Ofrojme Masazh Relaksi.(swedish Massage) Tirane

Peshendetje!
ofrojme nje terapi krejtesisht unike ne menyren e te berit masazh.Nje teknike e perparuar dhe shume efikase SUEDEZE do tju cliroje muskujt tuaj.ne kategorite :
FULL BODY(komplet trupi)
SENSUAL MASSAGE(masazh i lehte).
Trajnuar ne Suedi (GOTHENBURG) nga nje periudhe 3 vjecare ofrojme masazh relaksi ME CMIM VERTETE KONKURUES ne tregun shqipetar duke ju sherbyer ne banesa,zyra,palester etj.mjafton te na telefononi dhe trupi juaj do jete krejtesisht i kenaqur.Pse te humbni kohen duke lene takime ne qendra masazhi,kur masazhi vjen tek ju.
Cmimet variojne:FULL BODY----1000(lek)-----40(minuta)
SENSUAL MASSAGE----1000(lek)------40(minuta).
na kontaktoni ne vetem ne nr e telefonit :.Mirpresim telefonatat tuaja.

Ofrojme MASAZH RELAKSI.(Swedish Massage) Swedish-Massage.png (Format Kb)

Njoftime te Ngjashme