njoftimet martesore falas  312 Njoftime

 Online 6 lexues | 0 njoftime ne pritje

1,500 Leke Sherbime Sherbime Profesionale Fizioterapi 1500 leke/seanca

Fizioterapi 1500 leke/seanca

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.03 Km nga qendra)

B Fizioterapi per patologji te ndryshme...

1,500 Leke

Tirane
1,000 Leke Sherbime Sherbime Profesionale Ofrojme MASAZH RELAKSI.(Swedish Massage)

Ofrojme MASAZH RELAKSI.(Swedish Massage)

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.85 Km nga qendra)

B Peshendetje! ofrojme nje terapi krejtesisht unike ne menyren e te berit masazh.nje teknike e perparuar dhe shume efikase suedeze do tju cliroje muskujt tuaj.ne kategorite : full body(komplet trupi) sensual massage(masazh i lehte). trajnuar ne suedi (gothenburg) nga nje periudhe 3 vjecare ofrojm...

1,000 Leke

Tirane
1,200 Leke Sherbime Sherbime Profesionale Verifikim & Heqje Ekspulsi ne Schengen dhe Angli

Verifikim & Heqje Ekspulsi ne Schengen dhe Angli

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (0.58 Km nga qendra)

B " zyre avokatie & ndermjetesimi greta smoqi Çullhaj ", ofron - sherbim ligjor nderkombetar ne: 1. verifikim 2. fshirjen e emrit nga sistemi 3. marrjen e vertetimeve ky sherbim ofrohet ne te gjitha shtetet e zones schengen edhe ne angli. ( ekspuls / deportim / refuzim kalim kufiri ( raste ad...

1,200 Leke

Tirane
1 Euro Sherbime Sherbime Profesionale Transport Makinash Gjermani Shqiperi

Transport Makinash Gjermani Shqiperi

| Tirane (0.07 Km nga qendra)

B Kryejm transport automjetesh nga gjermania belgjika holllanda austria per ne shqiperi te interesuarit te kontaktojn ne kte nr tel: 00355695509612 viber edhe wats up ose email: alb.eagle.trans@gmail.com...

1 Euro

Tirane
1,000 Leke Sherbime Sherbime Profesionale Heqje Espulsi (Dekretit debimit) nga sistemi SIS

Heqje Espulsi (Dekretit debimit) nga sistemi SIS

Qender | Durres

B Keni marre dekret debimi (espuls) dhe nuk i njihni te drejtat tuaja? studio ligjore “tivari” e njohur nga institucionet shqiptare dhe nderkombetare ofron ndihme ligjore (avokatore) ne zgjidhjen e ceshtjes suaj brenda nje afati te shkrurter duke ju dhene nje zgjidhje efektive. ne baze te li...

1,000 Leke

Durres
12 Euro Sherbime Sherbime Profesionale KLINIKA DENTARE DR_ALBA  HOLLYWOOD SMILE

KLINIKA DENTARE DR_ALBA HOLLYWOOD SMILE

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.87 Km nga qendra)

B Kjo oferte eshte per ty !!! klinika dentare dr_alba hollywood smile me vendndodhje ne tirane , ofron per vetem 1500 leke paketen e shrbimit : 1) pastrim gurezash me ultratinguj 2) furcim me paste mikroabrazive 3)air polish me efekt zbardhues 4)xhel kunder prishjes se dhembeve . telefononi...

12 Euro

Tirane
2,000 Leke Sherbime Sherbime Profesionale Fizioterapi!

Fizioterapi!

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (0.84 Km nga qendra)

B Trajtojme: - paralizat / pareza - probleme pediatrike - distorcionet - probleme te ligamenteve - artrozat / artritet - traumat muskulare dhe kockore - hernie diskale grada l,ll,lll - rehabilitimi postkirurgjikal - kontraktura muskulare - tendinitis - spondilolistesis - traumat sportive ...

2,000 Leke

Tirane
50 Euro Sherbime Sherbime Profesionale Ofrojme Fizioterapi

Ofrojme Fizioterapi

| Tirane (1.22 Km nga qendra)

B Ofrojme fizoterapi ne tirane ! jemi te hapur nga e hena ne te dielen nga ora 11:00 deri ne 17:00 ! per 1 ore masazhet jane 25-30 euro,ndersa per 2 ore eshte 50 euro ! per me shum informacion kontaktoni ne numrin tim te telefonit 0696732144 ! jeni te mirpritur !...

50 Euro

Tirane
500 Euro Sherbime Sherbime Profesionale - Heqim & Verifikojm Espulse ,  ekspuls , Apelas   ( Depërtime )

- Heqim & Verifikojm Espulse , ekspuls , Apelas ( Depërtime )

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (0.52 Km nga qendra)

B Ofrojmë shërbime cilësore dhe të shpejte lidhur me procedurat e espulsit deri në heqjen e dënimit të marrë nga ju nga vendet shengen. nr tel +355 67 20 06 888 email: arditelbasani1@gmail.com me respekt avokati juaj,...

500 Euro

Tirane
3,000 Leke Sherbime Sherbime Profesionale Klinika Gjinekologjike Perla--Kontroll mjeksesor per cdo femer.

Klinika Gjinekologjike Perla--Kontroll mjeksesor per cdo femer.

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.86 Km nga qendra)

B Ofron keto sherbime: 1. vizite gjinekologjike 2. eko gjinekologjike abdominale dhe me sonde te thelle 3. ndjekje e shtatzanise 4. eko barre abdominale dhe me sonde te thelle 5. pap-test 6. trajtimin e sterilitetit ne cift( vlen te permendet qe ne kete klinike ne eksperiencen e saj brenda dhe j...

3,000 Leke

Tirane
2,500 Leke Sherbime Sherbime Profesionale Sherbim karrotreci i shpejte dhe ekonomik

Sherbim karrotreci i shpejte dhe ekonomik

Sauk | Tirane (2.38 Km nga qendra)

B ofrojme sherbime me karrotrec brenda dhe jashte shqiperise 24/24 ne 7 dite te javes per trasportimin e mjeteve te tonazheve te ndryshme si mjete lundrimi,vetura,fuoristrada,furgona,rulota . cmimet tejet konkuruese krahasuar trasporteve te tjera. zgjidhni problemin tuaj me vetem nje telefonate 0693...

2,500 Leke

Tirane
100 Euro Sherbime Sherbime Profesionale Sisteme monitorimi (CCTV)

Sisteme monitorimi (CCTV)

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra)

B Projektojme dhe instalojme sisteme vezhgimi qe funksionojne diten dhe naten 24/7 me nje cilesi te larte. monitorimi i tyre mund te behet lokalisht por edhe nepermjet internetit ne kompjuterin apo telefonin tuaj smartfone. gjithashtu bejme dhe mbrojtje nga zjarri me detektore mjaft te ndjeshem....

100 Euro

Tirane
1,000 Leke Sherbime Sherbime Profesionale Larje xhamash

Larje xhamash

Laprake | Tirane (3.10 Km nga qendra)

B Larje xhamash dhe mirembajte. 0672048103...

1,000 Leke

Tirane
10,000 Leke Sherbime Sherbime Profesionale FIZIOTERAPI NE QENDREN TONE DHE NE SHTEPIA

FIZIOTERAPI NE QENDREN TONE DHE NE SHTEPIA

Zone Periferike | Lezhe

B Fizoterapi alba kujdeset per trajtimin e plote te patologjive si : hernie distale spondiloartroza demtime te gjurit bursitis osteoporoza tendinitis trauma sportive kalcifikime osteofikime ruptura gonoartrozat koksoartrozat artroza/ artrite rehabilitimet postkirurgjikale kontraktura ...

10,000 Leke

Lezhe
50 Euro Sherbime Sherbime Profesionale Perkethyes i gjuhes Turke

Perkethyes i gjuhes Turke

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra)

B Perkethime individuale te gjuhes turqisht-ne shqip dhe anasjelltas.. shoqeroj klientet kudo qe te ken takime pune ne gjuhen turke .. ofroj sherbim turistik ne qytetin e stambollit .. pagesa behet ne kohezgjatjen e punes...

50 Euro

Tirane
1,000 Euro Sherbime Sherbime Profesionale Tirane, - Avokat dhe Konsulence Ligjore

Tirane, - Avokat dhe Konsulence Ligjore

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.00 Km nga qendra)

B Zyra jone ofron sherbime juridike dhe ndihmon ata persona qe kane probleme ligjore nga me te ndryshmet. ne mund te japim ndihme ligjore ne fusha te tilla si ceshtje penale, ceshtje pronash, ceshtje ndarje familjesh, ceshtje dhune ne familje dhe shkelje te ligjit te sigurimeve sociale apo te trafiku...

1,000 Euro

Tirane
0 Euro Sherbime Sherbime Profesionale Ofrojme Transport Mallrash

Ofrojme Transport Mallrash

| Durres

B Resalb industry shpk i licensuar per transport mallrash nderkombetare me pale te treta, ofron transport nga italia per ne shqiperi me terheqjen ne pomezia (rm) (rome-bari dhe qytetet pergjate rruges me devijim rreth 50 km nga cdo qender) dhe dergimin ne durres-tirane. te interesuarit te kontaktojne...

0 Euro

Durres
35 Euro Sherbime Sherbime Profesionale Ofroj punime Graphic Design!

Ofroj punime Graphic Design!

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.63 Km nga qendra)

B Ofrojme sherbime te ndryshme graphic design me cmime te arsyeshme dhe produkte cilesore. sherbimet tona: logo brand id package design / dizenjim produkti menu design business card/ kartevizita ilustrations / ilustrime etj. per me shume informacion kontaktoni ne numrin 0684703205 ...

35 Euro

Tirane
20,000 Leke Sherbime Sherbime Profesionale Ofroj terapi zhvillimi per femijet me aftesi te kufizuar.

Ofroj terapi zhvillimi per femijet me aftesi te kufizuar.

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (3.17 Km nga qendra)

B Ofrojme terapi per femijet me aftesi te kufizuar. seancat zhvillohen kundrejt nje pagese te caktuar....

20,000 Leke

Tirane
1,000 Leke Sherbime Sherbime Profesionale EndoDental Klinike Dentare!

EndoDental Klinike Dentare!

Rruga Dritan Hoxha/ Shqiponja | Tirane (2.18 Km nga qendra)

B Endo dental klinike dentare! nje dite pa buzeqeshje, eshte nje dite e humbur! endo dental ofron konsulence falas si dhe sherbime heqje dhembesh, pastrim gurzash, mbushje, kirurgji dentare, zbardhim dhembesh, trajtim dhembesh e shume sherbime te tjera dentare, stomatologjike. stafi yne eshte i gats...

1,000 Leke

Tirane
20,000 Leke Sherbime Sherbime Profesionale Elktricist

Elktricist

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.34 Km nga qendra)

B Sherbime ne fushen e elektrikeve disponoj edhe brigade edhe inxhinjer instalime elektrike implante elektrike lokale vila pallate eksperience 20 vjecare ne treg ...

20,000 Leke

Tirane
0 Leke Sherbime Sherbime Profesionale pajisje parukerie

pajisje parukerie

| Tirane

B Shes nje lavatest te perdorur i cili eshte praktik per te kryer dhe teknika te bojrave, kushton 25 000 leke te reja dhe nje krevat masazhi i bere vete me dru dhe kushton 21 000 lek te reja.mund te kontaktoni tek nr 069 33 13 226....

0 Leke

Tirane
1,000 Leke Sherbime Sherbime Profesionale VEREFIKIM -HEQJE ESPULSI

VEREFIKIM -HEQJE ESPULSI

Qender | Durres

B Verifikim - heqje espulsi nuk ju lejojne te hyni ne nje vend te be-se sepse ne sistemin informativ shengen rezulton emri yt? keni dyshime qe mund te jeni senjaluar ne banken e te dhenave sis? mund t'iu ndihmojme per te zbuluar ku qendron problemi dhe eventualisht te kerkojme fshirjen e te dhena...

1,000 Leke

Durres
200 Euro Sherbime Sherbime Profesionale 2 FOTOGRAFE PROFESIONALE

2 FOTOGRAFE PROFESIONALE

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.34 Km nga qendra)

B [youtubeid]a1yf6g1mxc4[/youtubeid] ofrojme sherbime fotografie dhe xhirime filmike per momentin tuaj me te rendesishem. kush jemi ne ? ilda dhe merlin kaziaj, dy motra ne bashkepunim , prej dy vitesh tani me aktive si fotografe neper evente ditelindjesh, dasmash, promovime ambjentesh, set...

200 Euro

Tirane
5,000 Leke Sherbime Sherbime Profesionale RRITJE INSTAGRAMI DERI NE 1000 NDJEKES TE VERTETE NE MUAJ

RRITJE INSTAGRAMI DERI NE 1000 NDJEKES TE VERTETE NE MUAJ

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (0.86 Km nga qendra)

B Rrisni shitjet e biznesit tuaj duke bashkepunuar me ne ne rritjen e numrit te ndjekesve ne instagram fale strategjive tona te marketingut dixhital mos heyitoni te na kontaktoni per me shume info ne instagram: intsacheck.al ose ne whatsapp:068 222 8997 5 dite falas prove...

5,000 Leke

Tirane

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim