Ndertim Website ( Faqe Interneti ) Profesionale duke filluar nga 350 Euro Tirane

Sherbime Profesionale Data: 20/01/2019 20:34

350 Euro

  • Ndertim Website ( Faqe Interneti )  Profesionale duke filluar nga 350 Euro


Pagesa 350 Euro
Qyteti - Zona Tirane - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Adresa Rruga Bardhok Biba, Tirana, Albania
Lexime 249

Ndertim faqe interneti profesionale dhe dizajn. Dizajni i faqes suaj eshte nje lloj kartevizite per biznesin tuaj. Pershtypja e pare ka shume rendesi. Ne sigurohemi qe faqja juaj e internetit te perdoret lehtesisht.
Ndertim Website ( Faqe Interneti ) Profesionale duke filluar nga 350 Euro
Ne ndertojme faqe interneti profesionale, me nje dizajn unik. Faqet e internetit qe ndertojme ne u pergjigjen cdo kerkese. Ndertoni faqen tuaj web tani dhe jepini nje shtyse biznesit tuaj. Tani eshte koha e duhur per te patur nje faqe interneti profesionale.
Faqe Interneti : Biznesi | E-Commerce | Real Estate | Booking Online | App Page | One Page | Website Tv / Potal Lajmesh | Website Filmash etj ..
Tech : Php, Html, Css, Ruby On Rails, Laravel, Boostrap, SCSS, Wordpress .. etj
---------------------------------------------------------------------
Kontakt Whatsap :
---------------------------------------------------------------------
Sherbime te tjera: Web Design , Brand Identity, InPage Seo, OffPage Seo, Digital Marketing Social Marketing
Per me shume : Ndertoni preventivin tuaj te cmimeve ne https://www.theinfinitics.com/preventiv/