njoftimet martesore falas  298 njoftime

 Online 7 lexues | 0 njoftime ne pritje

15,000 Leke Sherbime Sherbime Profesionale Sherbime konsulence financiare per te gjitha llojet bizneseve

Sherbime konsulence financiare per te gjitha llojet bizneseve

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (0.52 Km nga qendra)

B Sherbime konsulence financiare per te gjitha llojet bizneseve -regjistrim i faturave te blerjeve dhe shitjeve; -perpilimi dhe deklarimi i librave te shitjes dhe blerjes; -pergatitja dhe deklarimi i formularit te tvsh-se; -pergatitja dhe deklarimi i formularit te sig. shoqerore dhe shendetesor...

15,000 Leke

Tirane
20 Euro Sherbime Sherbime Profesionale Elektricist, Instalime Elektrike Civile

Elektricist, Instalime Elektrike Civile

Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane | Tirane (1.46 Km nga qendra)

B Instalime elektrike të cilesisë së lartë me një eksperiencë disavjeçare në europë. ofrojmë instalim të rrjetit elektrik në apartamente, vila dhe biznese. përdorim i izolueseve më cilësore & vegla pune profesionale për një shërbim korrekt dhe cilësor! për kontakt nr. ce...

20 Euro

Tirane
100 Leke Sherbime Sherbime Profesionale Tornitor druri

Tornitor druri

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane

B Jemi specialiste ne perpunimin e drurit ne torno dhe dizenjimin e tij me gershet e freze. prodhojme elemente per mobilje me shumice e pakice sipas porosise duke perfshire parmake, kemba tavoline, karrigesh, prifta rrobash, rozeta, abazhura druri, tasa dhe punime artistike te larmishme. per me shume ...

100 Leke

Tirane
1,000 Leke Sherbime Sherbime Profesionale Heqje Espulsi (Dekretit debimit) nga sistemi SIS

Heqje Espulsi (Dekretit debimit) nga sistemi SIS

Qender | Durres

B Keni marre dekret debimi (espuls) dhe nuk i njihni te drejtat tuaja? studio ligjore “tivari” e njohur nga institucionet shqiptare dhe nderkombetare ofron ndihme ligjore (avokatore) ne zgjidhjen e ceshtjes suaj brenda nje afati te shkrurter duke ju dhene nje zgjidhje efektive. ne baze te li...

1,000 Leke

Durres
500 Euro Sherbime Sherbime Profesionale - Heqim & Verifikojm Espulse ,  ekspuls , Apelas   ( Depërtime )

- Heqim & Verifikojm Espulse , ekspuls , Apelas ( Depërtime )

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (0.52 Km nga qendra)

B Ofrojmë shërbime cilësore dhe të shpejte lidhur me procedurat e espulsit deri në heqjen e dënimit të marrë nga ju nga vendet shengen. nr tel +355 67 20 06 888 email: arditelbasani1@gmail.com me respekt avokati juaj,...

500 Euro

Tirane
6,000 Leke Sherbime Sherbime Profesionale Software Program per Bar-Kafe dhe Restorant

Software Program per Bar-Kafe dhe Restorant

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.88 Km nga qendra)

B Shes program per bar-kafe dhe restorant shume profesional dhe qe nuk lejon abuzimin ne biznes per kamarierin dhe banakierin perkates ..shum program i besueshem i thjesht per tu mesuar ...

6,000 Leke

Tirane
20,000 Leke Sherbime Sherbime Profesionale Web site web application

Web site web application

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (0.07 Km nga qendra)

B -krijojme web site -krijojme web app (php , java ,html ,css ,angular,javascript , sql database ) -bejme detyra kursi (php , java ,html ,css ,angular , sql database , wordpress,moodle ) ...

20,000 Leke

Tirane
1,100 Euro Sherbime Sherbime Profesionale Shitje dhe montime kondicioneri

Shitje dhe montime kondicioneri

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (2.14 Km nga qendra)

B Noldi klima ju ofron sisteme kondicionimi dhe aspirimi . kondicioner murale kondicioner dysheme kondicioner kollone kondicioner tavanore dhe kanalore sisteme multi 1 motorr me shume koka sisteme vrf per ambjente te medha si lokale hotele shkolla etj . projektim zbatim servis dhe konsulence per te gj...

1,100 Euro

Tirane
999 Euro Sherbime Sherbime Profesionale Bileta

Bileta

Qender | Shkoder

B Prenoto bileten tende tek #edentravel ✈️ 🛳 🚍...

999 Euro

Shkoder
1,000 Leke Sherbime Sherbime Profesionale Detyra kursesh,projekte

Detyra kursesh,projekte

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (0.53 Km nga qendra)

B Pergatisim detyra kursesh,projekte te lendeve te ndryshme,ese per te gjitha grupmoshat vecanerisht per shkollat 9-vjecare dhe ato te mesme....

1,000 Leke

Tirane
100 Euro Sherbime Sherbime Profesionale Numra aktiv burse

Numra aktiv burse

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.87 Km nga qendra)

B Disponoj rreth 400 numra burse aktiv ne itrader klienti eshte rregjistruar vete per te qene aktiv ne kete fushate. me numer telefoni dhe email. cmimi i diskutueshem nga afer! per cdo gje me shkruani ne email ose merrni ne telefon...

100 Euro

Tirane
2,000 Leke Sherbime Sherbime Profesionale Montime dhe servis per kamera

Montime dhe servis per kamera

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (2.42 Km nga qendra)

B Montime dhe servis kamera, montim kondicionera dhe servis te chillerave...

2,000 Leke

Tirane
200 Euro Sherbime Sherbime Profesionale PAISJE & SISTEME PROFESIONALE PER BIZNESE

PAISJE & SISTEME PROFESIONALE PER BIZNESE

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra)

B Fuqizo biznesin tend duke perdorur paisje profesionale dhe sisteme menaxhimi per cdo lloj biznesi. kontrolloni ne kohe reale te dhenat e biznesit tuaj dhe mos lejoni qe asnje informacion tju shpetoje nga vemendja! garantojme cilesi,garanci dhe cmimet me te mira ne treg! akoma biznesi juaj nuk ka ...

200 Euro

Tirane
2,000 Leke Sherbime Sherbime Profesionale Pastrime dhe Larje fasadash xhami

Pastrime dhe Larje fasadash xhami

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (0.84 Km nga qendra)

B Larje fasadash xhami. heqje adezivi + larje xhami. pastrim total. per vila.biznese.kapanone.lokale 0676860474...

2,000 Leke

Tirane
500 Euro Sherbime Sherbime Profesionale Studio Ligjore! Verifikim&Heqje Espulsi (Alert)! Pergatitje dokumentac

Studio Ligjore! Verifikim&Heqje Espulsi (Alert)! Pergatitje dokumentac

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Durres

B Studio ligjore! ju ufrojme sherbime juridike. 1-keni probleme me hyrjen ne shtetet europiane? keni nevoje per informacion rreth situates tuaj ne sis dhe te hiqen pengesat per levizjen tuaj per jashte vendit? studio ligjore! heqje & verifikim espulsi per te gjithe zonen schengen! nje nder pro...

500 Euro

Durres
400 Euro Sherbime Sherbime Profesionale Ofroj/shes njohuri dhe ekspertize per berjen e kafes ekspres dhe turke

Ofroj/shes njohuri dhe ekspertize per berjen e kafes ekspres dhe turke

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane

B Shiten formula italiane per te bere kafe ekspres dhe turke. jane 3 formula per berjen e kafes ekspres dhe 3 per kafen turke. cmimi per nje formul eshte 400 euro, ne cmim perfshihet edhe trainimi/kursi deri ne pervetesimin e plote te njohurive per ta bere kafen ne menyre te pavarur. cel: 069 20 6...

400 Euro

Tirane
5,000 Leke Sherbime Sherbime Profesionale Fotograf

Fotograf

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (2.11 Km nga qendra)

B Ofroj shërbime fotograrike të ndryshme, cilësi maksimale, çmime shumë të arsyeshme. te linku më poshtë do të keni mundësi të shihni disa nga punët e mija. për më shumë instagram: @bnw.portraits.al @gentishembitraku https://500px.com/gentishembitraku...

5,000 Leke

Tirane
100 Euro Sherbime Sherbime Profesionale OFROJME PUNIME KONDICIONIMI, ME ÇELES NE DORE

OFROJME PUNIME KONDICIONIMI, ME ÇELES NE DORE

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane (1.11 Km nga qendra)

B Me eksperiencen tone prej 25 vjetesh dhe stafin e kualifikuar, jemi ne gjendje te realizojme impiante mekanike (kondicionimi, hidrosanitare, k/zjarrit, pishina etj...) me "celesa ne dore". qe nga projektimi, importi i materialeve, instalimi deri te mirembajtja e specializuar, per te garantuar cilesi...

100 Euro

Tirane
50 Euro Sherbime Sherbime Profesionale Perkethyes i gjuhes Turke

Perkethyes i gjuhes Turke

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra)

B Perkethime individuale te gjuhes turqisht-ne shqip dhe anasjelltas.. shoqeroj klientet kudo qe te ken takime pune ne gjuhen turke .. ofroj sherbim turistik ne qytetin e stambollit .. pagesa behet ne kohezgjatjen e punes...

50 Euro

Tirane
4,000 Leke Sherbime Sherbime Profesionale Hidraulik

Hidraulik

Brryli | Tirane (3.14 Km nga qendra)

B Zhbllokime banjo...

4,000 Leke

Tirane
35 Euro Sherbime Sherbime Profesionale Transport udhetaresh (Turiste) dhe Individe per raste te ndryshme.

Transport udhetaresh (Turiste) dhe Individe per raste te ndryshme.

Don Bosko | Tirane (1.92 Km nga qendra)

B Jam i disponueshem per transport udhetaresh me autoveture 7+1, (turiste) tirane-koman-valbone tirane-shkoder, dhe anasjelltas + individe per raste te ndryshme, flas english , punoj rregullisht ne linja te ndryshme te shqiperise. ...

35 Euro

Tirane
200 Euro Sherbime Sherbime Profesionale OFERTE - Programe menaxhimi Bar&Farmaci,Market,Butik,Hotel,Magazina

OFERTE - Programe menaxhimi Bar&Farmaci,Market,Butik,Hotel,Magazina

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra)

B Super oferte $$ masterpos $$ program menaxhimi per aktivitetin tuaj. aksesohet nga celulari,i thjeshte,inovativ. ofrohet suport falas 3 muaj. http://master.al vetem programi 200 € instalim dhe trajnim falas cel. : 0692130000...

200 Euro

Tirane
3,500 Leke Sherbime Sherbime Profesionale Konsulence per Ambasade Gjermane

Konsulence per Ambasade Gjermane

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.34 Km nga qendra)

B Ofrojme konsulence per ne ambasaden gjermane per te gjithe ata qe duan te aplikojne per nje vize pune apo bashkim familjar ne ambasade.ofrojme sherbim me cmim teper te arsyeshem.pagesa eshte e tille pasi sherbimi behet nga shtepia duke mos patur nje zyre perkatse. kontaktoni ne whatsapp per cdo inf...

3,500 Leke

Tirane
1,000 Leke Sherbime Sherbime Profesionale Deklarime online per bizneset e vogla

Deklarime online per bizneset e vogla

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.62 Km nga qendra)

B Ofroj per bizneset e vogla dhe me/pa tvsh e deklarime online. pagesa varion nga 1000-5000 leke te reja ne muaj. me kontaktoni ne whats app: 0692130558 ose email: e.muca.finance@hotmail.com...

1,000 Leke

Tirane
3,000 Leke Sherbime Sherbime Profesionale Teknik kondicioneri

Teknik kondicioneri

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.03 Km nga qendra)

B Montim-cmontim kondicioneri riparim- servis kondicioneri te te gjitha llojeve inverter dhe ( on/off )...

3,000 Leke

Tirane

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas