Perla’s Collection Dresses Tirane

Organizime festash Data: 26/12/2018 19:47

50 Euro

  • Perla’s Collection Dresses
  • Perla’s Collection Dresses
  • Perla’s Collection Dresses
  • Perla’s Collection Dresses


Pagesa 50 Euro
Qyteti - Zona Tirane - Tjeter zone
Adresa Rruga Elez Isufi, Kamez, Albania
Lexime 1524

Perla’s Collection Dresses
👗 Fustane me qera dhe shitje te ardhur nga 🇺🇸 .
💃🏻Rrg.” Elez Isufi “,te Ura e Institutit, 200m poshte Karburant Dakut,rruga per Paskuqan.
📞