modele fustanesh per dasma 2018  22 njoftime

 Online 10 lexues | 0 njoftime ne pritje

0 Sherbime Organizime festash AMA ProStudio

AMA ProStudio

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (2.23 Km nga qendra)

B Jeta eshte e mbushur plot me momente te bukura, ├žaste gezimi dhe me buzeqeshje. keto momente lumturie duam ti mbajme mend gjate dhe ti ndajme me te tjeret. dasma qe keni enderruar qe ne femijeri mund te behet realitet me ndihmen dhe planifikimin e nje vizionari, disiplinen e nje gjenerali dhe duri...

0

Tirane
5,000 Leke Sherbime Organizime festash Organizim eventesh

Organizim eventesh

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane

B Pershendetje , jemi dy te rinj qe merremi me organizime eventesh te ndryshme , ne sigurohemi qe secili event te kete ve├žantine e tij dhe kenaqesia te jete ne kulm . si student te design ju sigurojme ide nga me te ndryshme . pagesa eshte me marreveshje .. ...

5,000 Leke

Tirane
10,000 Leke Sherbime Organizime festash karrige Tavolina mbulesa Shandane per aredim lokali dasme me qira

karrige Tavolina mbulesa Shandane per aredim lokali dasme me qira

Qender | Korce

B Japim aksesore te dekorit te lokalit te dasmes me qira ditore.te gjith ju qe keni deshire ta rregulloni vete lokalin e dasmes me kosto te lire por nuk keni aksesoret dhe materialet per ta arreduar merini me qira gjithcka ju duhet dhe ne e disponojme.cmimet jane per cdo artikull qe ju merni me qira. ...

10,000 Leke

Korce
200 Euro Sherbime Organizime festash Fustane nuseri me qera 300 euro

Fustane nuseri me qera 300 euro

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Kemi fustane nuserie ne gjendje shume te mire cmime te arsyeshme. cmimi fillestar 300 euro. telefononi ne 0695260052. ...

200 Euro

Tirane
20,000 Leke Sherbime Organizime festash Dekore per ditelindje, fejesa, pritje, dasma.

Dekore per ditelindje, fejesa, pritje, dasma.

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra)

B Ju ftojme te perzgjidhni nder dekoret me te bukura per festen tuaj. cmimet nisin nga 20,000 lek. larmishmeri zgjedhje, staf i mire organizuar, ndricim profesional, korrektesi dhe orientim per eventin. rezervo daten tende te festes.eksperienca jone 10 vjecare na ka dhene besimin per te qene te sigu...

20,000 Leke

Tirane
30,000 Leke Sherbime Organizime festash Fustan Nuserie

Fustan Nuserie

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.35 Km nga qendra)

B Jepet me qera nje fustan nuserie per info kontaktoni 0696504576ni...

30,000 Leke

Tirane
30,000 Leke Sherbime Organizime festash ju ofrojme Dixhej per evente dasma dhe gezime familjare me eksperience 10 vjecare

ju ofrojme Dixhej per evente dasma dhe gezime familjare me eksperience

Zone Periferike | Fier

B Ju ofrojme dixhej per evente dasma dhe gezime familjare me eksperience 10 vjecare .. per me shume info na kontaktoni ...

30,000 Leke

Fier
20,000 Leke Sherbime Organizime festash Shes fustane nuserie dhe mbremjesh

Shes fustane nuserie dhe mbremjesh

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.89 Km nga qendra)

B Kemi fustane nuserie ne gjendje shume te mire gjithashtu dhe fustane te ndryshme mbremjesh ca te reja me cmim shume te arsyeshem. per me shume kontaktoni 0686195774...

20,000 Leke

Tirane
700 Leke Sherbime Organizime festash Tavolina Karrige me QERA

Tavolina Karrige me QERA

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.45 Km nga qendra)

B Kujdesemi per evente japim paisje me qera karrige tavolina tenda...

700 Leke

Tirane
7,000 Leke Sherbime Organizime festash Organizim Festash Dasmash

Organizim Festash Dasmash

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.50 Km nga qendra)

B Dita perfekte, ju ndihmon te realizoni cdo lloj eventi me ju ne cdo detaj! :)...

7,000 Leke

Tirane
0 Sherbime Organizime festash ORGANIZOJME DITELINDJE DHE FESTA TE PAHARRUESHME PER FEMIJE DHE TE RRITUR , DEKORIME AMBIENTESH🎈

ORGANIZOJME DITELINDJE DHE FESTA TE PAHARRUESHME PER FEMIJE DHE TE RRI

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane (2.23 Km nga qendra)

B Super oferte ku per vetem 15.000 leke organizojme ditelindje dhe festa te paharrueshme per femije dhe te rritur dhe dekorime ambientesh🎈🎉 🎁per te rezervuar ose per cdo informacion rreth paketave te sherbimeve na kontaktoni ne inbox ose ne numrin e telefonit . cel:+355674952...

0

Tirane
50 Euro Sherbime Organizime festash Cadra me qera per dasma dhe organizime te ndryshme. Tavolina, stola dhe kuzhinier

Cadra me qera per dasma dhe organizime te ndryshme. Tavolina, stola dh

Zone Periferike | Tirane (0.07 Km nga qendra)

B Ofrojme cadra / tenda me qera per dasma, stola, tavolina, kuzhinier dhe dj per raste te ndryshme ne familjet tuaja, per festivale, evente, panaire etj, me cmimet me konkuruese e me te lira ne tregun shqiptar.. tendat jane te pajisura me ndriqimin perkates per naten. se bashku me to vijne dhe...

50 Euro

Tirane
30,000 Leke Sherbime Organizime festash Doni te organizoni nje banket, ditlindje, fejese apo dicka tjeter

Doni te organizoni nje banket, ditlindje, fejese apo dicka tjeter

Qender | Fier

B Doni te organizoni nje banket, ditlindje, fejese apo dicka tjeter... tani e keni mundesine. te buzi sport & electronics mund ti merrni me qera pa qene nevoja ti blini. na shkruani ne inbox per info.🎉🎊🎈🎈🎊🎉...

30,000 Leke

Fier
0 Sherbime Organizime festash organizime festash

organizime festash

Gjiri i Lalzit | Durres

B Kush te jete i interesuar te kontaktoje....

0

Durres
0 Sherbime Organizime festash Fustane nuserie Pronovias

Fustane nuserie Pronovias

| Tirane (0.07 Km nga qendra)

B Ofroj fustane nuserie te firmes se njohur pronovia 2016 .me nje cmim ofert!per me teper me kontaktoni ne nr 0692476274...

0

Tirane
20,000 Leke Sherbime Organizime festash Fustane me qera me koleksionet me te fundit

Fustane me qera me koleksionet me te fundit

| Tirane

B Fustane me qera.kaloni nje dite ndryshe ne eventin tuaj me fustane te llojeve te ndryshme me koleksionet me te fundit.fustane per mbremje mature, per dasma, per pune te te gjitha llojeve per mosha te ndryshme unike ne stilin e tyre dhe me cmimet me te lira qe mund ti gjeni. fustanet jane te reja dhe...

20,000 Leke

Tirane
0 Leke Sherbime Organizime festash Dj dasmash

Dj dasmash

| Tirane (0.72 Km nga qendra)

B Dj per dasma dhe gezime te ndryshme familjare.cmimet me te lira ne treg.pronotoni ne nr.0692792994 ...

0 Leke

Tirane
0 Leke Sherbime Organizime festash Tirane, - Paisje karrige tavolina me Qera

Tirane, - Paisje karrige tavolina me Qera

| Tirane (1.50 Km nga qendra)

B Per evente te ndryshme merremi me organizimin e festes konsulenc fale viteteve te punes ne tregun e dasmave ...

0 Leke

Tirane

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas