Shes Fustane Nuserie Dhe Mbremjesh Tirane

Organizime festash Data: 07/06/2018 12:20

20,000 Leke


Pagesa 20,000 Leke
Qyteti - Zona Tirane - Stacioni trenit/Rruga e Dibres
Adresa Rruga 5 Maji, Tirana, Albania
Lexime 1893

Kemi fustane nuserie ne gjendje shume te mire gjithashtu dhe fustane te ndryshme mbremjesh ca te reja me cmim shume te arsyeshem. Per me shume kontaktoni