kerkoj lidhje martesore 

 Online 14 lexues | 1 njoftime ne pritje

1,500 Leke  Sherbime Profesionale sherbim masazhi ne shtepi

sherbim masazhi ne shtepi

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane

B Sherbim masazhi relaksues ne shtepit tuaja. masazh trupi ...

1,500 Leke

Tirane
200 Leke  Sherbime Profesionale Lyejme mobilje me cmime me te lira ne trege dhe cilsi

Lyejme mobilje me cmime me te lira ne trege dhe cilsi

Brryli | Tirane

B Lyejme mobilje si te reja dhe te perdorura. mos i hidhni mobiljet e vjetra ne ju ndikmojme qe ato te shkelqejne. rregullojme dhe defekte te vogla qe mund te ken...

200 Leke

Tirane
5,000 Leke  Sherbime Profesionale Tirane, Fotograf - Ofroj sherbime fotografike, fashion, wedding, celebrity, evente etj!

Tirane, Fotograf - Ofroj sherbime fotografike, fashion, wedding, celeb

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Ofroj shërbime fotografike të llojeve të ndryshme. eksperiencë e gjatë në fotografi si dhe korrektësi në shërbim. cilësi maksimale dhe mbi të gjitha çmime shumë të arsyeshme! për më shumë eja dhe hidhi një sy galerisë time!...

5,000 Leke

Tirane
300 Leke  Sherbime Profesionale Sherbim Taxi

Sherbim Taxi

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane

B Ofroj sherbim taxi cmime te arsyeshme sherbimi tirane-rinas 1500leke...

300 Leke

Tirane
1 Euro  Sherbime Profesionale Transport Makinash Gjermani Shqiperi

Transport Makinash Gjermani Shqiperi

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (0.07 Km nga qendra)

B Kryejm transport automjetesh nga gjermania belgjika holllanda austria per ne shqiperi te interesuarit te kontaktojn ne kte nr tel: 00355695509612 viber edhe wats up ose email: alb.eagle.trans@gmail.com...

1 Euro

Tirane
1,000 Leke  Sherbime Profesionale Heqje Espulsi me Italin dhe Greqine

Heqje Espulsi me Italin dhe Greqine

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane

B Per info kontaktoni ne whatsapp ne nr [u]0692296889.[/u] verifikim dhe heqje ekspulsit aministrativ ose gjyqesor....

1,000 Leke

Tirane
20,000 Leke  Sherbime Profesionale Verifikim dhe Heqje Ekspulsi

Verifikim dhe Heqje Ekspulsi

Qender | Kruje

B Stuido ligjore a. doku, ofron sherbimin e verifikimin dhe fshirjen e te dhenave nga sistemi schengen. garanci maximale per sherbimin qe ofrojme/...

20,000 Leke

Kruje
1,000 Dollar  Sherbime Profesionale Veshje xhamash te zinje me license

Veshje xhamash te zinje me license

Kamez/Paskuqan | Tirane

B Veshim xhama te zinje autoveturash me license per 5 vjete. bejme dhe tapiceri .... <>...

1,000 Dollar

Tirane
200 Euro  Sherbime Profesionale Transport nderkombetar automjetesh

Transport nderkombetar automjetesh

Qender | Durres

B Ubi group vjen me nje sherbim te ri : transport automjetesh per distenacionin itali-shqiperi-itali te interesuarit mund te kontaktojne ne : 0672013331...

200 Euro

Durres
10,000 Leke  Sherbime Profesionale Avokat ne Tirane - Zyre ligjore Tirane, konsulence ligjore, konsulence per bizneset

Avokat ne Tirane - Zyre ligjore Tirane, konsulence ligjore, konsulence

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane

B Vision consulting albania eshte nje zyre ligjore e cila ushtron aktivitetin e saj prej disa vitesh ne tirane. ekipi yne i avokateve dhe konsulenteve ju asiston me sherbime ligjore, financiare dhe jo vetem per cdo nevoje te biznesit tuaj. perfaqesojme dhe mbrojme interesat tuaja prane cdo gjy...

10,000 Leke

Tirane

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim