Mundesojme kafe me bustina per zyra, bare, etj Tirane

Sherbime Profesionale Data: 30/01/2019 22:36

4,500 Leke


Pagesa 4,500 Leke
Qyteti - Zona Tirane -
Adresa Tirane
Lexime 1653

Ofrojme ekspres kafeje profesional rezistent nga ngarkesa dhe fluksi i punes, te fuqishme dhe te besueshme, zgjedhje ideale per komunitetet e vogla. Ekspresi me bustina (cialde) ofrohet per bare, zyra, internet caffe, bar lloto, call center etj.
Ekspreset jane shume te mire dhe kafja eshte me cmim te arsyeshem (30 lek).

Ekspresi jepet ne perdorim.
Kutia permban: 150 bustina (cialde), 150 gota plastike, 150 bustina sheqer dhe 150 luge plastike.