Cadra Me Qera Per Dasma Dhe Organizime Te Ndryshme. Tavolina, Stola Dhe Kuzhinier Tirane

Organizime festash Data: 05/02/2018 18:33

50 Euro

  • Cadra me qera per dasma dhe organizime te ndryshme. Tavolina, stola dhe kuzhinier
  • Cadra me qera per dasma dhe organizime te ndryshme. Tavolina, stola dhe kuzhinier
  • Cadra me qera per dasma dhe organizime te ndryshme. Tavolina, stola dhe kuzhinier


Pagesa 50 Euro
Qyteti - Zona Tirane - Zone Periferike
Adresa Tirane
Lexime 5484

Ofrojme Cadra / Tenda me qera per dasma, stola, tavolina, kuzhinier dhe DJ
per raste te ndryshme ne familjet tuaja, per festivale, evente, panaire etj, me
cmimet me konkuruese e me te lira ne tregun shqiptar..
Tendat jane te pajisura me ndriqimin perkates per naten. Se bashku me to
vijne dhe stola, tavolina per nje kapacitet deri ne 500 persona.
Gjithashtu bejme transportin dhe montimin e tyre,
Per me shum info klikoni ne faqen www.qadraperdasma.wordpress.com
Ose na kontaktoni ne nr