Sherbime 1000+ Sherbime Profesionale

 Online 9 lexues | 0 njoftime ne pritje

35,000 Leke Sherbime Sherbime Profesionale Autoshkolla Meta -   instruktorja e vetme ( teori + praktike) femer per leje drejtimi ( patenta)

Autoshkolla Meta - instruktorja e vetme ( teori + praktike) femer pe - Tirane

Rruga E Kavajes, Tirana, Albania, 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Autoshkolla meta ofron kurse patente per klasin a, b dhe c vetem per femra. teoria dhe praktika mesohen nga ing, femer ne kushte shume te mira. autoshkolla eshte vetem per femra . dokumentat qe duhen" 1. fotokopje e kartes se id 2. raporti mjeko-ligjor 3. fotografi 6 cope 4. kryqi i kuq ...

35,000 Leke

Tirane
50 Leke Sherbime Sherbime Profesionale Siguroni Zgjidhjen e Problemeve te Baneses dhe Biznesit tuaj 24h/24!

Siguroni Zgjidhjen e Problemeve te Baneses dhe Biznesit tuaj 24h/24! - Tirane

Rruga Ramazan Kasa,nd7/8(prane Arkives Se Shtetit), Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane | Tirane

B Kompania sigurimit pronto casa multiservizi albania! e para dhe e vetmja kompani ne shqiperi e cila nepermjet paketave te sigurimit per familje dhe biznes ve ne dispozicionin tuaj riparimin e cdo problemi te tipit elektrik,hidraulik,elektroshtepiak etj qe do te paraqes banesa/biznesi juaj 24h/24! me ne ju abonoheni vetem nje here dhe brenda afatit te ketij abonimi cdo raportim per zgjidhjen e problemit tuaj do te zgjidhet kundretjt asnje pagese tjeter ekstra. pra ne cdo moment te dites apo te nates ju mjafton te raportoni problemin dhe specialisti brenda nje kohe teper te shkurter do te jete prane jush. abonohuni tani! | siguroni problemet e shtepise/biznesit tuaj 24h/24! ne zgjidhim problemet e se tashmes,tek ne nuk siguroheni per te ardhmen e larget per te cilen eshte e panjohur per secilin prej nesh! me ju dhe per ju ne cdo moment veshtiresie .... kurse para,kurse kohe,jeto pa stres!...

50 Leke

Tirane
200 Euro Sherbime Sherbime Profesionale Punime druri

Punime druri - Tirane

Rruga Dritan Hoxha, Laprake | Tirane

B Kerkoj puntor ndimes marangoz ...

200 Euro

Tirane
200 Euro Sherbime Sherbime Profesionale Programe menaxhimi Bar&Farmaci,Market,Butik,Hotel,Magazina

Programe menaxhimi Bar&Farmaci,Market,Butik,Hotel,Magazina - Tirane

Rruga Justin Gerdari, 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Super oferte $$ masterpos $$ program menaxhimi per aktivitetin tuaj. aksesohet nga celulari,i thjeshte,inovativ. ofrohet suport falas 3 muaj. http://master.al vetem programi 200 € instalim dhe trajnim falas cel. : 0692130000...

200 Euro

Tirane
40 Euro Sherbime Sherbime Profesionale Targa ime

Targa ime - Tirane

Rruga E Kavajes, Tirana, Albania, 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Krahaso tani cmimet e te gjitha kompanive ne shqiperi! 1. verifiko online cmimet e siguracioneve. 2. merr lajmerim falas me sms per daten e skadences se siguracionit te makines. 3. verfiko vlefshmerine e siguracionit tend. te gjitha keto duke kursyer kohe dhe para. ...

40 Euro

Tirane
99 Euro Sherbime Sherbime Profesionale SUPER OKAZION Vetulla PERFEKTE & TE DENDURA Microblading 99 EURO

SUPER OKAZION Vetulla PERFEKTE & TE DENDURA Microblading 99 EURO - Tirane

Rr Myslym Shyri, 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Super okazion. parukeri estetike ofrojme sherbime parukerie lyerje,krehje,boje,depilime,apikime maskash dhe masazhesh. okazion - realizojme vetulla te bukura dhe te dendura fale metodes “microblading” largoni piskatoren nje here e pergjithmone. 10 vetullat e para cdo muaj 99 euro/muaj kontakto tani dhe behu e bukur : +355 69 668 3637...

99 Euro

Tirane
2,000 Leke Sherbime Sherbime Profesionale Fizioterapi Ne Shtepi Elbasan

Fizioterapi Ne Shtepi Elbasan - Elbasan

Elbasan, Albania, Qender | Elbasan

B Fizioterapi per cdo problem neurologjik, ortopedik dhe reumatizmal dhe masazhe relaksuese dhe terapeutike. trajtimet qe ofrojme: 1.terapi manuale 2.elektroterapi 3.anticelulit 4.terapi me kupa 5.stimulim intramuskular 6.ushtrime rehabilituese... patologjite qe trajtohen: 1.hernia diskale 2.osteoporoza 3.artroze,artrit 4.dhimbje te mesit 5.demtimet e gjurit ,ligamenteve dhe menisqeve 6.kontraktura muskulare 7.fraktura 8.trajtime pre&post -operatore 9.rehabilitime neurologjike 10.demtime sportive 11.probleme te ligamenteve 12.demtimet e kolones vertebrale:kifoze,skolioze,lordoze 13.paraliza&pareza 14.bursit 15.artriti reumatoid 16.epikondilit 17.nervi shiatik (fizioterapste profesioniste, regjistruar dhe licensuar ne urdhrin e infermierit, dhe me eksperience) cmimi: 1500- 2500/seanca (ne varesi te problemeve tuaja & kohezgjatjes se seances). vetem per femra kontakt: facebook:fizioterapi ne shtepi instagram: fizioterapi.ne.shtepi whatsapp: 0683314642...

2,000 Leke

Elbasan
15,000 Leke Sherbime Sherbime Profesionale FIZIO KLINIKA

FIZIO KLINIKA - Tirane

Rruga Dritan Hoxha , Kullat Hawai , Stacioni I Lap, Rruga Dritan Hoxha/ Shqiponja | Tirane

B Fizio klinika klinike fizioterapie e pershtatshme per cdo lloj rehabilitimi. trajtimi dhe perkujdesja qe ju meritoni. ofrojme trajtim per: • dhimbje te qafes • skoliozave, kifosave • i lumbalgjive, hernies diskale, • atrozave, spondiloartrozave • i artritit, osteoartritit, osteoporozes • algjite, cervikalgji, brakalgji, cerviko-brakalgji rehabilitim: • i traumave te gjymtyreve te poshteme • i traumave te gjymtyreve te siperme • geriartrike ndodhemi ne rrugen dritan hoxha , kullat hawai , stacioni i laprakes per cdo informacione : 0672468632...

15,000 Leke

Tirane
35,000 Leke Sherbime Sherbime Profesionale Autoshkolla Meta -   instruktorja e vetme ( teori + praktike) femer per leje drejtimi ( patenta)

Autoshkolla Meta - instruktorja e vetme ( teori + praktike) femer pe - Tirane

Rruga E Kavajes , 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Autoshkolla meta ofron kurse per leje drejtimi (patenta), teori dhe praktike ne orare fleksibel dhe sherbim cilesor i mesimit te makines. autoshkolla meta ofron dhe guida per personat qe aktualisht e kane marre patenten dhe duan te pervetesojne me mire mesimin e makines....

35,000 Leke

Tirane
1,000 Leke Sherbime Sherbime Profesionale VILNIK MOTORS- SERVIS MAKINASH

VILNIK MOTORS- SERVIS MAKINASH - Tirane

Vaqarr, Shqiperia, Tjeter zone | Tirane

B Vilnik motors : siguria e garantuar vilnik motors eshte ne tregun shqiptar prej 10 vitesh duke ofruar produkte dhe sherbime qe plotesojne te gjitha kerkesat e konsumatoreve gjithnje e ne rritje. vilnik motors ofron: 1. servisin me bashkekohor ne tirane 2. garanci nje vjecare per produktet dhe sherbimet tona 3. makina juaj kontrollohet falas me kopjuter 4. asistence teknike, dhe kjo ne dinamike vilnik motors shpk eshte ne treg prej shume vitesh duke ofruar: -shitje makinash, pjese kembimi origjinale te markave me te njohura ne europe te tilla si: bosch, zf-services, trw, lemfÖrder, kyb, mann-filter, fag, skf, corteco, knecht, luc, zwag, hella, ge, huco, elring, hutchinson, hepu, laso, era, beru, banner, boge, bilstein, etj. -sherbime specifike me programe origjinale si per shembull: kontroll nepermjet programit origjinal te mercedez-benz-it dhe kjo falas. kontroll nepermjet programit bosch-540 dhe kjo falas. kontroll nepermjet programit audi-volkswagen dhe kjo falas. kontroll nepermjet programit universal teksas te azhornuar dhe kjo falas. djegia dhe programimi ne terren i filtrit partikular per mercedez-benz, audi-volkswagen, peugeot, citroen, ford, bmw etj. vilnik motors eshte rritur vit pas viti duke ofruar per klientet e tij g...

1,000 Leke

Tirane
200 Leke Sherbime Sherbime Profesionale Berje parketesh me ngjyrat qe ju deshironi dhe me cilesi qe shtepia juaj te jet ndryshe

Berje parketesh me ngjyrat qe ju deshironi dhe me cilesi qe shtepia ju - Tirane

Rruga Bardhyl, Brryli | Tirane

B Ofrojm sherbim ne berjen e parketeve te rinje ose lyerjen e tyre ofrojm cilsi dhe me pak kosto neqofte se doni te beni parketin tuaj te ri dhe te bukur ne ua mundesojm sipas deshires tuaj . bejme dhe tavane prej druri ose palastik , nese doni qe shpia juaj te duket me e bukur me parket ose shtrim me pllaka telefononi ne 0683922494 ofrojm sherbim cilsor dhe ne istalime elektrike....

200 Leke

Tirane
1,000 Leke Sherbime Sherbime Profesionale Passion caffe

Passion caffe - Tirane

Rruga Besim Alla, Tirana, Albania, Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane

B Passion caffe ofron kafe per biznese t ndryshme si lokale, zyra,call center dhe aktivitete t tjera kompania jone ofron cilesin dhe cmimet me konkuruese ne treg, jeni te mirpritur te na telefononi ne mr e tel: 0675669019...

1,000 Leke

Tirane
1,000 Leke Sherbime Sherbime Profesionale EndoDental Klinike Dentare!

EndoDental Klinike Dentare! - Tirane

Ish Fusha E Aviacionit, Rruga Dritan Hoxha/ Shqiponja | Tirane

B Endo dental klinike dentare! nje dite pa buzeqeshje, eshte nje dite e humbur! endo dental ofron konsulence falas si dhe sherbime heqje dhembesh, pastrim gurzash, mbushje, kirurgji dentare, zbardhim dhembesh, trajtim dhembesh e shume sherbime te tjera dentare, stomatologjike. stafi yne eshte i gatshem t'ju vije ne ndihme ne cdo ore te dites, me profesionalizem dhe i mbeshtetur nga aparaturat e teknologjise se larte. adresa: rruga e dafinave, tirane. orari: 09:00 -13:00 dhe 14:00 - 19:00 -konsulence falas -pastrim gurzash 1000 l -mbushje 2000 l -metal porcelan 6500l -zirkon 12000 l -zirkon e-max 15000 l

...

1,000 Leke

Tirane
1,000 Leke Sherbime Sherbime Profesionale Sallon Olsi

Sallon Olsi - Tirane

Rruga Demokracia Babrru, Zone Periferike | Tirane

B Sallon bukurie olsi ju ofron: rregullime nusesh, make-up, nail artist e shume sherbime te tjera :) per me shume info mund te na ndiqni ne instagram: www.instagram.com/sallon_olsi/ adresa: babrru rruga demokracia prane karburant kastrati nr tel: 0686263026...

1,000 Leke

Tirane
200 Euro Sherbime Sherbime Profesionale Fotokopje dhe kancelari

Fotokopje dhe kancelari - Tirane

Rruga Muhamet Gjollesha, 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Kerkojme punonjese per fotokopje, printime dhe kancelari. me ose pa eksperience pune. turni i pare ose i dyte. paga e kenaqshme dhe siguracione te paguara. ...

200 Euro

Tirane
50 Euro Sherbime Sherbime Profesionale Energji diellore per biznesin apo shtepine tuaj

Energji diellore per biznesin apo shtepine tuaj - Tirane

Tbp, Rruga E Rinasit, Vore, Tirane , Vore | Tirane

B Ndertojme impiante me panele diellore per prodhimin e energjise elektrike. ato vendosen ne tarrace, cati apo toke dhe jane shume optimale ne prodhim. kemi teknologjine daneze dhe gjermane sepse stafin e kemi te huaj. kemi cmimet me te mira ne treg dhe cilesine e garantuar gjermane. per 5 vjet shlyeni investimin tuaj dhe nuk paguani me per energjine elektrike. impianti i paneleve diellore mund te behet i lidhur me rrjetin elektrik ekzistues ose i pavarur, sipas deshires suaj. nese jeni te interesuar, ne vijme ju bejme matjet, llogaritjet dhe ju themi ekzaktesisht cmimin se sa kushton impianti diellor. mos ngurroni te na kontaktoni ne nr. +355684005313 ose ne faqen web: www.charlieenergy.com...

50 Euro

Tirane
2,000 Leke Sherbime Sherbime Profesionale Punime cilesore per dhembe porcelani

Punime cilesore per dhembe porcelani - Tirane

Perball Maternitetit Te Ri, Brryli | Tirane

B Klinika "buzeqeshja" ju ofron 1 buzeqeshje shendritese! ofrojme punime cilesore per dhembe te materialeve te ndryshme. dentiste, nese kerkoni sherbim dhe punime cilesore ju lutem kontaktoni ne nr e tel: 0692424194 ju faleminderit me eksperience 20 vjecare!...

2,000 Leke

Tirane
3,000 Leke Sherbime Sherbime Profesionale Bojaxhi

Bojaxhi - Tirane

Rruga Pjeter Budi, Tirana, Albania, Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane | Tirane

B Kush ka nevoj per bojaxhi te me kontaktoj ne ket numer 0695592917...

3,000 Leke

Tirane
6,000 Leke Sherbime Sherbime Profesionale Software Program per Bar-Kafe dhe Restorant

Software Program per Bar-Kafe dhe Restorant - Tirane

Astiri/unaza E Re/teodor Keko, Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane

B Shes program per bar-kafe dhe restorant shume profesional dhe qe nuk lejon abuzimin ne biznes per kamarierin dhe banakierin perkates ..shum program i besueshem i thjesht per tu mesuar ...

6,000 Leke

Tirane
250 Leke Sherbime Sherbime Profesionale Delivery me motor - MOTOTAXI BLENDI

Delivery me motor - MOTOTAXI BLENDI - Tirane

Rruga Teodor Ruzvelt, Tirana, Albania, Blloku/Liqeni Artificial | Tirane

B Ofrojme sherbime te ndryshme. delivery me motor. pako, zarfa, sende te ndryshme. brenda tiranes, garantojme siguri, shpejtesi.,dhe korrektesi. kurseni kohen tuaj. ...

250 Leke

Tirane
500 Leke Sherbime Sherbime Profesionale Zyre Kontabiliteti => Sherbime  Financiare

Zyre Kontabiliteti => Sherbime Financiare - Tirane

Sheshi Skenderbej, Tirana, Albania, Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane

B • a) subjekti / biznesi “pa tvsh” => nga 0 ne 2 miljone leke √ sherbime per: •deklarimi i “tatimit ne burim” •deklarimi i “ shoqerore dhe shendetesore” •deklarimi i puntorve – (neqofte se ka) ✓ kosto = 500 leke • b) subjekti / biznesi “me tvsh” => nga 2 ne 8 miljone leke √ sherbime per: •deklarimi i “tatimit ne burim” •deklarimi i "shoqerore dhe shendetesore” •deklarimi i puntorve – (neqofte se ka) ✓ kosto = 500 leke b.1) •deklarimii “liber blerje dhe shitje” • deklarimi i “tvsh-se” fdp √ kosto: 20 leke per cdo fature (pershembull, neqoftese jane 10 fatura x 20 leke per fature = 200 leke) c). biznesi “pa tvsh” - dhe - biznesi “me tvsh” sherbime per: ✓ regjistrimi i “inventarit per shtetin: => cdo jave/muaj” (fature blerje/fature shitje/flet hyrje/flet dalje/fature shoqerimi/e tetjera… si dhe raportet “financiar/kontabel”-ditore/javore/mujore me programin profesional financa 5 ) ✓ plotesimi i liber blerje dhe shitje , cdo dite sipas xhirove ditior ✓ analiza e kostove te blerjeve dhe cmimit te shitjeve me marzh fitimi kosto: 1,500 leke d). bilanci per bizneset me –dhe- pa tvsh: • bilanci vjetor per t’u dorzuar para d...

500 Leke

Tirane
20,000 Leke Sherbime Sherbime Profesionale Sherbime Financiare

Sherbime Financiare - Tirane

Tirana, Albania, Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane

B Ofroj sherbime financiare si: - ndjekje procedure te hapjes dhe mbylljes se nje subjekti - deklarime mujore online per biznese te vogla pa tvsh/me tvsh - mbyllje bilanci financiar per bizneset e vogla - konsulence financiare per biznese te reja - konsulence juridike per biznese te reja - perpilime kontratash ( punonjesish, sherbimesh, shitjes, kleringu etj.) tarifat jane te negociueshme. kam eksperience 12 vjecare ne fushen e ekonomise...

20,000 Leke

Tirane
100 Euro Sherbime Sherbime Profesionale Instalime e riparime, hidraulike, elektrike,rikonstruksione

Instalime e riparime, hidraulike, elektrike,rikonstruksione - Tirane

Rruga Sami Frasheri, Tirana, Albania, Blloku/Liqeni Artificial | Tirane

B Kryejme punime ndertimi,rikonstruksione ndertimi e metalike, arredime vilash,apartamente e lokale etj kryejme instalime e riparime hidraulike, elektrike,ngrohje ftohje etj me personel ing-teknik e specialiste te kualifikuar. flm...

100 Euro

Tirane
1,000 Leke Sherbime Sherbime Profesionale Service mario

Service mario - Tirane

Rruga Belul Hatibi, Tirana, Albania, Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane

B Nese deshironi per format laptop apo kompjuter behet dhe ne shtepine tuaj si xp -> 8mije lek gjithmone te vjetra - windows 7 -> 10mije te vjetra nga 32 -bit & 64 bit te gjitha windows 7 , po ashtu dhe windows 8 , 8.1 -> 10 mije vjetra ... 32-64 bit nr tel 0676001801 vetem brenda tiranes...

1,000 Leke

Tirane
1,000 Euro Sherbime Sherbime Profesionale OFROJME PUNIME KONDICIONIMI, HIDROSANITARE ME CELESA  NE DORE / CILESI EUROPIANE, CMIM SHQIPTAR

OFROJME PUNIME KONDICIONIMI, HIDROSANITARE ME CELESA NE DORE / CILESI - Tirane

Rruga Manol Konomi Tirane, Nd 14 , Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane

B Me eksperience prej me shume se 22 vjetesh, jemi kompani lider ne shqiperi persa i perket projektimit, tregetimit, instalimit, mirembajtjes se impianteve mekanike (kondicionim, ngrohje, trajtim ajri dhe uji, mkz, hidrosanitare, gazra mjekesore, bms te sistemeve hvac, etj.......

1,000 Euro

Tirane
1,000 Euro Sherbime Sherbime Profesionale Tirane, - Avokat dhe Konsulence Ligjore

Tirane, - Avokat dhe Konsulence Ligjore - Tirane

Frederik Shiroka, 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Zyra jone ofron sherbime juridike dhe ndihmon ata persona qe kane probleme ligjore nga me te ndryshmet. ne mund te japim ndihme ligjore ne fusha te tilla si ceshtje penale, ceshtje pronash, ceshtje ndarje familjesh, ceshtje dhune ne familje dhe shkelje te ligjit te sigurimeve sociale apo te trafikut rrugor. asistenze per demshperblim demi ne rast aksidenti. sherbimet ligjore perfshijne: perfaqesim ne ceshtje civile dhe ceshtje penale perfaqesim per zgjidhje martese, ne shqiperi dhe ne bashkimin europian, terheqje dokumentacioni per nulla osta al matrimonio. perfaqesim per biznese, firma private ne kontestat gjygjesor. mbrojtje per persona ne proceduren penale. demshperblim dhe trajtim demi ne rast aksidenti me pasoje vdekjen, brenda dhe jashte vendit. tek ne mund te mbeshteteni ne kompetence,privatesi,gadishmeri per kryerjen e menjehershme te nevojave tuaja urgjente.per cdo informacion mos hezitoni te na kontaktoni ne numrat e meposhtem ose permes email. e-mail:ervin.muja@gmail.com adresa: tek 21 - dhjetori, tirane. cel. : +355674081822...

1,000 Euro

Tirane
10,000 Leke Sherbime Sherbime Profesionale SERVIS PER SHITES MAKINASH (AUTOSALON dhe PARKOAUTO) EKSPERT ITALIAN ELEKTRONIK

SERVIS PER SHITES MAKINASH (AUTOSALON dhe PARKOAUTO) EKSPERT ITALIAN E - Tirane

Skanderbej, Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane

B Ekspert italian per rregullim makinash (servis xhenerik dhe elektronik), riprogramim centraline, diagnoze e kompjuterizuar profesionale. riparime microchip vetem per autosallon, parkoauto, shites makinash. ofroj sherbimin dhe ne vendin ku ndodhet klienti profesionalizem italian dhe cmime ekonomike...

10,000 Leke

Tirane
200 Leke Sherbime Sherbime Profesionale Corrier - shperndajme porosit tuaja

Corrier - shperndajme porosit tuaja - Tirane

Sheshi Skenderbej, Tirana, Albania, Zone Periferike | Tirane

B Shperndajme porosit tuaja kudo dhe kurdo 24 ore non stop me motorr shpejtesi korrektesi tel 0675876210...

200 Leke

Tirane
5,000 Leke Sherbime Sherbime Profesionale SERVIS I AUTORIZUAR NGA CANON !

SERVIS I AUTORIZUAR NGA CANON ! - Tirane

Rruga Shefqet Musarai, 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Garanci deri ne 2 million kopje !!! prezantimi i kompanise erisoni company u themelua ne vitin 2009 duke e filluar aktivitetin si nje kompani e specializuar per shitjen, mirembajtjen dhe riparimin e makinave te printimit dixhital per prodhim dhe fotokopjim, me vendndodhje ne qytetin e durresit dhe nje dege ne qytetin e tiranes, duke i dhene mundesine bleresve te zgjedhin produkte dhe sherbime cilesore me cmime te uleta. ne ambjentet e kompanise tone prezantohen nje sere produktesh dixhitale si: fotokopje, printera, fax, skanera, te gjitha te markes canon per biznes te vogel, te mesem, dhe te madh. zgjedhja jone per produktet canon nuk eshte e rastesishme. keto produkte kane koston me te ulet dhe jetegjatesine me te larte krahasuar me markat e tjera. ne kemi arritur qe per 7 vite te behemi te nje nga alternativat me te zgjedhura ne tregun shqiptar, duke ofruar per konsumatorin teknologjine me te re te makinerive te printimit. por puna jone nuk mbaron ketu. ne keto vite kemi arritur te permbushim te gjithe kerkesat e klienteve tane duke i lene ata gjithmone e me te kenaqur me cilesine, cmimin, sherbimin dhe korrektesine si pjese e pandare e produktit. kjo i ka bere klientet tane te ndjehen te vleresuar dhe jo vetem qe shtojne bashkepunimin por ed...

5,000 Leke

Tirane
30,000 Leke Sherbime Sherbime Profesionale Regulloi lavatrice dhe elektroshtepiake

Regulloi lavatrice dhe elektroshtepiake - Tirane

Rruga E Elbasanit, Tirana, Albania, Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane

B Rregulloi lavatrice dhe te gjitha paisjet elektroshtepiake te interesuarit te telefonoin ne ‭+355 68 325 4914‬. ...

30,000 Leke

Tirane

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas