Organizime festash, ditelindje, fejesa, gezime familjare Tirane

Organizime festash Data: 31/01/2019 13:27

2,000 Leke

  • Organizime festash, ditelindje, fejesa, gezime familjare
  • Organizime festash, ditelindje, fejesa, gezime familjare
  • Organizime festash, ditelindje, fejesa, gezime familjare
  • Organizime festash, ditelindje, fejesa, gezime familjare


Pagesa 2,000 Leke
Qyteti - Zona Tirane - Rruga Dritan Hoxha/ Shqiponja
Adresa Rruga Ardeno, Tirana, Albania
Lexime 1184

Taverna Klajren, Restoranti me i ri ne Tirane i cili merret me organizime festash te ndryshme duke ofruar nje ushqim cilesor dhe argetim pafund. Muzike live, dj, karaoke, dhe surpriza pa fund per ta bere diten tuaj te paharrueshme.
Parimi jone eshte buzeqeshja juaj!
Na kontaktoni per rezervime ne nr :
Adresa : ''Autostrada Tirane - Durres km 1, rruga dytesore mbrapa Veko shpk''