organizime festash  22 njoftime

 Online 9 lexues | 1 njoftime ne pritje

80 Euro Sherbime Organizime festash Fustane Me Qera FJORDA

Fustane Me Qera FJORDA

Tjeter zone | Tirane (1.85 Km nga qendra)

B Fustane me qera fjorda...

80 Euro

Tirane
100 Euro Sherbime Organizime festash Hir’fashion

Hir’fashion

Tjeter zone | Tirane (1.38 Km nga qendra)

B Hir’fashion...

100 Euro

Tirane
50 Euro Sherbime Organizime festash Perla’s Collection Dresses

Perla’s Collection Dresses

Tjeter zone | Tirane (5.58 Km nga qendra)

B Perla’s collection dresses 👗 fustane me qera dhe shitje te ardhur nga 🇺🇸 . 💃🏻rrg.” elez isufi “,te ura e institutit, 200m poshte karburant dakut,rruga per paskuqan. 📞 0686240170...

50 Euro

Tirane
50 Leke Sherbime Organizime festash Doll House Mia

Doll House Mia

Tjeter zone | Tirane (1.28 Km nga qendra)

B Fustane me qera 💃🏻"fustane me qera"💃🏻 10:00 - 20:00 hena-diele 📲‭‭‭+355 69 213 6087 adr: 100 metra nga ura e nisherakut dhe ”uet” (perballe) ngjitur me lule mansaku...

50 Leke

Tirane
100 Euro Sherbime Organizime festash CINDER fustane me qera

CINDER fustane me qera

Tjeter zone | Tirane (1.62 Km nga qendra)

B Fustane me qera & shitje te markave me te njohura amerikane vijne tek ju me cinder per tju bere te ndiheni si nje hirushe e vertete !...

100 Euro

Tirane
2,000 Leke Sherbime Organizime festash AJNA WEDDING

AJNA WEDDING

Tjeter zone | Tirane (3.54 Km nga qendra)

B Ajna wedding : rruga ali shefqeti , shkozè-tirane ( ish uzina e autotraktoreve / pran news24) cel. : +355 673966051...

2,000 Leke

Tirane
100 Euro Sherbime Organizime festash Gold Fashion

Gold Fashion

Tjeter zone | Tirane (3.10 Km nga qendra)

B Gold fashion 🌍👗adresa: astir, rruga "aleksandri i madh", pranë market jata ,tiranë. orari 09:30-21:00 nga e hëna në të dielë👗🌎...

100 Euro

Tirane
100 Euro Sherbime Organizime festash Glam by eniand greta

Glam by eniand greta

Tjeter zone | Tirane (1.13 Km nga qendra)

B Fustane me qera our online shop 👗 porosisni online 🙌🏻...

100 Euro

Tirane
100 Euro Sherbime Organizime festash Fustane Me Qera Rita

Fustane Me Qera Rita

Tjeter zone | Tirane (1.64 Km nga qendra)

B Fustane me qera fustane me qera ose shitje!!! punime të cilësisë së parë dhe handmade....

100 Euro

Tirane
70 Euro Sherbime Organizime festash Fustane me qera ANJA

Fustane me qera ANJA

Tjeter zone | Tirane (3.31 Km nga qendra)

B Fustane me qera anja adresa :tirane,babrru rruga demokracia ose rruga qe te con te kafja e rremes pran karburant kastratit .nr tel 0685563685.what's app 0685563685...

70 Euro

Tirane
30 Euro Sherbime Organizime festash Fustane me qera angleze

Fustane me qera angleze

Tjeter zone | Tirane (2.35 Km nga qendra)

B Whatsapp 0696839117 ndodhemi në laprakë, tiranë. rruga: ibrahim pashë bushatlliu në krah të majtë të gjykates administrative dhe afër spitalit të traumes (ushtarak)...

30 Euro

Tirane
50 Euro Sherbime Organizime festash E&L_Official

E&L_Official

Tjeter zone | Tirane (2.79 Km nga qendra)

B E&l_official tirane,albania world wide shipping 0696392421(whatsap) adresa:porcelan,rruga marie kraja...

50 Euro

Tirane
100 Euro Sherbime Organizime festash FUSTANE ME QERA rose by rozana radi

FUSTANE ME QERA rose by rozana radi

Tjeter zone | Tirane (1.02 Km nga qendra)

B Fustane me qera adresa: "sheshit wilson" tek rreth rrotullimi ne bri te albtelecom dhe dekordes orari 🕧 : nga e hena ne te shtune 10:00-20:00 nr. tel 📞 : 0695333365...

100 Euro

Tirane
100 Euro Sherbime Organizime festash Fustane Me Qera Kristi

Fustane Me Qera Kristi

Tjeter zone | Tirane (2.61 Km nga qendra)

B Fustane me qera kristi ✂👗🎀  adressa:unaza e re perballë karburant kastratit tel:069 399 6934 @atelie_kristi orari:09:00-18:00...

100 Euro

Tirane
60 Euro Sherbime Organizime festash Glow By Ira Fashion Store

Glow By Ira Fashion Store

Tjeter zone | Tirane (2.72 Km nga qendra)

B 🔺fustane me qera 👗💃🏻 🔺rroba te ndryshme 👚👗👛👠 rruga xhanfize keko 📍pran artisti lounge oxhaku 🔺 bejm dergesa brenda tiranes 📱🛵💶 ⏱orari 9-21...

60 Euro

Tirane
80 Euro Sherbime Organizime festash Fustane me qera FREA_Official

Fustane me qera FREA_Official

Tjeter zone | Tirane (1.11 Km nga qendra)

B Fustane me qera frea_official rruga hoxha tahsim, 50 m mbi bar oslo, perballe me kafe mon cheri, 1001 tirana, albania ...

80 Euro

Tirane
100 Euro Sherbime Organizime festash "Erma Esposa"Fustane Me Qera

"Erma Esposa"Fustane Me Qera

Tjeter zone | Tirane (1.35 Km nga qendra)

B Fustane me qera fustane nuserie dhe mbremje me qera dhe shitje. tashme koleksioni 2019 ne dyqanin tone. from spain & italy #weddingdress  cel:0684107866,0684115565www.facebook.com/ermaesposa1...

100 Euro

Tirane
100 Euro Sherbime Organizime festash Fustane me Qera - Sallon "Vani & Dusha"

Fustane me Qera - Sallon "Vani & Dusha"

Tjeter zone | Tirane (0.07 Km nga qendra)

B Fustane me qera - sallon "vani & dusha"...

100 Euro

Tirane
100 Euro Sherbime Organizime festash Fustane me qera 1

Fustane me qera 1

Brryli | Tirane (1.50 Km nga qendra)

B Fustane me qera 1 rr bardhyl,pas ish rozafa palace pallati i ri,ngjyr roz me gri tirana, albania ...

100 Euro

Tirane
100 Euro Sherbime Organizime festash Fustane me qera Mia

Fustane me qera Mia

Tjeter zone | Tirane (0.44 Km nga qendra)

B Fustane me qera mia bulevardi “bajram curri” adresa: perballe universitetit europian te tiranes. ...

100 Euro

Tirane
100 Euro Sherbime Organizime festash Fustane Me Qera FJORDA

Fustane Me Qera FJORDA

Tjeter zone | Tirane (1.85 Km nga qendra)

B Fustane me qera fjorda 0696622444 0696622333 orari i pritjes 9:00 pd - 4:00 md ...

100 Euro

Tirane
50 Euro Sherbime Organizime festash Fustane Me Qera "Elsa"

Fustane Me Qera "Elsa"

Tjeter zone | Tirane (8.57 Km nga qendra)

B Fustane me qera "elsa" rruga nato 1/1 kamëz...

50 Euro

Tirane
40 Euro Sherbime Organizime festash Fustane me Qera Tila

Fustane me Qera Tila

Tjeter zone | Tirane (3.54 Km nga qendra)

B Fustane me qera tila paskuqan 00355 tirana, albania...

40 Euro

Tirane
100 Euro Sherbime Organizime festash Fustane Me Qera 1-shi

Fustane Me Qera 1-shi

Tjeter zone | Tirane (1.31 Km nga qendra)

B Fustane me qera 1-shi kryqezimi 21 dhjetorit,te rrugica bar oslos,tuneli ngjitur me elios image parukeri 1001 tirana, albania...

100 Euro

Tirane
100 Euro Sherbime Organizime festash Fustane Me Qera hana_official1

Fustane Me Qera hana_official1

Tjeter zone | Tirane (1.50 Km nga qendra)

B Fustane me qera (fustanemeqera1) shitje&qera rr. bardhyl, afër brrylit, pas trisit,pallati i ri roze me te verdhe,tirane. hënë-dielë nga ora 09:00-20:00📞0696511144...

100 Euro

Tirane

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas