Speaking Roses Tirane

Sherbime Profesionale Data: 21/01/2019 18:50

1,500 Leke

  • Speaking Roses
  • Speaking Roses
  • Speaking Roses
  • Speaking Roses


Pagesa 1,500 Leke
Qyteti - Zona Tirane - Brryli
Adresa Rruga Qemal Guranjaku, Tirana, Albania
Lexime 306

Speaking Roses Albania eshte kompania me e re e cila ofron printim te mesazheve dhe imazheve ne petalet e luleve sipas kerkesave qe ju keni. Perdorimi i teknologjise me te fundit krijon mundesin qe porosia juaj te mos jete vetem nje lule e bukur dhe e fresket por edhe te kete te stampuar ne menyre dixhitale imazhin qe ju deshironi.
Speaking Roses Albania ka ekskluzivitetin ne perdorimin e teknologjise me te fundit per printimin e shkrimeve, imazheve, gdhendje, logo etj…ne pedalet e luleve, frutave apo cfare do lloj objekti qe ju keni ne imagjinaten tuaj. Misioni yne eshte te ofrojme teknologjine tone cdo individi apo dhe kompanie per tu vecuar nga te tjeret dhe per te perfituar nga kostot e uleta dhe garancine e sherbimit me standarte nderkombetare.
Pervec se printimit me teknologjine me te fundit te imazheve, tekst, logo apo cfare do lloj objekti qe ju keni ne mendje, ne ju garantojme qe lulet jane te fresketa dhe te shumellojshme.

Transport FALAS brenda dites