30%off Cmime fantastike dekore per evente te ndryshme. Tirane

Organizime festash Data: 26/08/2019 15:57


Pagesa Me Marreveshje
Qyteti - Zona Tirane - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Adresa Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania
Lexime 1126

Nese deshironi te perfitoni nga ofertat, atehere zbukuroni festen tuaj, ditelindjen, fejesen apo dasmen tuaj me elementet me te bukura dhe bashkohore te organizimit te eventeve. Detaje ne kristale, qirinj dhe elemente elegante ne pasqyre forma te ndryshme metalike nen perkedhelje gjigande te nje ndricimi profesional.