kurse profesionale durres hidraulik  302 njoftime

 Online 7 lexues | 1 njoftime ne pritje

400 Euro Sherbime Sherbime Profesionale Ofroj/shes njohuri dhe ekspertize per berjen e kafes ekspres dhe turke

Ofroj/shes njohuri dhe ekspertize per berjen e kafes ekspres dhe turke

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane

B Shiten formula italiane per te bere kafe ekspres dhe turke. jane 3 formula per berjen e kafes ekspres dhe 3 per kafen turke. cmimi per nje formul eshte 400 euro, ne cmim perfshihet edhe trainimi/kursi deri ne pervetesimin e plote te njohurive per ta bere kafen ne menyre te pavarur. cel: 069 20 6...

400 Euro

Tirane
1,000 Leke Sherbime Sherbime Profesionale VEREFIKIM -HEQJE ESPULSI

VEREFIKIM -HEQJE ESPULSI

Qender | Durres

B Verifikim - heqje espulsi nuk ju lejojne te hyni ne nje vend te be-se sepse ne sistemin informativ shengen rezulton emri yt? keni dyshime qe mund te jeni senjaluar ne banken e te dhenave sis? mund t'iu ndihmojme per te zbuluar ku qendron problemi dhe eventualisht te kerkojme fshirjen e te dhena...

1,000 Leke

Durres
50 Leke Sherbime Sherbime Profesionale | Abonohu Tani! |

| Abonohu Tani! |

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (0.93 Km nga qendra)

B [i] pa pritur pa kujtuar ju shfaqen probleme riparuese ne shtepine apo biznesin tuaj?! ...mesi nates apo dhe gjate dites... ...kur prishen apo demtohen ndodhin te gjitha njeresh... ...ju ka ardhur ne maje te hundes duke kerkuar kudo per nje specialist tju gjendet.... ...dhe kur e keni gje...

50 Leke

Tirane
1,200 Leke Sherbime Sherbime Profesionale Verifikim & Heqje Ekspulsi ne Schengen dhe Angli

Verifikim & Heqje Ekspulsi ne Schengen dhe Angli

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (0.58 Km nga qendra)

B " zyre avokatie & ndermjetesimi greta smoqi Çullhaj ", ofron - sherbim ligjor nderkombetar ne: 1. verifikim 2. fshirjen e emrit nga sistemi 3. marrjen e vertetimeve ky sherbim ofrohet ne te gjitha shtetet e zones schengen edhe ne angli. ( ekspuls / deportim / refuzim kalim kufiri ( raste ad...

1,200 Leke

Tirane
3,000 Leke Sherbime Sherbime Profesionale Speaking Roses Albania--

Speaking Roses Albania--

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane (0.82 Km nga qendra)

B Speaking roses albania eshte kompania me e re e cila ofron printim te mesazheve dhe imazheve ne petalet e luleve sipas kerkesave qe ju keni. perdorimi i teknologjise me te fundit krijon mundesin qe porosia juaj te mos jete vetem nje lule e bukur dhe e fresket por edhe te kete te stampuar ne menyre d...

3,000 Leke

Tirane
25,000 Leke Sherbime Sherbime Profesionale Ofroje Sherbim Profesional Elektrik Per Cdo Ambjent

Ofroje Sherbim Profesional Elektrik Per Cdo Ambjent

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.86 Km nga qendra)

B Ofrojme sherbime profesionale elektrike me cmim konkurues. instalime elktrike dhe cdo sherbimi tjeter mund ti pergjigjemi per ambjentet, shtepit apo bizneset tuaja. sherbim elektrik cilesor , korrektesi dhe profesionalizem jane karakteristikat tona. kontakti:0685024646...

25,000 Leke

Tirane
15,000 Leke Sherbime Sherbime Profesionale Kopshti Tweety

Kopshti Tweety

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.08 Km nga qendra)

B Tweety (kopshte dhe cerdhe private) disa herë fitues i vendit të parë në olimpiadën e kopshteve. kemi per baze edukimin e femijve. organizime ne grupe dhe aktivitete te ndryshme. staf i kualifikuar. jemi gjithmone prane hapave te femijve tuaj. ju mirepresim ...

15,000 Leke

Tirane
100 Euro Sherbime Sherbime Profesionale OFROJME PUNIME KONDICIONIMI, HIDROSANITARE ME CELESA  NE DORE / CILESI EUROPIANE, CMIM SHQIPTAR

OFROJME PUNIME KONDICIONIMI, HIDROSANITARE ME CELESA NE DORE / CILESI

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane (0.07 Km nga qendra)

B Me eksperiencen tone prej 25 vjetesh dhe stafin e kualifikuar, jemi ne gjendje te realizojme impiante mekanike (kondicionimi, hidrosanitare, k/zjarrit, pishina etj...) me "celesa ne dore". qe nga projektimi, importi i materialeve, instalimi deri te mirembajtja e specializuar, per te garantuar cilesi...

100 Euro

Tirane
5,000 Leke Sherbime Sherbime Profesionale Instalime elektrike ne gjithe vendin me cmimet me konkuruese ne treg

Instalime elektrike ne gjithe vendin me cmimet me konkuruese ne treg

Qender | Durres

B Bejme instalime per ambjente te ndryshme per apartamente,vila,bar-restorante,montim dhe shitje kamera sigurie dhe sisteme alarmi,projekte elektrike etj....

5,000 Leke

Durres
3,000 Leke Sherbime Sherbime Profesionale Klinika Gjinekologjike Perla--Kontroll mjeksesor per cdo femer.

Klinika Gjinekologjike Perla--Kontroll mjeksesor per cdo femer.

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.86 Km nga qendra)

B Ofron keto sherbime: 1. vizite gjinekologjike 2. eko gjinekologjike abdominale dhe me sonde te thelle 3. ndjekje e shtatzanise 4. eko barre abdominale dhe me sonde te thelle 5. pap-test 6. trajtimin e sterilitetit ne cift( vlen te permendet qe ne kete klinike ne eksperiencen e saj brenda dhe j...

3,000 Leke

Tirane
1,000 Leke Sherbime Sherbime Profesionale Heqje Espulsi (Dekretit debimit) nga sistemi SIS

Heqje Espulsi (Dekretit debimit) nga sistemi SIS

Qender | Durres

B Keni marre dekret debimi (espuls) dhe nuk i njihni te drejtat tuaja? studio ligjore “tivari” e njohur nga institucionet shqiptare dhe nderkombetare ofron ndihme ligjore (avokatore) ne zgjidhjen e ceshtjes suaj brenda nje afati te shkrurter duke ju dhene nje zgjidhje efektive. ne baze te li...

1,000 Leke

Durres
50,000 Leke Sherbime Sherbime Profesionale Instalime elektrike me pak kosto

Instalime elektrike me pak kosto

Fresku/Linze | Tirane (4.36 Km nga qendra)

B Bejme instalime elektrike rregullojme priza rrjetin elektrike ,nqof se doni qe prizat ti vendosni ne ngjyre te pershtacme me ambjentin ne ua mundesojme . kosto me e lire ne treg telefononi ne 0692905536...

50,000 Leke

Tirane
500 Euro Sherbime Sherbime Profesionale Transport makinash ne te gjith europen

Transport makinash ne te gjith europen

Plepa | Durres

B Transport makinash ne te gjith europen...

500 Euro

Durres
4,500 Leke Sherbime Sherbime Profesionale Sherbejm ekspres caffe me bustina per bar kafe, zyra, lloto etj.

Sherbejm ekspres caffe me bustina per bar kafe, zyra, lloto etj.

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane (1.11 Km nga qendra)

B Ofrojme ekspres kafeje profesional rezistent nga ngarkesa dhe fluksi i punes, te fuqishme dhe te besueshme, zgjedhje ideale per komunitetet e vogla. ekspresi me bustina (cialde) ofrohet per bare, zyra, internet caffe, bar lloto, call center etj. ekspreset jane shume te mire dhe kafja eshte me cmim ...

4,500 Leke

Tirane
1,500 Euro Sherbime Sherbime Profesionale Ofroj Bussines Plan dhe Marketing Plan per Biznes

Ofroj Bussines Plan dhe Marketing Plan per Biznes

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (0.07 Km nga qendra)

B Ofroj plane biznesi dhe marketingu per bizneset e reja dhe ekzistuese : - studim i hollesishem i tregut - studim i hollesishem konkurrences - studim i hollesishem i target gruopit : mosha, gjinia, puna - studim i hollesishem i metodave te ndryshme te marketingut ne perputhje me psikologjine dh...

1,500 Euro

Tirane
1,500 Leke Sherbime Sherbime Profesionale Ofroj seanca individuale Psikoterapeutike per mosha dhe problematika te ndryshme.

Ofroj seanca individuale Psikoterapeutike per mosha dhe problematika t

Don Bosko | Tirane (1.92 Km nga qendra)

B Kam mbaruar studimet ne degen pune sociale ne vitin 2003 dhe studimet master ne vitin 2008 ne fakultetin e shkencave sociale, departamenti i punes sociale, universiteti i tiranes. aktualisht vazhdoj studimet e doktoratures ne degen pune sociale ne fakultetin e shkencave sociale, departamenti i p...

1,500 Leke

Tirane
500 Leke Sherbime Sherbime Profesionale Sherbime HIDRAULIKE

Sherbime HIDRAULIKE

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (2.61 Km nga qendra)

B Sherbime hidraulike tirane 0684458858...

500 Leke

Tirane
990 Leke Sherbime Sherbime Profesionale Abissnet

Abissnet

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (0.66 Km nga qendra)

B Festat e fundvitit behen me magjike me abissnet! abonohu tani dhe perfito dyfishim shpejtesie, duke filluar nga 990 leke/muaj. behu dhe ti pjese e familjes se madhe abissnet!...

990 Leke

Tirane
100 Euro Sherbime Sherbime Profesionale Instalime elektrike GJONI

Instalime elektrike GJONI

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (1.89 Km nga qendra)

B Bejme instalime elektrike te impjanteve civile si dhe riparimin e paisjeve elektroshtepiake....

100 Euro

Tirane
1,500 Leke Sherbime Sherbime Profesionale Masazh Vetem per Femra

Masazh Vetem per Femra

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (3.76 Km nga qendra)

B Masazh vetem per femra me oferte ne yzberisht kontakto ne 068258807 per me shume informacion ju mirepresim...

1,500 Leke

Tirane
5,000 Leke Sherbime Sherbime Profesionale Konsulence Juridike

Konsulence Juridike

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (2.48 Km nga qendra)

B Ofroj konsulence juridike dhe perfaqesim ligjor perkatesisht ne fushat civile,penale dhe adminstrative. e drejta tregtare. konsulencë juridike për fitimin dhe mbrojtjen e se drejtës së pronësisë dhe bashkëpronësisë. konsulence juridike në lidhje me procedurat që duhet të ndiqen p...

5,000 Leke

Tirane
1,000 Euro Sherbime Sherbime Profesionale Super oferte

Super oferte

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.86 Km nga qendra)

B Nxitoni te perfitoni nga ofertat e festave te fundvitit - panele diellore - kondicionere te markave me te njohura. - sisteme kondicionimi - aksesore per instalime falas ☀️ megasun cilesi e padiskutueshme💪 panele ,rendiment i larte ne ngrohjen e ujit🚿 distributor per shqiperi...

1,000 Euro

Tirane
100 Euro Sherbime Sherbime Profesionale Instalues elektrik industiral,  civil, dhe rrugore. Dhe teknologjin e fundit Smart home

Instalues elektrik industiral, civil, dhe rrugore. Dhe teknologjin e

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane (0.24 Km nga qendra)

B Instalues elektrik industiral, civil, dhe rrugore. dhe teknologjin e fundit smart...

100 Euro

Tirane
2,500 Leke Sherbime Sherbime Profesionale Sherbim karrotreci i shpejte dhe ekonomik

Sherbim karrotreci i shpejte dhe ekonomik

Sauk | Tirane (2.38 Km nga qendra)

B ofrojme sherbime me karrotrec brenda dhe jashte shqiperise 24/24 ne 7 dite te javes per trasportimin e mjeteve te tonazheve te ndryshme si mjete lundrimi,vetura,fuoristrada,furgona,rulota . cmimet tejet konkuruese krahasuar trasporteve te tjera. zgjidhni problemin tuaj me vetem nje telefonate 0693...

2,500 Leke

Tirane
1,000 Leke Sherbime Sherbime Profesionale Larje xhamash

Larje xhamash

Laprake | Tirane (3.10 Km nga qendra)

B Larje xhamash dhe mirembajte. 0672048103...

1,000 Leke

Tirane

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas