Ofroje Sherbim Profesional Elektrik Per Cdo Ambjent Tirane

Sherbime Profesionale Data: 22/01/2019 15:02

25,000 Leke

  • Ofroje Sherbim Profesional Elektrik Per Cdo Ambjent
  • Ofroje Sherbim Profesional Elektrik Per Cdo Ambjent
  • Ofroje Sherbim Profesional Elektrik Per Cdo Ambjent


Pagesa 25,000 Leke
Qyteti - Zona Tirane - Astiri/Unaza e re/Teodor Keko
Adresa Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania
Lexime 220

OFROJME SHERBIME PROFESIONALE ELEKTRIKE ME CMIM KONKURUES. INSTALIME ELKTRIKE DHE CDO SHERBIMI TJETER MUND TI PERGJIGJEMI PER AMBJENTET, SHTEPIT APO BIZNESET TUAJA. SHERBIM ELEKTRIK CILESOR , KORREKTESI DHE PROFESIONALIZEM JANE KARAKTERISTIKAT TONA.

kontakti: