fustana te bukur elegant prishtine 2018 

 Online 1 lexues | 0 njoftime ne pritje

60,000 Leke Sherbime Organizime festash Dekore per ditelindje, fejesa, pritje, dasma.

Dekore per ditelindje, fejesa, pritje, dasma.

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra)

B Krijoje endrren tende me detajet me te specializuara, elementet me fantastike qe perqasim modernen ne tavolinat tradicionale..... ne jemi novatore dhe pararendes te nje imazhi real per tju krijuar nje embleme te bukur dhe te konceptueshme te eventit tuaj..... duhet te jesh unik per eventi...

60,000 Leke

Tirane
35,000 Leke Sherbime Organizime festash 30%off  Cmime fantastike dekore per evente te ndryshme.

30%off Cmime fantastike dekore per evente te ndryshme.

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Per te gjithe muajin shtator dhe muajin tetor 2019 30 % off per te gjitha dekoret :) cmimi fillestar 80,000 lek, dekor salle dhe pritje, dekor i sfondit kryesore dhe tavolines se ciftit vetem 35,000 lek. rezervoni dekorin per festen tuaj me cmimet me te papara ne treg :) fb:sposami special eve...

35,000 Leke

Tirane
100 Euro Sherbime Organizime festash Beje te vecante diten tende te lindjes zgjidh cilesine zgjidh me te miren per te kenaqur veten

Beje te vecante diten tende te lindjes zgjidh cilesine zgjidh me te mi

Zone Periferike | Peshkopi

B Ju mundesojme nje sherbim shume te mire ne raste festash kemi zbukurim te lokaleve,shtepivr,ballkoneve,kopshteve etj.zgjidh me te miren per veten tende dhe te afermit tu ...

100 Euro

Peshkopi
15,000 Leke Sherbime Organizime festash dekore dasmash, ditelindje, festa familjare, event biznesi

dekore dasmash, ditelindje, festa familjare, event biznesi

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra)

B Dita perfekte...me ju ne cdo detaj! event planner - agjensi dekori dekor unik per: dasma, ditelindje, festa familjare, event biznesi karrige me qera, tavolina me qera cadra me qera, tende festive pedane me qera ndricim, dj, foto videografer pjata me qera, servise me qera,gota me qera na ...

15,000 Leke

Tirane
0 Sherbime Organizime festash Organizatore festash

Organizatore festash

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Organizatore festash ,me ose pa eksperienc...

0

Tirane
3,500 Leke Sherbime Organizime festash Abc Dekor

Abc Dekor

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Doni qe ditelindja ose fesa juaj te jete me e vecant dhe me pak e shpenzueshme agjensia jon ju mundeson nje feste dhe me nje kosto me te lire. made your day more special by us🎉🎉 per me shum mund te na kontaktoni ose te beni follow follow faqen tone te instagramit abc_dekor11...

3,500 Leke

Tirane
5,000 Euro Sherbime Organizime festash Organizimi i Dasmes tuaj

Organizimi i Dasmes tuaj

Don Bosko | Tirane

B Organizim dasmash •ne zoterojme gjithcka qe nevojitet per te bere nje dasem te mbetet ne mendjen tuaj sepse kuptojme se c’domethenie ka per ju… ne ofrojme: 1)perzgjedhjen e lokalit kokteilin (recepsionin) konfirmimin e pjesmarresve organizim dhe menaxhim gjate mbremjes dekorim ambjenti fus...

5,000 Euro

Tirane
60,000 Leke Sherbime Organizime festash 30%off  Cmime fantastike dekore per evente te ndryshme.

30%off Cmime fantastike dekore per evente te ndryshme.

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra)

B Rezervo dekorin e dasmes tende duke filluar nga 60,000 lek. rezervime te hershme me cmime speciale. ...

60,000 Leke

Tirane
0 Sherbime Organizime festash 30%off  Cmime fantastike dekore per evente te ndryshme.

30%off Cmime fantastike dekore per evente te ndryshme.

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (2.25 Km nga qendra)

B Nese deshironi te perfitoni nga ofertat, atehere zbukuroni festen tuaj, ditelindjen, fejesen apo dasmen tuaj me elementet me te bukura dhe bashkohore te organizimit te eventeve. detaje ne kristale, qirinj dhe elemente elegante ne pasqyre forma te ndryshme metalike nen perkedhelje gjigande te nje ndr...

0

Tirane
1,500 Euro Sherbime Organizime festash Shesim Fustane Nuserie Alta Moda

Shesim Fustane Nuserie Alta Moda

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane

B Per arsye emigrimi shiten fustane nuserie te stilistit italian marulli, 100% mendafshi te koleksionit te kaluar dhe aktual. jan veshur vetem njeher per sfilate. cmimi i dikutueshem. ...

1,500 Euro

Tirane
500 Leke Sherbime Organizime festash Trendafilat e medhenj zbukurues per shtepite apo bizneset tuaja.

Trendafilat e medhenj zbukurues per shtepite apo bizneset tuaja.

Qender | Elbasan

B Trendafilat e medhenj dhe shumngjyresh. ju zgjidhni ngjyren ne i realizojme dhe j'ua sjellim drejt e ne shtepi . per me shume informacione na kontaktoni ne adresen e email-it : ssindi100@gmail.com...

500 Leke

Elbasan
35,000 Leke Sherbime Organizime festash Fustan nuserie

Fustan nuserie

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (3.10 Km nga qendra)

B Fustan nuserie 👰 ka ardhur nga anglia dhe eshte perdorur vetem njeher (personale) ne gjendje shume te mire fustani ndodhet ne qytetin e pogradecit por e dergojme shpejte edhe ne tirane qirja e arsyeshme ose shitje e arsyeshme ...

35,000 Leke

Tirane
200 Leke Sherbime Organizime festash Noka Event- Tavolina karrige tenda stola me qera

Noka Event- Tavolina karrige tenda stola me qera

Kamez/Paskuqan | Tirane (5.64 Km nga qendra)

B Ju sherbejme me tavolina karrige stola tenda me qera per rastet tuaja familjare si dasma ditelindje fejesa mbremje festive si dhe me raste te tjera .ju sherbejme me materiale mjaft cilesore dhe me cmime konkuruese .transporti falas.per me shume informacione na kontaktoni ne numrat tane te telefonit ...

200 Leke

Tirane
20,000 Leke Sherbime Organizime festash Fustane me qera me koleksionet me te fundit

Fustane me qera me koleksionet me te fundit

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (3.15 Km nga qendra)

B Fustane me qera.kaloni nje dite ndryshe ne eventin tuaj me fustane te llojeve te ndryshme me koleksionet me te fundit.fustane per mbremje mature, per dasma, per pune te te gjitha llojeve per mosha te ndryshme unike ne stilin e tyre dhe me cmimet me te lira qe mund ti gjeni. fustanet jane te reja dhe...

20,000 Leke

Tirane
0 Sherbime Organizime festash Fustane nuserie

Fustane nuserie

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.09 Km nga qendra)

B Shes fustane nuserie te markes pronovia!te reja me cmim okazion 400 copa ...

0

Tirane
0 Sherbime Organizime festash Prohibition Cocktail Bar

Prohibition Cocktail Bar

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (0.76 Km nga qendra)

B Nese doni te festoni ndryshe, me stil dhe ne privatesi, prohibition speakeasy cocktail bar ju ofron dicka ndryshe, ne stilin karakterizyes te viteve 1920. festo ndryshe, dhe behu pjese e nje epoke te shenuar ne historin boterore. ou want to celebrate your party as a vip? book our hidden room, for p...

0

Tirane
100 Euro Sherbime Organizime festash Fustane Nuserie

Fustane Nuserie

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (5.73 Km nga qendra)

B Vello ne gjendje shum te mire.. shiten te gjitha bashke ose vec e vec ... cmimi i diskutueshem...cel:0682423596...

100 Euro

Tirane
5,000 Leke Sherbime Organizime festash dekorime

dekorime

Qender | Tepelene

B Organizoj dekorimet e lokaleve, shtepive cdo ambjenti ku ka feste ...

5,000 Leke

Tepelene
300 Euro Sherbime Organizime festash Fustane nuseri me qera 300 euro

Fustane nuseri me qera 300 euro

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra)

B Perzgjidhni nder 15 fustanet tona, fustanin e bardhe me te bukur qe ju pershtatet, me cmimin me te mire ne treg. ...

300 Euro

Tirane
15,000 Leke Sherbime Organizime festash Shes fustane nuserie.

Shes fustane nuserie.

Zone Periferike | Tirane (1.88 Km nga qendra)

B Shes fustane nuserie per arsye emigrimi( ne gjendje shume te mire)...

15,000 Leke

Tirane
2,000 Leke Sherbime Organizime festash Organizime festash, ditelindje, fejesa, gezime familjare

Organizime festash, ditelindje, fejesa, gezime familjare

Rruga Dritan Hoxha/ Shqiponja | Tirane (5.11 Km nga qendra)

B Taverna klajren, restoranti me i ri ne tirane i cili merret me organizime festash te ndryshme duke ofruar nje ushqim cilesor dhe argetim pafund. muzike live, dj, karaoke, dhe surpriza pa fund per ta bere diten tuaj te paharrueshme. parimi jone eshte buzeqeshja juaj! na kontaktoni per rezervime ne...

2,000 Leke

Tirane
16,000 Leke Sherbime Organizime festash Kuaj druri lekundes. Lodra per femije

Kuaj druri lekundes. Lodra per femije

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane (2.23 Km nga qendra)

B Shes 4 kuaj druri ahu spesori 3 cm shume te forte me lekundje . ideale per ata qe kane lokale per femije qe kerkojme te thothin klientele familjare te lyer me boje ekologjike. ...

16,000 Leke

Tirane
10,000 Leke Sherbime Organizime festash Fustane.me.qera

Fustane.me.qera

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.26 Km nga qendra)

B 👗 fustane me qera 👗 cilesi e larte dhe cmimet me konkuruese 🔸adresa: ne bllok, mbas lsi, prane conad 👉🏻 per info 👉🏻🔸+355699410779 ‭+355 69 658 2749‬...

10,000 Leke

Tirane
0 Sherbime Organizime festash Kompozime me lule natyrale

Kompozime me lule natyrale

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane

B Krijojme buqeta dhe kompozime me lule natyrale te llojeve te ndryshme. delivery 24h ...

0

Tirane
80 Euro Sherbime Organizime festash Fustane Me Qera FJORDA

Fustane Me Qera FJORDA

Tjeter zone | Tirane (1.85 Km nga qendra)

B Fustane me qera fjorda...

80 Euro

Tirane

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim