Karrige Tavolina Mbulesa Shandane Per Aredim Lokali Dasme Me Qira Korce

Organizime festash Data: 18/10/2018 12:09


Pagesa 10,000 Leke
Qyteti - Zona Korce - Qender
Adresa Korce, Albania
Lexime 2666

Japim aksesore te dekorit te lokalit te dasmes me qira ditore.Te gjith ju qe keni deshire ta rregulloni vete lokalin e dasmes me kosto te lire por nuk keni aksesoret dhe materialet per ta arreduar merini me qira gjithcka ju duhet dhe ne e disponojme.Cmimet jane per cdo artikull qe ju merni me qira. Karrige tavoline per ciftin ne modele e ngjyra te ndryshme.Veshje karrige ngjyr e bardhe. flori. zeze. jeshile.Mbulesa tavoline te gjitha ngjyrat fiongo te gjitha ngjyrat elemente mbi tavoline shandane qelqe tapete fanare dhe shum te tjera .Transporti falas ne Korce. Na kontaktoni viber cel