Organizimi i Dasmes tuaj Tirane

Organizime festash Data: 24/09/2019 23:36

5,000 Euro

  • Organizimi i Dasmes tuaj


Pagesa 5,000 Euro
Qyteti - Zona Tirane - Don Bosko
Adresa Rruga 5 Maji, Tirana, Albania
Lexime 295

ORGANIZIM DASMASH
•Ne zoterojme gjithcka qe nevojitet per te bere nje dasem te mbetet ne mendjen tuaj sepse kuptojme se c’domethenie ka per ju…

Ne ofrojme:
1)Perzgjedhjen e lokalit Kokteilin (Recepsionin) Konfirmimin e pjesmarresve Organizim dhe menaxhim gjate mbremjes Dekorim ambjenti Fustanin e nusesFustane per te ftuarit Qender estetike Makina me qeraDekorim makine Buqeten e nuses dhe lulen e dhendrit Torten Konfeta Dhurata per te ftuarit Elemente te ndryshem spektakolare Orkester DJ Fotograf,Kameraman Dhe shume sherbime te tjera...
2)FESTA ME RASTIN E FEJESES Perzgjedhjen e Barit/Restorantit etj Dekorim Sherbim Katering Torten e ciftit Dhe shume sherbime te tjera...
3)EVENTE PER KOORPORATA Organizim seminaresh Arredimin e sallave Sherbim Katering Disponojme te gjitha mjetet e nevojshme per mbarevajtejen e aktivitetit tuaj Dhe shume sherbime te tjera...
4)FESTA TE NDRYSHME DHE FESTA DITELINDJESH Perzgjedhjen e Barit/Restorantit etj Dekorim Sherbim Katering Party ne pishine si dhe lojra te ndryshme,etj
Elemente te ndryshem spektakolare Detaje te vecanta,etj DJ,Orkeser dhe disponojm dhe kengetar sipas deshires tuaj Dhe shume sherbime te tjera