fustane per mbremje 2020 

 Online 12 lexues | 0 njoftime ne pritje

100 Euro Organizime festash SUN FLOWER

SUN FLOWER -

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (0.93 Km nga qendra)

B 🤩sun flower eshte nje dyqan lulesh natyrale i ngritur mbi deshiren dhe perkujdesjen per lulet 🤩 🌹sun flower ka nje vizion te qarte doke ofruar sherbim perfekt jo vetem ne nje dyqan por ne nje seri dyqanesh 🌹cdo buqet e sun flower eshte e kompozuar me dashuri profesionalizem dhe pe...

100 Euro

Tirane
50 Euro Organizime festash Dekore per ditelindje

Dekore per ditelindje

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Me tullumbace, copa dhe shume ndricim, zbukurojme te gjitha festat dhe ditelindjet e te dashurve tuaj. dhe cdo gje kthet ne feste edhe ne shtepi ..... festat me te bukura me sposami evente ...

50 Euro

Tirane
0 Organizime festash 100 euro dekori i festes

100 euro dekori i festes

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Pafundesi zgjedhjesh dhe shume detaje. zbukuro me cmimin me te mire. vetem 100 euro dekor i kendit festiv, tavolina e te ftuave deri ne 20 veta ....

0

Tirane
50 Euro Organizime festash 50 euro dekor

50 euro dekor

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Po mendon per festen tende nuk ke mundsi ??? deshironi nje cmim te mire dhe nje organzim perfekt ??? deshironi qe kendi i festes tuaj, i femijes apo te njerezve te jete elegant dhe madheshtor ?// perzgjidh nga elementet tona, dekor i kendit kryesor 50 euro dhe dekor i tavolines se ftuarve 50 euro...

50 Euro

Tirane
0 Organizime festash Noka Event - Tenda Tavolina Karrike Stola me Qera

Noka Event - Tenda Tavolina Karrike Stola me Qera

Zone Periferike | Tirane (5.64 Km nga qendra)

B Ju sherbejme me tenda tavolina karrike stola dhe ene kuzhine per raste te ndryshme ne shtepite tuaja me materiale mjaft cilesore dhe cmime konkuruese....

0

Tirane
0 Organizime festash Dekor, i dasmes jashte sic e do protokolli.

Dekor, i dasmes jashte sic e do protokolli.

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Eh sivjet me keto festa. per te gjitha festat buze pishines,ne ambiente jasht, ose vende te hapura. si e tille ne kemi menduar shume paketa dhe oferta per dekorin tuaj, qofte minimalist do it yourself apo na ne. dekoret ne mund ti pergatisim dhe jua dergojme ju, me qera. dekoret e festave nisin ng...

0

Tirane
200 Euro Organizime festash Festo Dekor 150euro

Festo Dekor 150euro

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Zbukuro sallen dhe festen tende me 200euro[i][u][/u][/i] dekor salle deri ne 45 persona (mbulesa piceta, pjata, pasqyra qirinj lule artificiale ) altari,sfondi,ose kendi i fotove te gjitha te perkedhelura me nje ndricim profesiona. ruaje njoftimin dhe na kontakto 0695260052. ...

200 Euro

Tirane
50 Euro Organizime festash dekori i ditelindjes 50euro

dekori i ditelindjes 50euro

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Beni dekorin e ditelindjes tuaj me nje super cmimi 50 euro + kosto e transportit. nese jeni te interesuar ju lutem na shkruani ne whatsup mob:0695260052, ose ne fb: sposami events. jemi ne pritje te festes tuaj. ...

50 Euro

Tirane
20,000 Leke Organizime festash HOME PARTY

HOME PARTY

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Ne keto dite te veshtira, i organizojme te gjitha ne per festen tuaj. ne jemi per dekorin, organzimim, dj, fotograf, detaje per te gjitha festat,ditelindje,fejese,dasem,apo pervjetor. te gjitha llojet e festave me ndricim, tullumbace apo lule. ne te gjitha hapsirat qe ju mendoni per festen. te gj...

20,000 Leke

Tirane
200 Leke Organizime festash Noka Event- Tavolina karrige tenda stola me qera

Noka Event- Tavolina karrige tenda stola me qera

Kamez/Paskuqan | Tirane (5.64 Km nga qendra)

B Ju sherbejme me tavolina karrige stola tenda me qera per rastet tuaja familjare si dasma ditelindje fejesa mbremje festive si dhe me raste te tjera .ju sherbejme me materiale mjaft cilesore dhe me cmime konkuruese .transporti falas.per me shume informacione na kontaktoni ne numrat tane te telefonit ...

200 Leke

Tirane
0 Organizime festash Japim bokse me qera

Japim bokse me qera

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra)

B Japim foni ( bokse me qera ) mixer live , bokse te ndryshme , mikrofone . per festa , konferenca . ...

0

Tirane
60,000 Leke Organizime festash Dekore per ditelindje, fejesa, pritje, dasma.

Dekore per ditelindje, fejesa, pritje, dasma.

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra)

B Krijoje endrren tende me detajet me te specializuara, elementet me fantastike qe perqasim modernen ne tavolinat tradicionale..... ne jemi novatore dhe pararendes te nje imazhi real per tju krijuar nje embleme te bukur dhe te konceptueshme te eventit tuaj..... duhet te jesh unik per eventi...

60,000 Leke

Tirane
35,000 Leke Organizime festash 30%off Cmime fantastike dekore per evente te ndryshme.

30%off Cmime fantastike dekore per evente te ndryshme.

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Per te gjithe muajin shtator dhe muajin tetor 2019 30 % off per te gjitha dekoret :) cmimi fillestar 80,000 lek, dekor salle dhe pritje, dekor i sfondit kryesore dhe tavolines se ciftit vetem 35,000 lek. rezervoni dekorin per festen tuaj me cmimet me te papara ne treg :) fb:sposami special eve...

35,000 Leke

Tirane
100 Euro Organizime festash Beje te vecante diten tende te lindjes zgjidh cilesine zgjidh me te miren per te kenaqur veten

Beje te vecante diten tende te lindjes zgjidh cilesine zgjidh me te mi

Zone Periferike | Peshkopi

B Ju mundesojme nje sherbim shume te mire ne raste festash kemi zbukurim te lokaleve,shtepivr,ballkoneve,kopshteve etj.zgjidh me te miren per veten tende dhe te afermit tu ...

100 Euro

Peshkopi
15,000 Leke Organizime festash dekore dasmash, ditelindje, festa familjare, event biznesi

dekore dasmash, ditelindje, festa familjare, event biznesi

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra)

B Dita perfekte...me ju ne cdo detaj! event planner - agjensi dekori dekor unik per: dasma, ditelindje, festa familjare, event biznesi karrige me qera, tavolina me qera cadra me qera, tende festive pedane me qera ndricim, dj, foto videografer pjata me qera, servise me qera,gota me qera na ...

15,000 Leke

Tirane
0 Organizime festash Organizatore festash

Organizatore festash

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Organizatore festash ,me ose pa eksperienc...

0

Tirane
3,500 Leke Organizime festash Abc Dekor

Abc Dekor

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Doni qe ditelindja ose fesa juaj te jete me e vecant dhe me pak e shpenzueshme agjensia jon ju mundeson nje feste dhe me nje kosto me te lire. made your day more special by us🎉🎉 per me shum mund te na kontaktoni ose te beni follow follow faqen tone te instagramit abc_dekor11...

3,500 Leke

Tirane
5,000 Euro Organizime festash Organizimi i Dasmes tuaj

Organizimi i Dasmes tuaj

Don Bosko | Tirane

B Organizim dasmash •ne zoterojme gjithcka qe nevojitet per te bere nje dasem te mbetet ne mendjen tuaj sepse kuptojme se c’domethenie ka per ju… ne ofrojme: 1)perzgjedhjen e lokalit kokteilin (recepsionin) konfirmimin e pjesmarresve organizim dhe menaxhim gjate mbremjes dekorim ambjenti fus...

5,000 Euro

Tirane
60,000 Leke Organizime festash 30%off Cmime fantastike dekore per evente te ndryshme.

30%off Cmime fantastike dekore per evente te ndryshme.

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra)

B Rezervo dekorin e dasmes tende duke filluar nga 60,000 lek. rezervime te hershme me cmime speciale. ...

60,000 Leke

Tirane
0 Organizime festash 30%off Cmime fantastike dekore per evente te ndryshme.

30%off Cmime fantastike dekore per evente te ndryshme.

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (2.25 Km nga qendra)

B Nese deshironi te perfitoni nga ofertat, atehere zbukuroni festen tuaj, ditelindjen, fejesen apo dasmen tuaj me elementet me te bukura dhe bashkohore te organizimit te eventeve. detaje ne kristale, qirinj dhe elemente elegante ne pasqyre forma te ndryshme metalike nen perkedhelje gjigande te nje ndr...

0

Tirane
1,500 Euro Organizime festash Shesim Fustane Nuserie Alta Moda

Shesim Fustane Nuserie Alta Moda

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane

B Per arsye emigrimi shiten fustane nuserie te stilistit italian marulli, 100% mendafshi te koleksionit te kaluar dhe aktual. jan veshur vetem njeher per sfilate. cmimi i dikutueshem. ...

1,500 Euro

Tirane

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim