njoftime per lidhje serioze per martese 

 Online 10 lexues | 1 njoftime ne pritje

1 Euro Sherbime Sherbime Profesionale Transport Makinash Gjermani Shqiperi

Transport Makinash Gjermani Shqiperi

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (0.07 Km nga qendra)

B Kryejm transport automjetesh nga gjermania belgjika holllanda austria per ne shqiperi te interesuarit te kontaktojn ne kte nr tel: 00355695509612 viber edhe wats up ose email: alb.eagle.trans@gmail.com...

1 Euro

Tirane
1,500 Leke Sherbime Sherbime Profesionale sherbim masazhi ne shtepi

sherbim masazhi ne shtepi

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane

B Sherbim masazhi relaksues ne shtepit tuaja. masazh trupi ...

1,500 Leke

Tirane
1,500 Leke Sherbime Sherbime Profesionale Riparime lavatrice Soba

Riparime lavatrice Soba

Qender | Fier

B Riparime lavatrice soba ...

1,500 Leke

Fier
1,000 Leke Sherbime Sherbime Profesionale Teknik Lavatriçe

Teknik Lavatriçe

Sauk | Tirane

B Instalime elektrike paisje elektroshtepiake lavatrice cdo lloj marke lavastovilje tharese rrobash soba elektrike citofone me kamera rregulloj cdo lloj paisje shtepijake ne vendin tend! eksperienc 20 vjet! 0683254914 0696728391 cmime konkuruese!...

1,000 Leke

Tirane
100 Euro Sherbime Sherbime Profesionale Konsulence në sistemin e menagjimit të cilësisë

Konsulence në sistemin e menagjimit të cilësisë

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane

B Kompani konsulence për qse, që ka nje përvoje të pasur prej më shumë se 5 vjet në menagjimin e normave e cilësisë në ndërrmarrje të ndryshme në zvicer dhe kosove.ka njohuri të specializuara për kualififkimet operacionale dhe menaxheriale të industrive më të mëdha në tregun botër...

100 Euro

Tirane
2,000 Leke Sherbime Sherbime Profesionale Heqje Ekspulsi - Schengen &Angli

Heqje Ekspulsi - Schengen &Angli

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (0.58 Km nga qendra)

B " zyre avokatie & ndermjetesimi greta ", ofron - sherbim ligjor nderkombetar ne: 1. verifikim 2. fshirjen e emrit nga sistemi 3. marrjen e vertetimeve ky sherbim ofrohet ne te gjitha shtetet e zones schengen edhe ne angli. ( ekspuls / deportim / refuzim kalim kufiri ( raste administrative &...

2,000 Leke

Tirane
1,500 Leke Sherbime Sherbime Profesionale Riparime lavatrice Soba

Riparime lavatrice Soba

Qender | Fier

B Riparime lavatrice soba ...

1,500 Leke

Fier
11 Euro Sherbime Sherbime Profesionale Sherbime it ne shtepi dhe ne zyra sherbimi 24 ore

Sherbime it ne shtepi dhe ne zyra sherbimi 24 ore

Laprake | Tirane

B Kompania aliab cyber security eshte nje kompani lider ne boten e informatikes. ofron sherbim hardwar dhe software. per cdo problem kompania aliab ju ofron sherbim per cdo problem qe keni. per me shum info na kontaktoni 0682794782 0682794786 aliabcybersec@gmail.com ...

11 Euro

Tirane
200 Euro Sherbime Sherbime Profesionale Web faqe reklamo biznesin tend ne internet

Web faqe reklamo biznesin tend ne internet

Laprake | Tirane

B Aliab cyber security është një shoqëri që ndërton, dizejnon, menaxhon faqe interneti, strehim të faqeve “web hosting”. krijon, menaxhon rrjete sociale, si dhe ofron shumë shërbime të teknologjisë së informacionit. aliab që prej vitit 2019, ofron gjithë cilësinë dhe inovacionin e ...

200 Euro

Tirane
200 Euro Sherbime Sherbime Profesionale Program (Softwar) per Kompani apo Biznes 200 EUR

Program (Softwar) per Kompani apo Biznes 200 EUR

Laprake | Tirane

B Kompania aliab cyber security eshte nje kompani lider ne boten e informatikek. ofron sherbim hardwar dhe software. per ju qe administroni nje institucion,kompani apo nje biznes. kompania aliab sjell programin e ri te mbledhjes se pagave te puntorve. aliab ju jep: shpejtesi thjeshtesi kontroll ...

200 Euro

Tirane

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim