masazh privat 

 Online 17 lexues | 2 njoftime ne pritje

1,000 Leke Sherbime Sherbime Profesionale Heqje Espulsi (Dekretit debimit) nga sistemi SIS

Heqje Espulsi (Dekretit debimit) nga sistemi SIS

Qender | Durres

B Fshirje espulsi / deportimi nga sistemi shengen per te gjitha shtetet e zones shengen. studio ligjore “tivari” e njohur nga institucionet shqiptare dhe nderkombetare ofron ndihme ligjore (avokatore) ne zgjidhjen e ceshtjes suaj brenda nje afati te shkrurter duke ju dhene nje zgjidhje efektive...

1,000 Leke

Durres
1 Euro Sherbime Sherbime Profesionale Transport Makinash Gjermani Shqiperi

Transport Makinash Gjermani Shqiperi

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (0.07 Km nga qendra)

B Kryejm transport automjetesh nga gjermania belgjika holllanda austria per ne shqiperi te interesuarit te kontaktojn ne kte nr tel: 00355695509612 viber edhe wats up ose email: alb.eagle.trans@gmail.com...

1 Euro

Tirane
0 Sherbime Sherbime Profesionale Kontabiliste - Ekonomiste

Kontabiliste - Ekonomiste

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra)

B Ofroj sherbime kontabiliteti si me poshte: mbajtje kontabiliteti ne program deklarimet mujore te: liber shitje dhe blerje, tvsh sigurime shoqerore, tatim ne burim mbyllje pasqyra financiare (bilanci, te ardhura - shpenzime) etj. nese jeni te interesuar, ju lutem telefononi ne numrin 069...

0

Tirane
3,000 Leke Sherbime Sherbime Profesionale Sherbim taksie

Sherbim taksie

Zone Periferike | Tirane (2.87 Km nga qendra)

B Ofroje sherbime taksie jasht tiranes ...

3,000 Leke

Tirane
1,500 Leke Sherbime Sherbime Profesionale FIZIOTERAPI NE SHTEPI

FIZIOTERAPI NE SHTEPI

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane

B Ju ofrojme sherbim cilesor nga fizioterapist me pervoje. ky sherbim ju ofrohet ne komoditetin e shtepise tuaj . ...

1,500 Leke

Tirane
0 Leke Sherbime Sherbime Profesionale Transport mallrash me furgon

Transport mallrash me furgon

| Tirane (3.63 Km nga qendra)

B Ofroj transporte mallrash larg dhe afer. sherbime korrekte , cmime fantastike mjeti i transportit furgon sprinter...

0 Leke

Tirane
1,500 Leke Sherbime Sherbime Profesionale sherbim masazhi ne shtepi

sherbim masazhi ne shtepi

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane

B Sherbim masazhi relaksues ne shtepit tuaja. masazh trupi ...

1,500 Leke

Tirane
50,000 Leke Sherbime Sherbime Profesionale Parukier Mashkull

Parukier Mashkull

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.62 Km nga qendra)

B Kerkohet parukier mashkull, mosha 20-30, te kete mbaruar shkolle profesionale, te kete eksperience. paga me rroge ose perqindje, e diskutueshme ne varesi te aftesive. ...

50,000 Leke

Tirane
1,000 Leke Sherbime Sherbime Profesionale Masazhe Dhe Fizioterapi ne shtepine tuaj

Masazhe Dhe Fizioterapi ne shtepine tuaj

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.09 Km nga qendra)

B Fizioterapi hajdini ofron fizioterapi dhe masazhe relaksuese ne shtepine tuaj . me cmimet me konkurruese ne treg. per cdo informacon shtese kontaktoni ne cell: +355699409568...

1,000 Leke

Tirane
2,000 Leke Sherbime Sherbime Profesionale Trajtime fytyrë dhe trupi

Trajtime fytyrë dhe trupi

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane

B MarcÍ nails&bar ofron një shërbim të ri ! trajtim fytyrë dhe trupi , masazhe relaxuese dhe terapeutike. vetem per femra ! Çmimet me të mira në treg , oferta dhe dhurata ! ju mirëpresim çdo ditë 9:00-21:00 🌹...

2,000 Leke

Tirane
2,000 Leke Sherbime Sherbime Profesionale Heqje Ekspulsi - Schengen &Angli

Heqje Ekspulsi - Schengen &Angli

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (0.58 Km nga qendra)

B " zyre avokatie & ndermjetesimi greta ", ofron - sherbim ligjor nderkombetar ne: 1. verifikim 2. fshirjen e emrit nga sistemi 3. marrjen e vertetimeve ky sherbim ofrohet ne te gjitha shtetet e zones schengen edhe ne angli. ( ekspuls / deportim / refuzim kalim kufiri ( raste administrative &...

2,000 Leke

Tirane
3,000 Euro Sherbime Sherbime Profesionale Impiante fotovoltaike

Impiante fotovoltaike

Qender | Vlore

B Kompania jone me nje eksperienze shumevjecare ne itali mere persiper instalimin e impianteve fotovoltaike qe nga projektimi , furnizimi , struktura e lidhjen me rrjetin . impiant fotovoltaiko 3kwp 3000€ impiant fotovoltaiko 4kwp 4000€ mos nguroni te na kontatoni tek numrin 0693523938 ...

3,000 Euro

Vlore
10,000 Leke Sherbime Sherbime Profesionale Ekspulse, Verfikim dhe Fshirje Ekspulsi

Ekspulse, Verfikim dhe Fshirje Ekspulsi

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.26 Km nga qendra)

B Bejme verifikimin dhe fshirjen e ekspulsit ne te gjitha vendet e europes....

10,000 Leke

Tirane
1,000 Leke Sherbime Sherbime Profesionale Teknik Lavatriçe

Teknik Lavatriçe

Sauk | Tirane

B Instalime elektrike paisje elektroshtepiake lavatrice cdo lloj marke lavastovilje tharese rrobash soba elektrike citofone me kamera rregulloj cdo lloj paisje shtepijake ne vendin tend! eksperienc 20 vjet! 0683254914 0696728391 cmime konkuruese!...

1,000 Leke

Tirane
50,000 Leke Sherbime Sherbime Profesionale AVOKATE PER ÇESHTJE FAMILJARE

AVOKATE PER ÇESHTJE FAMILJARE

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (0.58 Km nga qendra)

B Avokate pËr ÇËshtje familjare...

50,000 Leke

Tirane
1,000 Leke Sherbime Sherbime Profesionale Studio Ligjore “Çunaj” Sh.p.k

Studio Ligjore “Çunaj” Sh.p.k

Qender | Vlore

B Studio ligjore “Çunaj” sh.p.k me nje eksperienc qe prej vitit 1993 me drejtues av.luftar çunaj av.luljeta çunaj av.anila çunaj ofrojme perfaqsim ligjor: penale,civile,administrative,familjare,pronesie, konsulenc juridike,...

1,000 Leke

Vlore
70 Leke Sherbime Sherbime Profesionale Sherbim lyerje te thjeshta, punime te vecanta  dhe patinim

Sherbim lyerje te thjeshta, punime te vecanta dhe patinim

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.57 Km nga qendra)

B Me nje eksperience shume vjecare ne itali, vijme dhe ne shqiperi me sherbimet për kryerjen e punimeve të veçanta në restaurim dhe lyerje hotelesh, mjedisesh shërbimi, apartamentesh etj. llojet e sherbimeve te ofrura:  rrashinim dhe patinim i sipërfaqeve të ndryshme;  punim “stucco ...

70 Leke

Tirane
15 Euro Sherbime Sherbime Profesionale ZYRË PËRKTHIMESH ORIOL SPAHO

ZYRË PËRKTHIMESH ORIOL SPAHO

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane

B Oriol spaho pËrkthime / transconcept40/ translations office ofron: në përkthim me shkrim në gjuhët: gjermanike:anglisht, gjermanisht, holandisht, danisht, suedisht, norvegjisht. latine: italisht, frëngjisht, spanjisht,spanjisht, portugalisht, rumanisht, latinisht sllave: rusisht, pol...

15 Euro

Tirane
222 Euro Sherbime Sherbime Profesionale Tirane, ofroj Transport mallrash angli shqiperi dhe anasjelltas

Tirane, ofroj Transport mallrash angli shqiperi dhe anasjelltas

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane

B Kompania jetoni transport me nje eksperience shume vjeçare ne fushen e transportit nderkombetar te mallrave dhe mjeteve te ndryshme, ofron per te gjithe klientet e saj nje sherbim te kompletuar dhe sigurt transporti. siguria, shpejtesia dhe garancia e punes se zhvilluar nder vite ka bere qe sot sh...

222 Euro

Tirane
50 Euro Sherbime Sherbime Profesionale Ofrojme Fizioterapi

Ofrojme Fizioterapi

| Tirane (1.22 Km nga qendra)

B Ofrojme fizoterapi ne tirane ! jemi te hapur nga e hena ne te dielen nga ora 11:00 deri ne 17:00 ! per 1 ore masazhet jane 25-30 euro,ndersa per 2 ore eshte 50 euro ! per me shum informacion kontaktoni ne numrin tim te telefonit 0696732144 ! jeni te mirpritur !...

50 Euro

Tirane
500 Euro Sherbime Sherbime Profesionale - Heqim & Verifikojm Espulse ,  ekspuls , Apelas   ( Depërtime )

- Heqim & Verifikojm Espulse , ekspuls , Apelas ( Depërtime )

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (0.52 Km nga qendra)

B Ofrojmë shërbime cilësore dhe të shpejte lidhur me procedurat e espulsit deri në heqjen e dënimit të marrë nga ju nga vendet shengen. nr tel +355 67 20 06 888 email: arditelbasani1@gmail.com me respekt avokati juaj,...

500 Euro

Tirane
20,000 Leke Sherbime Sherbime Profesionale Lyerje Profesionale

Lyerje Profesionale

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.87 Km nga qendra)

B Tirane, - ofroj sherbime bojaxhi ne lyerje,patinime,stukime etj. ofrojme lyerje me boje, lyerje shtepie, lyerje fasade,ambiente tregetare,stukime,patinime.etj. eksperience 25 vjecare ne kete fushe. ju ofrojme cmime me te mira, cilesi ne punime,garanci dhe korrektesi.per cdo informacion mos hezito...

20,000 Leke

Tirane
300 Leke Sherbime Sherbime Profesionale Solution.al (Instagram)

Solution.al (Instagram)

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Ofrojme sherbime te ndyshme si: shkrimi i cv, leter motivimi, mundesi per jashte, projekte, plane biznesi, social media manager etj. cmime konkurruese duke filluar nga 300leke instagram: solution.al email solution.al@yahoo.com...

300 Leke

Tirane
1,000 Euro Sherbime Sherbime Profesionale Tirane, - Avokat dhe Konsulence Ligjore

Tirane, - Avokat dhe Konsulence Ligjore

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.00 Km nga qendra)

B Zyra jone ofron sherbime juridike dhe ndihmon ata persona qe kane probleme ligjore nga me te ndryshmet. ne mund te japim ndihme ligjore ne fusha te tilla si ceshtje penale, ceshtje pronash, ceshtje ndarje familjesh, ceshtje dhune ne familje dhe shkelje te ligjit te sigurimeve sociale apo te trafiku...

1,000 Euro

Tirane
200 Leke Sherbime Sherbime Profesionale Gips

Gips

Laprake | Tirane (0.07 Km nga qendra)

B Kerkoj mjeshter gipsi...

200 Leke

Tirane

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim