Noka Event- Tavolina karrige tenda stola me qera Tirane

Organizime festash Data: 09/07/2019 13:32


Pagesa 200 Leke
Qyteti - Zona Tirane - Kamez/Paskuqan
Adresa Prane Universitetit Bujqesor ,Institut
Lexime 1208

Ju sherbejme me tavolina karrige stola tenda me qera per rastet tuaja familjare si dasma ditelindje fejesa mbremje festive si dhe me raste te tjera .Ju sherbejme me materiale mjaft cilesore dhe me cmime konkuruese .Transporti falas.Per me shume informacione na kontaktoni ne numrat tane te telefonit "" "" ose ne e-mail: nokaevent02@gmail.com Facebook: Noka Event-Tavolina karrige tenda me qera

JU MIRPRESIM[