shtrim pllakash 

 Online 0 lexues | 0 njoftime ne pritje

0 Sherbime Ndertime dhe Ristrukturime Materiale ndertimi

Materiale ndertimi

Qendra | Berati

B Shes materialet e meposhtme per arsye mbyllje biznesi: (1). derrasa - jane rreth 1 meter kub derrasa te gjatesive 2,3 dhe 4 metroshe. edhe 1 meter kub jane tako te gjatesive te ndryshme. cmimi eshte 100 mije leke metri kub. (2). binare - jane 50 binare te gjatesive 1, 2, 3 dhe 4 metro. cmimi esh...

0

Berati
0 Sherbime Ndertime dhe Ristrukturime Shes materiale ndertimi

Shes materiale ndertimi

Qendra | Berati

B Shes materialet e meposhtme per arsye mbyllje biznesi: (1). derrasa - jane rreth 1 meter kub derrasa te gjatesive 2,3 dhe 4 metroshe. edhe 1 meter kub jane tako te gjatesive te ndryshme. cmimi eshte 100 mije leke metri kub. (2). binare - jane 50 binare te gjatesive 1, 2, 3 dhe 4 metro. cmimi esh...

0

Berati
1,000 Euro Sherbime Ndertime dhe Ristrukturime Bombina te galvanizuara dhe te pa galvanizuara

Bombina te galvanizuara dhe te pa galvanizuara

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra)

B Bombina të galvanizuara dhe të pa galvanizuara, nga elastron, një nga kompanitë më të mëdha të produkteve të çelikut dhe llamarinave në greqi. produktet jane te certifikuara sipas standarteve europiane. per me shume informacion: 1- vizitoni websitin tone http://ficom.al/ 2- de...

1,000 Euro

Tirane
2,000 Leke Sherbime Ndertime dhe Ristrukturime Kryejm punime cilesore dhe ne nje kohe te shkurter.

Kryejm punime cilesore dhe ne nje kohe te shkurter.

Don Bosko | Tirane (2.39 Km nga qendra)

B Bejme riparime, stukime, patinime, resin dhe boje ne nje kohe shume te shkurter dhe shume cilesore ....

2,000 Leke

Tirane
1,000,000 Leke Sherbime Ndertime dhe Ristrukturime Panele Sanduic

Panele Sanduic

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra)

B Panel sanduic per magazina industriale panel sanduic me veshje pvc per ferma panel sanduic per magazina frigoriferike panele sanduic murale panele sanduic per cati nga kompania greke elastron per me shume informacion: 1- vizitoni websitin tone http://ficom.al/ 2- dergoni email ne info@...

1,000,000 Leke

Tirane
0 Sherbime Ndertime dhe Ristrukturime Shtrim pllakash..shtrim parketi

Shtrim pllakash..shtrim parketi

Brryli | Tirane (1.34 Km nga qendra)

B Kryejm punime ,shtrim pllakash .parket ..izolime termike ..prioritet y yne esht cilesia pastaj cmimi.. .....

0

Tirane
0 Sherbime Ndertime dhe Ristrukturime Ixhinier Ndertimi

Ixhinier Ndertimi

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (2.34 Km nga qendra)

B Kerkohet inxhinier ndertimi me eksperience pune te pakten 3 vite. te kete mbaruar fakultetin e inxhinierise se ndertimit dhe kete njohuri shtese ne ne sistemet e thata me baze gipsi dhe sistemet per eficiencen ekologjike. te interesuarit mund te na dergojne cw e tyre ne: info@enternalgroup....

0

Tirane
1,000 Leke Sherbime Ndertime dhe Ristrukturime Blej dhe Shes Dyer te Perdorura

Blej dhe Shes Dyer te Perdorura

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane (3.77 Km nga qendra)

B Blejm dyer dhe dritare te perdorura.🚪🏠🏠🖼 bejme vleresimin me te mire ne treg. ⚡️💥🤝 na kontaktoni ne numrin e telefonit 📲 068 26 00 120...

1,000 Leke

Tirane
0 Sherbime Ndertime dhe Ristrukturime Kerkohen skeleri dhe Kellepe te gatshme

Kerkohen skeleri dhe Kellepe te gatshme

Zone Periferike | Peshkopi

B Shoqeria "sbm grup" shpk kerkon nga subjekte te ndryshme ndertimi oferta per skeleri dhe kallepe te gatshme me siperfaqe 800m2 per ndertimin e nje pallati 5 katesh. ...

0

Peshkopi
45,000 Euro Sherbime Ndertime dhe Ristrukturime Shiten ose nderrohen skeleri per sovatime dhe pompa te ndryshme

Shiten ose nderrohen skeleri per sovatime dhe pompa te ndryshme

Kamez/Paskuqan | Tirane (18.34 Km nga qendra)

B Shiten ose nderrohen skeleri per sovatime( 1200m2), dhe pompa per sovatime dhe shtrese te varfer....

45,000 Euro

Tirane
20,000 Euro Sherbime Ndertime dhe Ristrukturime OKAZION! Sonde Shpimi Per Karriere

OKAZION! Sonde Shpimi Per Karriere

Qender | Pogradec

B Shitet ose nderrohet me autoveture edhe mjete te tjera... per informacion te metejshem, kontakto te numri i telefonit faleminderit!...

20,000 Euro

Pogradec
10,000 Leke Sherbime Ndertime dhe Ristrukturime Bejme ndertime riparime shtepiash

Bejme ndertime riparime shtepiash

Laprake | Tirane

B Bejme punime riparime te gjitha llojeve suvatime patinime punime gipsi mermeri shtrime pllaka parketi sistem kapot izolime taracash punime hidraulike dhe elektrike ...

10,000 Leke

Tirane
0 Sherbime Ndertime dhe Ristrukturime Hekur ne forme rrethi

Hekur ne forme rrethi

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Hekur ne forme rrethi, nga elastron, nje nga kompanite me te medha ne greqi per produktet e celikut. produktet jane te certifikuara sipas standarteve europiane. per me shume informacion: 1- vizitoni websitin tone http://ficom.al/ 2- dergoni email ne info@ficom.al 3-ose kontaktoni ne numrin ...

0

Tirane
6,000 Euro Sherbime Ndertime dhe Ristrukturime Shitje Skela ndertimi + cisterne uje 5000 l

Shitje Skela ndertimi + cisterne uje 5000 l

Don Bosko | Tirane (0.91 Km nga qendra)

B Shes 110 skela,200m2 betoforma,20 shkalle betonimi.20m3 binare,celesa 120...

6,000 Euro

Tirane
0 Sherbime Ndertime dhe Ristrukturime Bojaxhi patinime

Bojaxhi patinime

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.03 Km nga qendra)

B Kerkoj pune si bojaxhi jam 24 vjet kam nje eksperjenc 6 vjecare ne kete fushe bojaxi patinime grafjato ...

0

Tirane
0 Sherbime Ndertime dhe Ristrukturime Profile ne forme L

Profile ne forme L

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra)

B Profile në formë l, nga elastron, një nga kompanitë më të mëdha në greqi për produktet e celikut. këto profile, janë aplikuar në industri, ndërtim dhe bujqësi. produktet janë të çertifikuara sipas standarteve europiane. per me shume informacion: 1- vizitoni websitin tone ht...

0

Tirane
1,000 Euro Sherbime Ndertime dhe Ristrukturime Punime Dekorative me Gure dhe Tulle Qeramike

Punime Dekorative me Gure dhe Tulle Qeramike

Qender | Lezhe

B Punime dekorative me gure natyral dhe tulle qeramike. cilesi e larte punimi. kohe e shpejte realizimi. arkitekture e vecante dhe dizenjo speciale. kontakto +355692633915 per çdo detaj....

1,000 Euro

Lezhe
1 Sherbime Ndertime dhe Ristrukturime Abdiu Construction Group

Abdiu Construction Group

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (2.11 Km nga qendra)

B Acg construction ofron sherbime ne rikonstruksione dhe riparime te ndryshme per ambjentet tuaja si: -suvatime -shtresa pllakash -patinime -mure etje kontakto per me shume info...

1

Tirane
0 Sherbime Ndertime dhe Ristrukturime Vendosje pllakash

Vendosje pllakash

Qender | Shkoder

B Dua te vendos pllaka ne shtepi jane 3 dhoma...

0

Shkoder
1,111 Leke Sherbime Ndertime dhe Ristrukturime Punime pllake /parketi /izolime termike

Punime pllake /parketi /izolime termike

Brryli | Tirane

B Ofrojm punime decorative pllake dhe shtrim parketi......

1,111 Leke

Tirane
11 Leke Sherbime Ndertime dhe Ristrukturime Shtrim pllakash .izolime.//shtrim parketi

Shtrim pllakash .izolime.//shtrim parketi

Brryli | Tirane (1.15 Km nga qendra)

B Ofrojm sherbim ne,:shtrim pllakash, izolime termike &shtrim parketi... qellimi jone eshte cilesia/ne raport me cmimin... per me teper ju mirpresim ne 0676993767...

11 Leke

Tirane
10,000 Leke Sherbime Ndertime dhe Ristrukturime Trare HEA

Trare HEA

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Elastron, fabrika me e madhe e celikut. trare/beams hea, me gjatesi dhe spesor te ndryshem. per me shume informacion: 1- vizitoni websitin tone http://ficom.al/ 2- dergoni email ne info@ficom.al 3-ose kontaktoni ne numrin e tel: 069 800 5555....

10,000 Leke

Tirane
10,000 Leke Sherbime Ndertime dhe Ristrukturime Panele Sanduic

Panele Sanduic

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Panel sanduic per magazina industriale panel sanduic me veshje pvc per ferma panel sanduic per magazina frigoriferike panele sanduic murale panele sanduic per cati nga kompania greke elastron per me shume informacion: 1- vizitoni websitin tone http://ficom.al/ 2- dergoni email ne info@...

10,000 Leke

Tirane
10,000 Leke Sherbime Ndertime dhe Ristrukturime Ne shitje dyer dritare alumini dhe xhamari

Ne shitje dyer dritare alumini dhe xhamari

Ksamil | Sarande

B Ne shitje dyer dritare alumini te perdorura ne gjendje shume te mire dhe xhamari per ambjente restoranti...

10,000 Leke

Sarande
10,000 Leke Sherbime Ndertime dhe Ristrukturime Profile celiku katrore, drejtkendore dhe rrethore

Profile celiku katrore, drejtkendore dhe rrethore

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Profile celiku katrore, drejtkendore dhe rrethore, nga elastron, kompania me e madhe e produkteve te celikut dhe llamarinave ne greqi. produktet jane te certifikuara sipas standarteve europiane. per me shume informacion: 1- vizitoni websitin tone http://ficom.al/ 2- dergoni email ne i...

10,000 Leke

Tirane

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim