Fustan nuserie Tirane

Organizime festash Data: 13/07/2019 09:10

35,000 Leke


Pagesa 35,000 Leke
Qyteti - Zona Tirane - Astiri/Unaza e re/Teodor Keko
Adresa Rruga Aleksandri i Madh, Tirana, Albania
Lexime 421

Fustan nuserie 👰
Ka ardhur nga Anglia dhe eshte perdorur vetem njeher (personale)
Ne gjendje shume te mire
Fustani ndodhet ne qytetin e Pogradecit por e dergojme shpejte edhe ne Tirane
Qirja e arsyeshme ose shitje e arsyeshme