fustana nuserie me qera prishtine 

 Online 2 lexues | 0 njoftime ne pritje

20,000 Leke Organizime festash HOME PARTY

HOME PARTY

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Ne keto dite te veshtira, i organizojme te gjitha ne per festen tuaj. ne jemi per dekorin, organzimim, dj, fotograf, detaje per te gjitha festat,ditelindje,fejese,dasem,apo pervjetor. te gjitha llojet e festave me ndricim, tullumbace apo lule. ne te gjitha hapsirat qe ju mendoni per festen. te gj...

20,000 Leke

Tirane
200 Leke Organizime festash Noka Event- Tavolina karrige tenda stola me qera

Noka Event- Tavolina karrige tenda stola me qera

Kamez/Paskuqan | Tirane (5.64 Km nga qendra)

B Ju sherbejme me tavolina karrige stola tenda me qera per rastet tuaja familjare si dasma ditelindje fejesa mbremje festive si dhe me raste te tjera .ju sherbejme me materiale mjaft cilesore dhe me cmime konkuruese .transporti falas.per me shume informacione na kontaktoni ne numrat tane te telefonit ...

200 Leke

Tirane
25,000 Leke Organizime festash Dekore per ditelindje

Dekore per ditelindje

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Me tullumbace, copa dhe shume ndricim, zbukurojme te gjitha festat dhe ditelindjet e te dashurve tuaj. dhe cdo gje kthet ne feste edhe ne shtepi ..... festat me te bukura me sposami evente ...

25,000 Leke

Tirane
0 Organizime festash Japim bokse me qera

Japim bokse me qera

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra)

B Japim foni ( bokse me qera ) mixer live , bokse te ndryshme , mikrofone . per festa , konferenca . ...

0

Tirane
60,000 Leke Organizime festash Dekore per ditelindje, fejesa, pritje, dasma.

Dekore per ditelindje, fejesa, pritje, dasma.

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra)

B Krijoje endrren tende me detajet me te specializuara, elementet me fantastike qe perqasim modernen ne tavolinat tradicionale..... ne jemi novatore dhe pararendes te nje imazhi real per tju krijuar nje embleme te bukur dhe te konceptueshme te eventit tuaj..... duhet te jesh unik per eventi...

60,000 Leke

Tirane
35,000 Leke Organizime festash 30%off Cmime fantastike dekore per evente te ndryshme.

30%off Cmime fantastike dekore per evente te ndryshme.

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Per te gjithe muajin shtator dhe muajin tetor 2019 30 % off per te gjitha dekoret :) cmimi fillestar 80,000 lek, dekor salle dhe pritje, dekor i sfondit kryesore dhe tavolines se ciftit vetem 35,000 lek. rezervoni dekorin per festen tuaj me cmimet me te papara ne treg :) fb:sposami special eve...

35,000 Leke

Tirane
100 Euro Organizime festash Beje te vecante diten tende te lindjes zgjidh cilesine zgjidh me te miren per te kenaqur veten

Beje te vecante diten tende te lindjes zgjidh cilesine zgjidh me te mi

Zone Periferike | Peshkopi

B Ju mundesojme nje sherbim shume te mire ne raste festash kemi zbukurim te lokaleve,shtepivr,ballkoneve,kopshteve etj.zgjidh me te miren per veten tende dhe te afermit tu ...

100 Euro

Peshkopi
15,000 Leke Organizime festash dekore dasmash, ditelindje, festa familjare, event biznesi

dekore dasmash, ditelindje, festa familjare, event biznesi

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra)

B Dita perfekte...me ju ne cdo detaj! event planner - agjensi dekori dekor unik per: dasma, ditelindje, festa familjare, event biznesi karrige me qera, tavolina me qera cadra me qera, tende festive pedane me qera ndricim, dj, foto videografer pjata me qera, servise me qera,gota me qera na ...

15,000 Leke

Tirane
0 Organizime festash Organizatore festash

Organizatore festash

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Organizatore festash ,me ose pa eksperienc...

0

Tirane
3,500 Leke Organizime festash Abc Dekor

Abc Dekor

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Doni qe ditelindja ose fesa juaj te jete me e vecant dhe me pak e shpenzueshme agjensia jon ju mundeson nje feste dhe me nje kosto me te lire. made your day more special by us🎉🎉 per me shum mund te na kontaktoni ose te beni follow follow faqen tone te instagramit abc_dekor11...

3,500 Leke

Tirane

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim