tema sociale per ese 

 Online 1 lexues | 0 njoftime ne pritje

25,000 Leke Sherbime Organizime festash Dekore per ditelindje

Dekore per ditelindje

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Me tullumbace, copa dhe shume ndricim, zbukurojme te gjitha festat dhe ditelindjet e te dashurve tuaj. dhe cdo gje kthet ne feste edhe ne shtepi ..... festat me te bukura me sposami evente ...

25,000 Leke

Tirane
0 Sherbime Organizime festash Japim bokse me qera

Japim bokse me qera

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra)

B Japim foni ( bokse me qera ) mixer live , bokse te ndryshme , mikrofone . per festa , konferenca . ...

0

Tirane
60,000 Leke Sherbime Organizime festash Dekore per ditelindje, fejesa, pritje, dasma.

Dekore per ditelindje, fejesa, pritje, dasma.

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra)

B Krijoje endrren tende me detajet me te specializuara, elementet me fantastike qe perqasim modernen ne tavolinat tradicionale..... ne jemi novatore dhe pararendes te nje imazhi real per tju krijuar nje embleme te bukur dhe te konceptueshme te eventit tuaj..... duhet te jesh unik per eventi...

60,000 Leke

Tirane
35,000 Leke Sherbime Organizime festash 30%off  Cmime fantastike dekore per evente te ndryshme.

30%off Cmime fantastike dekore per evente te ndryshme.

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Per te gjithe muajin shtator dhe muajin tetor 2019 30 % off per te gjitha dekoret :) cmimi fillestar 80,000 lek, dekor salle dhe pritje, dekor i sfondit kryesore dhe tavolines se ciftit vetem 35,000 lek. rezervoni dekorin per festen tuaj me cmimet me te papara ne treg :) fb:sposami special eve...

35,000 Leke

Tirane
100 Euro Sherbime Organizime festash Beje te vecante diten tende te lindjes zgjidh cilesine zgjidh me te miren per te kenaqur veten

Beje te vecante diten tende te lindjes zgjidh cilesine zgjidh me te mi

Zone Periferike | Peshkopi

B Ju mundesojme nje sherbim shume te mire ne raste festash kemi zbukurim te lokaleve,shtepivr,ballkoneve,kopshteve etj.zgjidh me te miren per veten tende dhe te afermit tu ...

100 Euro

Peshkopi
15,000 Leke Sherbime Organizime festash dekore dasmash, ditelindje, festa familjare, event biznesi

dekore dasmash, ditelindje, festa familjare, event biznesi

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra)

B Dita perfekte...me ju ne cdo detaj! event planner - agjensi dekori dekor unik per: dasma, ditelindje, festa familjare, event biznesi karrige me qera, tavolina me qera cadra me qera, tende festive pedane me qera ndricim, dj, foto videografer pjata me qera, servise me qera,gota me qera na ...

15,000 Leke

Tirane
0 Sherbime Organizime festash Organizatore festash

Organizatore festash

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Organizatore festash ,me ose pa eksperienc...

0

Tirane
3,500 Leke Sherbime Organizime festash Abc Dekor

Abc Dekor

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Doni qe ditelindja ose fesa juaj te jete me e vecant dhe me pak e shpenzueshme agjensia jon ju mundeson nje feste dhe me nje kosto me te lire. made your day more special by us🎉🎉 per me shum mund te na kontaktoni ose te beni follow follow faqen tone te instagramit abc_dekor11...

3,500 Leke

Tirane
5,000 Euro Sherbime Organizime festash Organizimi i Dasmes tuaj

Organizimi i Dasmes tuaj

Don Bosko | Tirane

B Organizim dasmash •ne zoterojme gjithcka qe nevojitet per te bere nje dasem te mbetet ne mendjen tuaj sepse kuptojme se c’domethenie ka per ju… ne ofrojme: 1)perzgjedhjen e lokalit kokteilin (recepsionin) konfirmimin e pjesmarresve organizim dhe menaxhim gjate mbremjes dekorim ambjenti fus...

5,000 Euro

Tirane
60,000 Leke Sherbime Organizime festash 30%off  Cmime fantastike dekore per evente te ndryshme.

30%off Cmime fantastike dekore per evente te ndryshme.

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra)

B Rezervo dekorin e dasmes tende duke filluar nga 60,000 lek. rezervime te hershme me cmime speciale. ...

60,000 Leke

Tirane

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim