Formatim pc dhe zhbllokime tel Tirane

Sherbime Profesionale Data: 21/01/2019 10:29

500 Leke


Pagesa 500 Leke
Qyteti - Zona Tirane - Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo
Adresa Komuna e Parisit, Τίρανα, Αλβανία
Lexime 239

Tel viber (whatsap)
Ne ofrojme format pc,zhbllokin tel,pastrin nga viruset, instalim te progr pc me cmime shume te mira duke filluar nga 5 mije lek .Ju mirepres.