professional services 

 Online 16 lexues | 1 njoftime ne pritje

0 Sherbime Sherbime Profesionale Shehu and Partners - Studio ligjore me 15 vite eksperience dhe nje marzh suksesi prej 83 % te çeshtjeve te fituara

Shehu and Partners - Studio ligjore me 15 vite eksperience dhe nje mar -

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (0.86 Km nga qendra) NjoftimeFalas.com

B Filloi si nje ide dhe u manifestua ne realitet! firma jone ka evoluar nga nje zyre ligjore ne nje firme konsulence qe sjell nen nje çati eksperte nga fushat e ndryshme te ligjit, prokurimeve, finances dhe kontabilitetit, pasurive te paluajtshme, menaxhimit dhe teknologjise se informacionit. qellim...

0

Tirane
60,000 Euro Sherbime Sherbime Profesionale Rezidenca Future Home - Eshte momenti i nje ambjenti te mire me cmim te lire!

Rezidenca Future Home - Eshte momenti i nje ambjenti te mire me cmim t -

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.87 Km nga qendra) Future Home - Info

B Future home residence eshte nje kompleks ne funksion te banoreve qe zgjedhin te jetojne ne te. ofron aplikim te teknologjive te fundit ne ndertim per te ofruar cilesine me te larte ne çdo njesi banimi. future home residence eshte nje kompleks ne mes te gjelberimit. i rrethuar nga parqe te medha gj...

60,000 Euro

Tirane
1,000 Leke Sherbime Sherbime Profesionale Ofrojme MASAZH RELAKSI.(Swedish Massage)

Ofrojme MASAZH RELAKSI.(Swedish Massage)

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.85 Km nga qendra)

B Peshendetje! ofrojme nje terapi krejtesisht unike ne menyren e te berit masazh.nje teknike e perparuar dhe shume efikase suedeze do tju cliroje muskujt tuaj.ne kategorite : full body(komplet trupi) sensual massage(masazh i lehte). trajnuar ne suedi (gothenburg) nga nje periudhe 3 vjecare ofrojm...

1,000 Leke

Tirane
1,000 Leke Sherbime Sherbime Profesionale Larje xhamash

Larje xhamash

Laprake | Tirane (3.10 Km nga qendra)

B Larje xhamash dhe mirembajte. 0672048103...

1,000 Leke

Tirane
1,200 Leke Sherbime Sherbime Profesionale Verifikim & Heqje Ekspulsi ne Schengen dhe Angli

Verifikim & Heqje Ekspulsi ne Schengen dhe Angli

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (0.58 Km nga qendra)

B " zyre avokatie & ndermjetesimi greta smoqi Çullhaj ", ofron - sherbim ligjor nderkombetar ne: 1. verifikim 2. fshirjen e emrit nga sistemi 3. marrjen e vertetimeve ky sherbim ofrohet ne te gjitha shtetet e zones schengen edhe ne angli. ( ekspuls / deportim / refuzim kalim kufiri ( raste ad...

1,200 Leke

Tirane
3,000 Leke Sherbime Sherbime Profesionale Teknik kondicioneri

Teknik kondicioneri

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.03 Km nga qendra)

B Montim-cmontim kondicioneri riparim- servis kondicioneri te te gjitha llojeve inverter dhe ( on/off )...

3,000 Leke

Tirane
3,000 Leke Sherbime Sherbime Profesionale TEKNIK KONDICIONERI

TEKNIK KONDICIONERI

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane

B Ofrojm sherbime per kondicioner: riparime defektesh,montime ,shitje kondicionerash .nr kontaktit :0682712600...

3,000 Leke

Tirane
1 Euro Sherbime Sherbime Profesionale Transport Makinash Gjermani Shqiperi

Transport Makinash Gjermani Shqiperi

| Tirane (0.07 Km nga qendra)

B Kryejm transport automjetesh nga gjermania belgjika holllanda austria per ne shqiperi te interesuarit te kontaktojn ne kte nr tel: 00355695509612 viber edhe wats up ose email: alb.eagle.trans@gmail.com...

1 Euro

Tirane
0 Euro Sherbime Sherbime Profesionale Ofrojme Transport Mallrash

Ofrojme Transport Mallrash

| Durres

B Resalb industry shpk i licensuar per transport mallrash nderkombetare me pale te treta, ofron transport nga italia per ne shqiperi me terheqjen ne pomezia (rm) (rome-bari dhe qytetet pergjate rruges me devijim rreth 50 km nga cdo qender) dhe dergimin ne durres-tirane. te interesuarit te kontaktojne...

0 Euro

Durres
1,500 Leke Sherbime Sherbime Profesionale Perkthime mjekesore Anglisht-Shqip dhe Shqip-Anglisht

Perkthime mjekesore Anglisht-Shqip dhe Shqip-Anglisht

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra)

B Ofrojme perkthime mjekesore (raporte mjekesore, raporte imazherie, epikriza mjekesore, raporte mjeko-ligjore) shqip-anglisht dhe anglisht-shqip. perkthejme libra mjekesore anglisht-shqip. 0693649691...

1,500 Leke

Tirane
1,000 Leke Sherbime Sherbime Profesionale Heqje Espulsi (Dekretit debimit) nga sistemi SIS

Heqje Espulsi (Dekretit debimit) nga sistemi SIS

Qender | Durres

B Keni marre dekret debimi (espuls) dhe nuk i njihni te drejtat tuaja? studio ligjore “tivari” e njohur nga institucionet shqiptare dhe nderkombetare ofron ndihme ligjore (avokatore) ne zgjidhjen e ceshtjes suaj brenda nje afati te shkrurter duke ju dhene nje zgjidhje efektive. ne baze te li...

1,000 Leke

Durres
12 Euro Sherbime Sherbime Profesionale KLINIKA DENTARE DR_ALBA  HOLLYWOOD SMILE

KLINIKA DENTARE DR_ALBA HOLLYWOOD SMILE

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.87 Km nga qendra)

B Kjo oferte eshte per ty !!! klinika dentare dr_alba hollywood smile me vendndodhje ne tirane , ofron per vetem 1500 leke paketen e shrbimit : 1) pastrim gurezash me ultratinguj 2) furcim me paste mikroabrazive 3)air polish me efekt zbardhues 4)xhel kunder prishjes se dhembeve . telefononi...

12 Euro

Tirane
100 Euro Sherbime Sherbime Profesionale OFROJME PUNIME KONDICIONIMI, ME ÇELES NE DORE

OFROJME PUNIME KONDICIONIMI, ME ÇELES NE DORE

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane (1.11 Km nga qendra)

B Me eksperiencen tone prej 25 vjetesh dhe stafin e kualifikuar, jemi ne gjendje te realizojme impiante mekanike (kondicionimi, hidrosanitare, k/zjarrit, pishina etj...) me "celesa ne dore". qe nga projektimi, importi i materialeve, instalimi deri te mirembajtja e specializuar, per te garantuar cilesi...

100 Euro

Tirane
1,500 Leke Sherbime Sherbime Profesionale Physioactive

Physioactive

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (2.46 Km nga qendra)

B Klinika e fizioterapise dhe rehabilitimit ne te cilen do te gjeni trajtimin qe ju nevojitet dhe perkujdesin qe meritoni.vijme nga shkolla e fizioterapise greke si dhe me nje eksperience 6 vjecare ne dy nder klinikat me prestigjioze te athines, iasimos (qender e fizoterapise,rikuperimit dhe rehabilit...

1,500 Leke

Tirane
10,000 Leke Sherbime Sherbime Profesionale FIZIOTERAPI NE QENDREN TONE DHE NE SHTEPIA

FIZIOTERAPI NE QENDREN TONE DHE NE SHTEPIA

Zone Periferike | Lezhe

B Fizoterapi alba kujdeset per trajtimin e plote te patologjive si : hernie distale spondiloartroza demtime te gjurit bursitis osteoporoza tendinitis trauma sportive kalcifikime osteofikime ruptura gonoartrozat koksoartrozat artroza/ artrite rehabilitimet postkirurgjikale kontraktura ...

10,000 Leke

Lezhe
500 Euro Sherbime Sherbime Profesionale Studio Ligjore! Verifikim&Heqje Espulsi (Alert)! Pergatitje dokumentac

Studio Ligjore! Verifikim&Heqje Espulsi (Alert)! Pergatitje dokumentac

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Durres

B Studio ligjore! ju ufrojme sherbime juridike. 1-keni probleme me hyrjen ne shtetet europiane? keni nevoje per informacion rreth situates tuaj ne sis dhe te hiqen pengesat per levizjen tuaj per jashte vendit? studio ligjore! heqje & verifikim espulsi per te gjithe zonen schengen! nje nder pro...

500 Euro

Durres
1,000 Leke Sherbime Sherbime Profesionale Teknik Lavatriçe

Teknik Lavatriçe

Sauk | Tirane

B Instalime elektrike paisje elektroshtepiake lavatrice cdo lloj marke lavastovilje tharese rrobash soba elektrike citofone me kamera rregulloj cdo lloj paisje shtepijake ne vendin tend! eksperienc 20 vjet! 0683254914 0696728391 cmime konkuruese!...

1,000 Leke

Tirane
1,000 Leke Sherbime Sherbime Profesionale Masazhe Dhe Fizioterapi ne shtepine tuaj

Masazhe Dhe Fizioterapi ne shtepine tuaj

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.09 Km nga qendra)

B Fizioterapi hajdini ofron fizioterapi dhe masazhe relaksuese ne shtepine tuaj . me cmimet me konkurruese ne treg. per cdo informacon shtese kontaktoni ne cell: +355699409568...

1,000 Leke

Tirane
3,000 Leke Sherbime Sherbime Profesionale Klinika Gjinekologjike Perla--Kontroll mjeksesor per cdo femer.

Klinika Gjinekologjike Perla--Kontroll mjeksesor per cdo femer.

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.86 Km nga qendra)

B Ofron keto sherbime: 1. vizite gjinekologjike 2. eko gjinekologjike abdominale dhe me sonde te thelle 3. ndjekje e shtatzanise 4. eko barre abdominale dhe me sonde te thelle 5. pap-test 6. trajtimin e sterilitetit ne cift( vlen te permendet qe ne kete klinike ne eksperiencen e saj brenda dhe j...

3,000 Leke

Tirane
1,000 Euro Sherbime Sherbime Profesionale Tirane, - Avokat dhe Konsulence Ligjore

Tirane, - Avokat dhe Konsulence Ligjore

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.00 Km nga qendra)

B Zyra jone ofron sherbime juridike dhe ndihmon ata persona qe kane probleme ligjore nga me te ndryshmet. ne mund te japim ndihme ligjore ne fusha te tilla si ceshtje penale, ceshtje pronash, ceshtje ndarje familjesh, ceshtje dhune ne familje dhe shkelje te ligjit te sigurimeve sociale apo te trafiku...

1,000 Euro

Tirane
1,000 Leke Sherbime Sherbime Profesionale Taxi Durres

Taxi Durres

Qender | Durres

B Sherbim taxi ne durres me cmime te arsyshme ne te gjith shqiperin ju sherbejm ndodhem ne durres 0686767030 flm...

1,000 Leke

Durres
4,000 Leke Sherbime Sherbime Profesionale Asistence Ligjore - Ndermjetesim Per Zgjidhjen e Konflikteve dhe Mosmarreveshjeve - Sherbim Avokatie

Asistence Ligjore - Ndermjetesim Per Zgjidhjen e Konflikteve dhe Mosma

Vasil Shanto | Tirane (1.28 Km nga qendra)

B Studio ligjore "duraj" e zhvillon aktivitetin e saj ne tirane si dhe ne qytetet kryesore te shqiperise duke ofruar sherbime ligjore dhe ndermjetesim me perkushtim maksimal e profesional. ne do te jemi te disponueshem ne ҫdo kohe, duke ju ofruar sherbimet me te mira ligjore ne kohe reale. nje nga...

4,000 Leke

Tirane
0 Leke Sherbime Sherbime Profesionale HAPIM PUSE UJI DHE BEJME PILOTIME

HAPIM PUSE UJI DHE BEJME PILOTIME

| Tirane (0.07 Km nga qendra)

B Hapje profesionale pusesh uji dhe pilot me diametra te ndryshem deri ne 30 metra,me makineri ne gjendje shume te mire. operojme ne te gjithe qytetet e shqiperise. cmime konkurruese ne treg dhe cilesia dhe perkushtimi i punonjesve tane nga me te miret. per me shume informacion mos ngurroni t...

0 Leke

Tirane
1,000 Leke Sherbime Sherbime Profesionale SHERBIME KOMPJUTERIKE IT NE SHTEPI&ZYRA,GTECH!

SHERBIME KOMPJUTERIKE IT NE SHTEPI&ZYRA,GTECH!

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (1.15 Km nga qendra)

B Disa nga sherbimet . servis profesional per macbook pro air & imac hp - dell - toshiba - asus - fujistsu –acer ▪ servis per te gjitha modelet e celulareve dhe laptopeve ▪ nderrime ekrani per celular dhe laptop▪zhbllokime google accounts samsung huawei htc lenovo xiaomi meizu ▪ zhbllokime m...

1,000 Leke

Tirane
50 Euro Sherbime Sherbime Profesionale Ofrojme Fizioterapi

Ofrojme Fizioterapi

| Tirane (1.22 Km nga qendra)

B Ofrojme fizoterapi ne tirane ! jemi te hapur nga e hena ne te dielen nga ora 11:00 deri ne 17:00 ! per 1 ore masazhet jane 25-30 euro,ndersa per 2 ore eshte 50 euro ! per me shum informacion kontaktoni ne numrin tim te telefonit 0696732144 ! jeni te mirpritur !...

50 Euro

Tirane
1,000 Leke Sherbime Sherbime Profesionale Aplikim per ne ambasaden Gjermane!

Aplikim per ne ambasaden Gjermane!

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (0.36 Km nga qendra)

B Na kontaktoni ne : aplikime@remaxplus.al nodhemi tek rruga e durresit,ngjitur me gjimnazin qemal stafa! ...

1,000 Leke

Tirane
0 Sherbime Sherbime Profesionale AMA ProStudio

AMA ProStudio

Fresku/Linze | Tirane (4.36 Km nga qendra)

B Jeta eshte e mbushur plot me momente te bukura, caste gezimi dhe me buzeqeshje. keto momente lumturie duam ti mbajme mend gjate dhe ti ndajme me te tjeret. dasma qe keni enderruar qe ne femijeri mund te behet realitet me ndihmen dhe planifikimin e nje vizionari, disiplinen e nje gjenerali dhe durim...

0

Tirane

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim