kerkim te fati 

 Online 13 lexues | 0 njoftime ne pritje

1,500 Leke Sherbime Sherbime Profesionale sherbim masazhi ne shtepi

sherbim masazhi ne shtepi

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane

B Sherbim masazhi relaksues ne shtepit tuaja. masazh trupi ...

1,500 Leke

Tirane
150 Euro Sherbime Sherbime Profesionale Program (Softwar) Market BIG

Program (Softwar) Market BIG

Laprake | Tirane

B Kompania aliab cyber security eshte nje kompani lider ne boten e informatikes. ofron sherbim hardwar dhe software. per ju qe administroni nje market big. kompania aliab sjell programin e ri te market big. aliab ju jep: shpejtesi thjeshtesi kontroll siguri eshte i gjithi ne shqip • logohemi...

150 Euro

Tirane
200 Euro Sherbime Sherbime Profesionale  Program (Softwar) per Firme Betoni

Program (Softwar) per Firme Betoni

Laprake | Tirane

B Kompania aliab cyber security eshte nje kompani lider ne boten e informatikes. ofron sherbim hardwar dhe software. per ju qe administroni nje firme betoni. kompania aliab sjell programin e ri te betonit. aliab ju jep: shpejtesi thjeshtesi kontroll siguri eshte i gjithi ne shqip funksionet ...

200 Euro

Tirane
1,500 Leke Sherbime Sherbime Profesionale Riparime lavatrice Soba

Riparime lavatrice Soba

Qender | Fier

B Riparime lavatrice soba...

1,500 Leke

Fier
10,000 Leke Sherbime Sherbime Profesionale Web Design | Social Media Marketing | Branding | Faqe Interneti

Web Design | Social Media Marketing | Branding | Faqe Interneti

Fresku/Linze | Tirane

B Marketing plus ne jemi nje agjensi marketingu me zyra ne tirane qe operon ne shqiperi dhe me tej. te specializuar ne web design, social media marketing, branding, virtual tour, i ofrojme bizneseve zgjidhje 360 grade. per me shume na gjeni tek : [https://marketingplus.al/] ...

10,000 Leke

Tirane
5,000 Leke Sherbime Sherbime Profesionale Fotograf

Fotograf

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Ofroj shërbime fotografike të llojeve të ndryshme. cilësi e maksimale, çmime shumë të arsyeshme. hidhi një sy galerisë time e pastaj vendos. ...

5,000 Leke

Tirane
1 Euro Sherbime Sherbime Profesionale Transport Makinash Gjermani Shqiperi

Transport Makinash Gjermani Shqiperi

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (0.07 Km nga qendra)

B Kryejm transport automjetesh nga gjermania belgjika holllanda austria per ne shqiperi te interesuarit te kontaktojn ne kte nr tel: 00355695509612 viber edhe wats up ose email: alb.eagle.trans@gmail.com...

1 Euro

Tirane
100 Euro Sherbime Sherbime Profesionale #SISTEM VËZHGIMI,KAMERA,ALARMI,AKSES KONTROLLE #

#SISTEM VËZHGIMI,KAMERA,ALARMI,AKSES KONTROLLE #

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (1.15 Km nga qendra)

B Ofrojme instalime te specialiuara te kamerave cctv dhe aksesoreve.ne ofrojme nje game te gjere aksesoresh kamera te jashtme dhe brendeshme me resolucion te larte monitor, per te siguruar ambjentet e brengeshme dhe te jashtme te binesit,zyres,shtepise etj….. tag: ##############################:au...

100 Euro

Tirane
40 Euro Sherbime Sherbime Profesionale SEO dhe Social Media Manager

SEO dhe Social Media Manager

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane

B Ne ditet e sotme social media ka nje fuqi te madhe kur behet fjal per biznesin tuaj. shko nje hap perpara dhe promovo biznesin tuaj online. ofroj: on page seo off page seo google analytics marketing menaxhim te faqeve: instagram, facebook, linkedin, twitter dhe pinterest content marketin...

40 Euro

Tirane
5,000 Leke Sherbime Sherbime Profesionale Tema Diplomash

Tema Diplomash

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane

B Bej tema diplomash ne: it - bachelor dhe master marketing dhe business - bachelor dhe master shoqerohen nga prezantim power point email: ynnenu@icloud.com ...

5,000 Leke

Tirane

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim