 lek copa me shumic kan cmim tjeter. ...

150 Leke

Durres
0 Sherbime Ndertime dhe Ristrukturime Bejem dyer dritare alumini

Bejem dyer dritare alumini

Tjeter zone | Tirane (2.67 Km nga qendra)

B Bejme dhe montojme dyer dritare alumini plastike te gjitha llojeve...

0

Tirane
0 Sherbime Ndertime dhe Ristrukturime bejme punime

bejme punime

Qender | Shkoder

B Bejme veshje kapote, grafiato , sovatime , dhe shtrim pllakash , ndertim catie , armatura 0673816980...

0

Shkoder
2,000 Euro Sherbime Ndertime dhe Ristrukturime Vegla ndertimi

Vegla ndertimi

Qender | Durres

B Shitje veglash pune...

2,000 Euro

Durres
0 Sherbime Ndertime dhe Ristrukturime kerkoj pompe sovatimi

kerkoj pompe sovatimi

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.85 Km nga qendra)

B Te jete ne gjendje te mire me cmim te arsyeshem ..per me shum kontaktoni ne 0686920243...

0

Tirane
200 Leke Sherbime Ndertime dhe Ristrukturime Punime guri Te ndryshme

Punime guri Te ndryshme

Zone Periferike | Tirane

B Punime te ndryshme guri...

200 Leke

Tirane
11 Leke Sherbime Ndertime dhe Ristrukturime Shtrim pllakash .izolime.//shtrim parketi

Shtrim pllakash .izolime.//shtrim parketi

Brryli | Tirane (1.15 Km nga qendra)

B Ofrojm sherbim ne,:shtrim pllakash, izolime termike &shtrim parketi... qellimi jone eshte cilesia/ne raport me cmimin... per me teper ju mirpresim ne 0676993767...

11 Leke

Tirane
180 Euro Sherbime Ndertime dhe Ristrukturime kosha per miser (kallamoq)

kosha per miser (kallamoq)

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (0.07 Km nga qendra)

B Shesh kosha per miser (kallamoq) transporti kudo ne gjindemi ne kosove mirpo mund ta transportojm deri ne kufi me shiperi tel + 37744228457 viber +37744956814...

180 Euro

Tirane

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim