Dekore per ditelindje Tirane

Organizime festash Data: 10/02/2020 16:01

25,000 Leke


Pagesa 25,000 Leke
Qyteti - Zona Tirane - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Adresa Rruga Ndre Mjeda, Tirana, Albania
Lexime 283

me tullumbace, copa dhe shume ndricim, zbukurojme te gjitha festat dhe ditelindjet e te dashurve tuaj.
dhe cdo gje kthet ne feste edhe ne shtepi .....
FESTAT ME TE BUKURA ME SPOSAMI EVENTE