Holiday arrangements 1000+ Organizime festash

 Online 9 lexues | 0 njoftime ne pritje

30,000 Leke Sherbime Organizime festash Fustan Nuserie

Fustan Nuserie - Tirane

Rruga Muhamet Gjollesha, Tirana, Albania, 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Jepet me qera nje fustan nuserie per info kontaktoni 0696504576ni...

30,000 Leke

Tirane
30,000 Leke Sherbime Organizime festash ju ofrojme Dixhej per evente dasma dhe gezime familjare me eksperience 10 vjecare

ju ofrojme Dixhej per evente dasma dhe gezime familjare me eksperience - Fier

Bishan, Albania, Zone Periferike | Fier

B Ju ofrojme dixhej per evente dasma dhe gezime familjare me eksperience 10 vjecare .. per me shume info na kontaktoni ...

30,000 Leke

Fier
20,000 Leke Sherbime Organizime festash Shes fustane nuserie dhe mbremjesh

Shes fustane nuserie dhe mbremjesh - Tirane

Rruga 5 Maji, Tirana, Albania, Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane

B Kemi fustane nuserie ne gjendje shume te mire gjithashtu dhe fustane te ndryshme mbremjesh ca te reja me cmim shume te arsyeshem. per me shume kontaktoni 0686195774...

20,000 Leke

Tirane
700 Leke Sherbime Organizime festash Tavolina Karrige me QERA

Tavolina Karrige me QERA - Tirane

Rruga Kavajes, 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Kujdesemi per evente japim paisje me qera karrige tavolina tenda...

700 Leke

Tirane
7,000 Leke Sherbime Organizime festash Organizim Festash Dasmash

Organizim Festash Dasmash - Tirane

Rruga Kavajes, 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Dita perfekte, ju ndihmon te realizoni cdo lloj eventi me ju ne cdo detaj! :)...

7,000 Leke

Tirane
0 Sherbime Organizime festash ORGANIZOJME DITELINDJE DHE FESTA TE PAHARRUESHME PER FEMIJE DHE TE RRITUR , DEKORIME AMBIENTESH🎈

ORGANIZOJME DITELINDJE DHE FESTA TE PAHARRUESHME PER FEMIJE DHE TE RRI - Tirane

Rruga E Elbasanit, Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane

B Super oferte ku per vetem 15.000 leke organizojme ditelindje dhe festa te paharrueshme per femije dhe te rritur dhe dekorime ambientesh🎈🎉 🎁per te rezervuar ose per cdo informacion rreth paketave te sherbimeve na kontaktoni ne inbox ose ne numrin e telefonit . cel:+355674952018 ▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃ paketa e sherbimit perfshin : 🔹2 deri ne 3 animatore profesioniste 🔹 kercime te animuara per femije dhe te rritur . 🔹lojra argetuese ne grup. 🔹tullumbace me forma(lule,shpata etj ). 🔹face painting ( piktura ne fytyre ). 🔹foto te festes ne usb ose email . 🔹foni me muzike profesionale . 🔹makine flluskash. 🔹 dekor me tullumbace sipas temes se festes dhe preferencave te femijeve tuaj dhe emrin ne polisterol 🔹tullumbace me helium . 🔹qirinj torte . 🔹artikuj te ndryshem festiv . kohezgjatja e festes 70-100 minuta . 🎈ofrojme asistence profesionale pergjate gjithe festes deri ne momentin e fikjes se qiriut 🎈 beko event argetim i garantuar !! faleminderit !🎁 ...

0

Tirane
50 Euro Sherbime Organizime festash Cadra me qera per dasma dhe organizime te ndryshme. Tavolina, stola dhe kuzhinier

Cadra me qera per dasma dhe organizime te ndryshme. Tavolina, stola dh - Tirane

Tirane, Zone Periferike | Tirane

B Ofrojme cadra / tenda me qera per dasma, stola, tavolina, kuzhinier dhe dj per raste te ndryshme ne familjet tuaja, per festivale, evente, panaire etj, me cmimet me konkuruese e me te lira ne tregun shqiptar.. tendat jane te pajisura me ndriqimin perkates per naten. se bashku me to vijne dhe stola, tavolina per nje kapacitet deri ne 500 persona. gjithashtu bejme transportin dhe montimin e tyre, per me shum info klikoni ne faqen www.qadraperdasma.wordpress.com ose na kontaktoni ne nr 0682290127...

50 Euro

Tirane
30,000 Leke Sherbime Organizime festash Doni te organizoni nje banket, ditlindje, fejese apo dicka tjeter

Doni te organizoni nje banket, ditlindje, fejese apo dicka tjeter - Fier

Jakov Xoxa , Qender | Fier

B Doni te organizoni nje banket, ditlindje, fejese apo dicka tjeter... tani e keni mundesine. te buzi sport & electronics mund ti merrni me qera pa qene nevoja ti blini. na shkruani ne inbox per info.🎉🎊🎈🎈🎊🎉...

30,000 Leke

Fier
0 Sherbime Organizime festash organizime festash

organizime festash - Durres

, Gjiri i Lalzit | Durres

B Kush te jete i interesuar te kontaktoje....

0

Durres
0 Sherbime Organizime festash Fustane nuserie Pronovias

Fustane nuserie Pronovias - Tirane

, | Tirane

B Ofroj fustane nuserie te firmes se njohur pronovia 2016 .me nje cmim ofert!per me teper me kontaktoni ne nr 0692476274...

0

Tirane
20,000 Leke Sherbime Organizime festash Fustane me qera me koleksionet me te fundit

Fustane me qera me koleksionet me te fundit - Tirane

Rruga Tom Plezha , Unaza E Re Tek Ish-astiri, | Tirane

B Fustane me qera.kaloni nje dite ndryshe ne eventin tuaj me fustane te llojeve te ndryshme me koleksionet me te fundit.fustane per mbremje mature, per dasma, per pune te te gjitha llojeve per mosha te ndryshme unike ne stilin e tyre dhe me cmimet me te lira qe mund ti gjeni. fustanet jane te reja dhe jane unike (vetem nje fustan i cdo tipi do jete ne dispozicion). markat variojne nga marka franceze, angleze, australiane, amerikane etj.

...

20,000 Leke

Tirane
0 Leke Sherbime Organizime festash Dj dasmash

Dj dasmash - Tirane

Selvia, | Tirane

B Dj per dasma dhe gezime te ndryshme familjare.cmimet me te lira ne treg.pronotoni ne nr.0692792994 ...

0 Leke

Tirane
0 Leke Sherbime Organizime festash Tirane, - Paisje karrige tavolina me Qera

Tirane, - Paisje karrige tavolina me Qera - Tirane

Rruga Kavajes, | Tirane

B Per evente te ndryshme merremi me organizimin e festes konsulenc fale viteteve te punes ne tregun e dasmave ...

0 Leke

Tirane

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas