albacall call center anglisht tirane  329 njoftime

 Online 1 lexues | 0 njoftime ne pritje

20 Euro Sherbime Sherbime Profesionale Elektricist, Instalime Elektrike Civile

Elektricist, Instalime Elektrike Civile

Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane | Tirane (1.46 Km nga qendra)

B Instalime elektrike të cilesisë së lartë me një eksperiencë disavjeçare në europë. ofrojmë instalim të rrjetit elektrik në apartamente, vila dhe biznese. përdorim i izolueseve më cilësore & vegla pune profesionale për një shërbim korrekt dhe cilësor! për kontakt nr. ce...

20 Euro

Tirane
3,000 Leke Sherbime Sherbime Profesionale Klinike Dentare E-Dent.

Klinike Dentare E-Dent.

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (3.17 Km nga qendra)

B Klinike dentare ....

3,000 Leke

Tirane
5,000 Leke Sherbime Sherbime Profesionale Zhvillim Detyrash Kursi në Lëndët Programim JAVA dhe WEB

Zhvillim Detyrash Kursi në Lëndët Programim JAVA dhe WEB

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane (2.23 Km nga qendra)

B Përshëndetje! përmes këtij njoftimi, ju informojmë mbi mundësinë e zhvillimit të detyrave të kursit apo projekteve të ndryshme në lëndët: 1. programim java 2. programim web 3. projektim database detyrat/projektet do të realizohen në bazë të kërkesave tuaja, nga ing. jo...

5,000 Leke

Tirane
50,000 Leke Sherbime Sherbime Profesionale Ofrohet distribucion kafe Michele Battista

Ofrohet distribucion kafe Michele Battista

Patos | Fier

B Kerkohet distributor per rrethin e fierit per kafe michele battista ...

50,000 Leke

Fier
1,000 Euro Sherbime Sherbime Profesionale LABORATORE MJEKSORE ANA MARIA

LABORATORE MJEKSORE ANA MARIA

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra)

B Laborator mjesksor. analiza gjaku,urine e te ndryshme. ...

1,000 Euro

Tirane
200 Euro Sherbime Sherbime Profesionale PAISJE & SISTEME PROFESIONALE PER BIZNESE

PAISJE & SISTEME PROFESIONALE PER BIZNESE

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra)

B Fuqizo biznesin tend duke perdorur paisje profesionale dhe sisteme menaxhimi per cdo lloj biznesi. kontrolloni ne kohe reale te dhenat e biznesit tuaj dhe mos lejoni qe asnje informacion tju shpetoje nga vemendja! garantojme cilesi,garanci dhe cmimet me te mira ne treg! akoma biznesi juaj nuk ka ...

200 Euro

Tirane
200 Euro Sherbime Sherbime Profesionale OFERTE - Programe menaxhimi Bar&Farmaci,Market,Butik,Hotel,Magazina

OFERTE - Programe menaxhimi Bar&Farmaci,Market,Butik,Hotel,Magazina

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra)

B Super oferte $$ masterpos $$ program menaxhimi per aktivitetin tuaj. aksesohet nga celulari,i thjeshte,inovativ. ofrohet suport falas 3 muaj. http://master.al vetem programi 200 € instalim dhe trajnim falas cel. : 0692130000...

200 Euro

Tirane
5,000 Leke Sherbime Sherbime Profesionale Rriparim elektronike shtepiake

Rriparim elektronike shtepiake

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane (2.23 Km nga qendra)

B Rriparime elktronike shtepiake ,frigorifere .lavatrice.tharse flokesh . pjastera .soba.pjanura.furra.shtrydhese frutash.. jam i disponushem ne cdo ore te dites qe nga ora 07;00am deri ne oren 20;00pm ....

5,000 Leke

Tirane
4,500 Leke Sherbime Sherbime Profesionale Mundesojme kafe me bustina per zyra, bare, etj

Mundesojme kafe me bustina per zyra, bare, etj

| Tirane (0.07 Km nga qendra)

B Ofrojme ekspres kafeje profesional rezistent nga ngarkesa dhe fluksi i punes, te fuqishme dhe te besueshme, zgjedhje ideale per komunitetet e vogla. ekspresi me bustina (cialde) ofrohet per bare, zyra, internet caffe, bar lloto, call center etj. ekspreset jane shume te mire dhe kafja eshte me cmim ...

4,500 Leke

Tirane
5,000 Leke Sherbime Sherbime Profesionale Shërbime Kontabiliteti

Shërbime Kontabiliteti

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.62 Km nga qendra)

B Përshëndetje! ju informojmë se ofrohen shërbime kontabiliteti nga kontabilisti i miratuar z. gani hoda zyra jonë ndodhet në tiranë. shërbimet janë kryesisht në fushën e mbajtjes së kontabilitetit, kryesisht marrëdheniet me tatim-taksat për të gjitha llojet e bizneseve si: ...

5,000 Leke

Tirane
15,000 Leke Sherbime Sherbime Profesionale Sherbim kontabiliteti dhe konsulence financiare

Sherbim kontabiliteti dhe konsulence financiare

Qender | Durres

B Ofroj mbajtje kontabiliteti per biznesin e madh dhe te vogel me/pa tvsh part-time sherbimet qe ofroj jane: • mbajtje kontabiliteti • perpunimi i faturave te blerjeve dhe faturave te shitjeve. • pergatitja dhe deklarimi i librave te blerjeve dhe te shitjeve. • pergatitja dhe deklarimi ...

15,000 Leke

Durres
100 Leke Sherbime Sherbime Profesionale Qendrer per detyrat e Femijve para-pas shkolle

Qendrer per detyrat e Femijve para-pas shkolle

Qender | Vlore

B Ofrojme mesues personal ose ne grupe te vogla per femije sipas interesave te femijes perfshihen gjitha lendet qe bejne femijet ne shkolla gjithashtu ofrojme kurse anglishte me mesuese shume profesionale.. trasnporti perfshire faleminderit ...

100 Leke

Vlore
2,000 Leke Sherbime Sherbime Profesionale Pastrime dhe Larje fasadash xhami

Pastrime dhe Larje fasadash xhami

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (0.84 Km nga qendra)

B Larje fasadash xhami. heqje adezivi + larje xhami. pastrim total. per vila.biznese.kapanone.lokale 0676860474...

2,000 Leke

Tirane
400 Euro Sherbime Sherbime Profesionale Ofroj/shes njohuri dhe ekspertize per berjen e kafes ekspres dhe turke

Ofroj/shes njohuri dhe ekspertize per berjen e kafes ekspres dhe turke

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane

B Shiten formula italiane per te bere kafe ekspres dhe turke. jane 3 formula per berjen e kafes ekspres dhe 3 per kafen turke. cmimi per nje formul eshte 400 euro, ne cmim perfshihet edhe trainimi/kursi deri ne pervetesimin e plote te njohurive per ta bere kafen ne menyre te pavarur. cel: 069 20 6...

400 Euro

Tirane
1,000 Leke Sherbime Sherbime Profesionale Bio Natyral A & V Rruga Asim Vokshi perball me Rrugen e Burgut 313 Tirane

Bio Natyral A & V Rruga Asim Vokshi perball me Rrugen e Burgut 313 Tir

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.15 Km nga qendra)

B Produkte natyrale te importuara nga lindja e mesme ( shtetet arabe ) uae perkujdesje e shendetit te brendshem dhe te jashtem.... vajra cajra kremra sapun maska skrap shampo etj etj sherbim korrekt keshillim me mjek te mjeksise alternative per problemet shendetsore keshillim me estetist...

1,000 Leke

Tirane
1,500 Euro Sherbime Sherbime Profesionale Kopshti Princi  Kalter

Kopshti Princi Kalter

Tjeter zone | Tirane (1.98 Km nga qendra)

B Kopshti "princi kalter" ofron me te miren per femijet tuaj ,qe ata te rriten te lumtur dhe te shendetshem . ambient i kendshem dhe i ngrohte. sherbim dhe kujdes profesional per femijet tuaj. per informacione te metejshme na kontaktoni ne: 068 4085242 ju mirepresim...

1,500 Euro

Tirane
25,000 Leke Sherbime Sherbime Profesionale Ofroje Sherbim Profesional Elektrik Per Cdo Ambjent

Ofroje Sherbim Profesional Elektrik Per Cdo Ambjent

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.86 Km nga qendra)

B Ofrojme sherbime profesionale elektrike me cmim konkurues. instalime elktrike dhe cdo sherbimi tjeter mund ti pergjigjemi per ambjentet, shtepit apo bizneset tuaja. sherbim elektrik cilesor , korrektesi dhe profesionalizem jane karakteristikat tona. kontakti:0685024646...

25,000 Leke

Tirane
1,500 Leke Sherbime Sherbime Profesionale Speaking Roses

Speaking Roses

Brryli | Tirane (0.82 Km nga qendra)

B Speaking roses albania eshte kompania me e re e cila ofron printim te mesazheve dhe imazheve ne petalet e luleve sipas kerkesave qe ju keni. perdorimi i teknologjise me te fundit krijon mundesin qe porosia juaj te mos jete vetem nje lule e bukur dhe e fresket por edhe te kete te stampuar ne menyre d...

1,500 Leke

Tirane
60,000 Leke Sherbime Sherbime Profesionale Dekore per ditelindje, fejesa, pritje, dasma.

Dekore per ditelindje, fejesa, pritje, dasma.

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra)

B Krijoje endrren tende me detajet me te specializuara, elementet me fantastike qe perqasim modernen ne tavolinat tradicionale..... ne jemi novatore dhe pararendes te nje imazhi real per tju krijuar nje embleme te bukur dhe te konceptueshme te eventit tuaj..... duhet te jesh unik per eventi...

60,000 Leke

Tirane
500 Leke Sherbime Sherbime Profesionale Formatim pc dhe zhbllokime tel

Formatim pc dhe zhbllokime tel

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.62 Km nga qendra)

B Tel 0693308548 viber (whatsap) ne ofrojme format pc,zhbllokin tel,pastrin nga viruset, instalim te progr pc me cmime shume te mira duke filluar nga 5 mije lek .ju mirepres....

500 Leke

Tirane
5,000 Leke Sherbime Sherbime Profesionale Foto Profesionale

Foto Profesionale

Don Bosko | Tirane (1.64 Km nga qendra)

B Bejme foto profesionale photo shooting foto per femije, foto per cifte,suport me foto ne gezime familjare. foto te nje cilesie te larte per rrjetet tuaja sociale. cmimi shume i leverdisshem na telefononi...

5,000 Leke

Tirane
2,000 Euro Sherbime Sherbime Profesionale Instalime elektrike ne gjithe vendin me cmimet me konkuruese ne treg

Instalime elektrike ne gjithe vendin me cmimet me konkuruese ne treg

Currilat | Durres

B Bejme projekte elektrike ,istalime per vila,apartamente,bar-restorante. zyra kapanone etj....

2,000 Euro

Durres
450 Euro Sherbime Sherbime Profesionale Search Engine Optimization ( Seo ), Google Ads , Facebook Instagram Marketing Campaign

Search Engine Optimization ( Seo ), Google Ads , Facebook Instagram Ma

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (0.53 Km nga qendra)

B Renditja e biznesit apo kompanise suaj ne motoret e kerkimit si google rezultate organike ne nje periudhe kohore 3 - 6 muaj . eksperience 7 vjecare ne google campaings. facebook dhe instagram organic grow. rritje e ndjekesve ne rrjete sociale sipas kategorise se bisznesit - kontakt whatsap : ...

450 Euro

Tirane
3,500 Leke Sherbime Sherbime Profesionale Olympian Fit & Fight Academy

Olympian Fit & Fight Academy

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (2.11 Km nga qendra)

B Olympian fit & fight academy me nje ambjent prej 1100 m.2 ofron stervitje ne keto disiplina. fitness - crossfit - kick box - mundje - spinning - aerobi - zumba - balet paketat e ofertave mund ti gjeni online ne faqet tona ne rrjeter sociale ose duke na kontaktuar ne email ose telefon ...

3,500 Leke

Tirane
350 Euro Sherbime Sherbime Profesionale Ndertim Website ( Faqe Interneti )  Profesionale duke filluar nga 350 €

Ndertim Website ( Faqe Interneti ) Profesionale duke filluar nga 350

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (0.53 Km nga qendra)

B Ndertim faqe interneti profesionale dhe dizajn. dizajni i faqes suaj eshte nje lloj kartevizite per biznesin tuaj. pershtypja e pare ka shume rendesi. ne sigurohemi qe faqja juaj e internetit te perdoret lehtesisht. ndertim website ( faqe interneti ) profesionale duke filluar nga 350 € ne nderto...

350 Euro

Tirane

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas