myku ne penis 

 Online 1 lexues | 0 njoftime ne pritje

1,000 Leke Sherbime Sherbime Profesionale Ofrojme MASAZH RELAKSI.(Swedish Massage)

Ofrojme MASAZH RELAKSI.(Swedish Massage) -

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.85 Km nga qendra)

B Peshendetje! ofrojme nje terapi krejtesisht unike ne menyren e te berit masazh.nje teknike e perparuar dhe shume efikase suedeze do tju cliroje muskujt tuaj.ne kategorite : full body(komplet trupi) sensual massage(masazh i lehte). trajnuar ne suedi (gothenburg) nga nje periudhe 3 vjecare ofrojm...

1,000 Leke

Tirane
20 Euro Sherbime Sherbime Profesionale Masazh Relaxues !!

Masazh Relaxues !! -

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Jam djal bej masazh ne ambjentin tuaj per 60 min kushton 20€ vetem njerez serioz me kontaktoni tek adresa ime ne instagram masazh_djal_relax_ , ju mirepres ...

20 Euro

Tirane
2,500 Leke Sherbime Sherbime Profesionale Sherbim karrotreci i shpejte dhe ekonomik

Sherbim karrotreci i shpejte dhe ekonomik

Sauk | Tirane (2.38 Km nga qendra)

B ofrojme sherbime me karrotrec brenda dhe jashte shqiperise 24/24 ne 7 dite te javes per trasportimin e mjeteve te tonazheve te ndryshme si mjete lundrimi,vetura,fuoristrada,furgona,rulota . cmimet tejet konkuruese krahasuar trasporteve te tjera. zgjidhni problemin tuaj me vetem nje telefonate 0693...

2,500 Leke

Tirane
1,500 Leke Sherbime Sherbime Profesionale FIZIOTERAPI NE SHTEPI

FIZIOTERAPI NE SHTEPI

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane

B Ju ofrojme sherbim cilesor nga fizioterapist me pervoje. ky sherbim ju ofrohet ne komoditetin e shtepise tuaj . ...

1,500 Leke

Tirane
1 Euro Sherbime Sherbime Profesionale Transport Makinash Gjermani Shqiperi

Transport Makinash Gjermani Shqiperi

| Tirane (0.07 Km nga qendra)

B Kryejm transport automjetesh nga gjermania belgjika holllanda austria per ne shqiperi te interesuarit te kontaktojn ne kte nr tel: 00355695509612 viber edhe wats up ose email: alb.eagle.trans@gmail.com...

1 Euro

Tirane
1,200 Leke Sherbime Sherbime Profesionale Verifikim & Heqje Ekspulsi ne Schengen dhe Angli

Verifikim & Heqje Ekspulsi ne Schengen dhe Angli

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (0.58 Km nga qendra)

B " zyre avokatie & ndermjetesimi greta smoqi Çullhaj ", ofron - sherbim ligjor nderkombetar ne: 1. verifikim 2. fshirjen e emrit nga sistemi 3. marrjen e vertetimeve ky sherbim ofrohet ne te gjitha shtetet e zones schengen edhe ne angli. ( ekspuls / deportim / refuzim kalim kufiri ( raste ad...

1,200 Leke

Tirane
0 Sherbime Sherbime Profesionale Ofrojme masazhe

Ofrojme masazhe

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane

B Ofrojme masazhe ne shtepi. oferte: 60 minuta vetem 1.000 leke te rinj....

0

Tirane
60,000 Euro Sherbime Sherbime Profesionale Rezidenca Future Home - Eshte momenti i nje ambjenti te mire me cmim te lire!

Rezidenca Future Home - Eshte momenti i nje ambjenti te mire me cmim t

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.87 Km nga qendra)

B Future home residence eshte nje kompleks ne funksion te banoreve qe zgjedhin te jetojne ne te. ofron aplikim te teknologjive te fundit ne ndertim per te ofruar cilesine me te larte ne çdo njesi banimi. future home residence eshte nje kompleks ne mes te gjelberimit. i rrethuar nga parqe te medha gj...

60,000 Euro

Tirane
1,000 Leke Sherbime Sherbime Profesionale Taxi Durres

Taxi Durres

Qender | Durres

B Sherbim taxi ne durres me cmime te arsyshme ne te gjith shqiperin ju sherbejm ndodhem ne durres 0686767030 flm 00355686767030...

1,000 Leke

Durres
1,000 Leke Sherbime Sherbime Profesionale Larje te ndryshme

Larje te ndryshme

Brryli | Tirane

B Lajme kolltuqe dhe tapiceri........lajme lokale,tapiceri makine,zyra,ambiente shtepie etj....per me shum info kontaktoni...

1,000 Leke

Tirane
100 Leke Sherbime Sherbime Profesionale SPB(Speed Post Bike) Shperndarje produktesh ne Tirane me biçiklete

SPB(Speed Post Bike) Shperndarje produktesh ne Tirane me biçiklete

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane

B •••spb(speed post bike)••• kompania me e re ne shqiperi per sherbimin e shperndarjeve te produkteve ne tirane me korrier me biçiklete. •••kompania ofron••• 1)shperndarjen e produkteve brenda tiranes: a)per dyqane drejt klientit b)nga klient ne klient 2)shperndarje te...

100 Leke

Tirane
500 Leke Sherbime Sherbime Profesionale Ofrohet Sherbime Mekanike dhe Druri nga Inxhinier dhe Teknik

Ofrohet Sherbime Mekanike dhe Druri nga Inxhinier dhe Teknik

Don Bosko | Tirane

B Ofrohet servis dhe mirmbajtje 24 ore per: kondicionere, aspiratore, rekuperatore, sisteme hvac, konstruksione metalike dhe ne mobileri. ne shtepi, zyra, lokale, dyqane dhe ne cdo lloj ambienti. realizojme servis dhe mirembajtje si dhe projektim, preventivim dhe zbatim per cdo lloj amb...

500 Leke

Tirane
222 Euro Sherbime Sherbime Profesionale Tirane, ofroj Transport mallrash angli shqiperi dhe anasjelltas

Tirane, ofroj Transport mallrash angli shqiperi dhe anasjelltas

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane

B Kompania jetoni transport me nje eksperience shume vjeçare ne fushen e transportit nderkombetar te mallrave dhe mjeteve te ndryshme, ofron per te gjithe klientet e saj nje sherbim te kompletuar dhe sigurt transporti. siguria, shpejtesia dhe garancia e punes se zhvilluar nder vite ka bere qe sot sh...

222 Euro

Tirane
1,000 Euro Sherbime Sherbime Profesionale Tirane, - Avokat dhe Konsulence Ligjore

Tirane, - Avokat dhe Konsulence Ligjore

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.00 Km nga qendra)

B Zyra jone ofron sherbime juridike dhe ndihmon ata persona qe kane probleme ligjore nga me te ndryshmet. ne mund te japim ndihme ligjore ne fusha te tilla si ceshtje penale, ceshtje pronash, ceshtje ndarje familjesh, ceshtje dhune ne familje dhe shkelje te ligjit te sigurimeve sociale apo te trafiku...

1,000 Euro

Tirane
1,000 Leke Sherbime Sherbime Profesionale Sherbim Karrotrec dhe makina me qera.

Sherbim Karrotrec dhe makina me qera.

Currilat | Durres

B Ofrojm sherbim karotrec me tarifat me te mira ne vend si dhe makina te kategorive te ndryshme.adresa durres shkozet...

1,000 Leke

Durres
10,000 Leke Sherbime Sherbime Profesionale FIZIOTERAPI NE QENDREN TONE DHE NE SHTEPIA

FIZIOTERAPI NE QENDREN TONE DHE NE SHTEPIA

Zone Periferike | Lezhe

B Fizoterapi alba kujdeset per trajtimin e plote te patologjive si : hernie distale spondiloartroza demtime te gjurit bursitis osteoporoza tendinitis trauma sportive kalcifikime osteofikime ruptura gonoartrozat koksoartrozat artroza/ artrite rehabilitimet postkirurgjikale kontraktura ...

10,000 Leke

Lezhe
1,000 Leke Sherbime Sherbime Profesionale Teknik Lavatriçe

Teknik Lavatriçe

Sauk | Tirane

B Instalime elektrike paisje elektroshtepiake lavatrice cdo lloj marke lavastovilje tharese rrobash soba elektrike citofone me kamera rregulloj cdo lloj paisje shtepijake ne vendin tend! eksperienc 20 vjet! 0683254914 0696728391 cmime konkuruese!...

1,000 Leke

Tirane
0 Leke Sherbime Sherbime Profesionale Transport mallrash me furgon

Transport mallrash me furgon

| Tirane (3.63 Km nga qendra)

B Ofroj transporte mallrash larg dhe afer. sherbime korrekte , cmime fantastike mjeti i transportit furgon sprinter...

0 Leke

Tirane
500 Leke Sherbime Sherbime Profesionale KURSE MATEMATIKE PER ARSIM 9 VJECAR DHE TE MESEM.

KURSE MATEMATIKE PER ARSIM 9 VJECAR DHE TE MESEM.

Don Bosko | Tirane

B Ofroj kurse matematike per ciklet e shkollimit 9 - vjecar dhe gjimnaz ( dhe pergatitje per provimet e lirimit dhe matures). kurset zhvillohen individualisht ose ne grup. aktualisht punoj ne nje shkolle ne tirane, me license. seanca zgjat 60 minuta dhe me orar te pershtatshem te percaktuar nga ju....

500 Leke

Tirane
10,000 Leke Sherbime Sherbime Profesionale Sherbime konsulence financiare per te gjitha llojet bizneseve

Sherbime konsulence financiare per te gjitha llojet bizneseve

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (0.52 Km nga qendra)

B Shërbime dhe konsulencë financiare për të gjitha llojet bizneseve shërbimet kryesore: -regjistrim i faturave të blerjeve dhe shitjeve; -përpilimi dhe deklarimi i librave të blerjes dhe shitjes; -përgatitja dhe deklarimi i formularit të tvsh-së; -përgatitja dhe deklarimi i formu...

10,000 Leke

Tirane
1,000 Euro Sherbime Sherbime Profesionale Sherbime Topografike

Sherbime Topografike

Fresku/Linze | Tirane

B Inxhinier gjeodet/topograf i licensuar lista e sherbimeve qe ofrohen : 1-plane rilevimi 2-piketimie objektesh civil dhe industrial 3-piketime rrugesh 4-rilevime inxhinierike 5-dixhitalizime 6-projektim rrugesh etj kontakt : 069 45 57 193 email : xharo_k@yahoo.com...

1,000 Euro

Tirane
99,999 Leke Sherbime Sherbime Profesionale Bejm punime te pergjithshme

Bejm punime te pergjithshme

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane

B Bejm punime te pergjithshme si instalime elektrike dhe hidraulike ne lokale dhe apartamente, saldime dekorative dhe strukturore te cdo lloj, montime dhe riparime qepenash dhe shume te tjera per cdo problem kontaktoni...

99,999 Leke

Tirane
11,111 Dollar Sherbime Sherbime Profesionale Prodhim mobilerie te reja

Prodhim mobilerie te reja

Vore | Tirane

B Mobileri eri klodi brotheres ne fb dhe instagram arradim shtepish arradim hotele zyra lokale merremi dhe me riparime cfardolloj te jet guzhin , dhome gjumi , lokal , hotele , etjer cmimet te mira ...

11,111 Dollar

Tirane
1,000 Leke Sherbime Sherbime Profesionale heqje adezivi + larje xhamash dhe fasada xhami. 0676860474

heqje adezivi + larje xhamash dhe fasada xhami. 0676860474

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane

B Heqje adezivi larje xhamash dhe fasada xhami 0676860474...

1,000 Leke

Tirane
1,000 Leke Sherbime Sherbime Profesionale Punime Duralumini

Punime Duralumini

| Tirane

B Usta me pervoje te gjate per punime duralumini ju ofrojme te interesuarve sherbimet tona si me poshte: -marrje masash per dyer dritare,vetrata,,ndarje etj -prerje dhe montim ne objekt -mirembajtje dhe riparime te difekteve te ndryshme per cdo nevoje mund te na kontaktoni ne numrin tone te telefo...

1,000 Leke

Tirane
3,000 Leke Sherbime Sherbime Profesionale Teknik kondicioneri

Teknik kondicioneri

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.03 Km nga qendra)

B Montim-cmontim kondicioneri riparim- servis kondicioneri te te gjitha llojeve inverter dhe ( on/off )...

3,000 Leke

Tirane
500 Euro Sherbime Sherbime Profesionale Studio Ligjore! Verifikim&Heqje Espulsi (Alert)! Pergatitje dokumentac

Studio Ligjore! Verifikim&Heqje Espulsi (Alert)! Pergatitje dokumentac

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Durres

B Studio ligjore! ju ufrojme sherbime juridike. 1-keni probleme me hyrjen ne shtetet europiane? keni nevoje per informacion rreth situates tuaj ne sis dhe te hiqen pengesat per levizjen tuaj per jashte vendit? studio ligjore! heqje & verifikim espulsi per te gjithe zonen schengen! nje nder pro...

500 Euro

Durres

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim