Fustane.me.qera Tirane

Organizime festash Data: 29/01/2019 16:23

10,000 Leke

  • Fustane.me.qera


Pagesa 10,000 Leke
Qyteti - Zona Tirane - Blloku/Liqeni Artificial
Adresa Rruga Sulejman Delvina, Tirana, Albania
Lexime 3558

πŸ‘— Fustane me qera πŸ‘— Cilesi e larte dhe cmimet me konkuruese πŸ”ΈAdresa: Ne bllok, mbas LSI, prane CONAD πŸ‘‰πŸ» Per info πŸ‘‰πŸ»πŸ”Έ+ ‭+‬