Shesim Fustane Nuserie Alta Moda Tirane

Organizime festash Data: 01/08/2019 21:56


Pagesa 1,500 Euro
Qyteti - Zona Tirane - Blloku/Liqeni Artificial
Adresa Rruga Ymer Kurti, Tirana, Albania
Lexime 968

Per arsye emigrimi shiten fustane nuserie te stilistit italian Marulli, 100% mendafshi te koleksionit te kaluar dhe aktual. Jan veshur vetem njeher per sfilate. Cmimi i dikutueshem.